pawlo93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alba, Llorente i to wszystko
0
Coś czuje, że w te lato będzie tylko jeden kierunek : Bilbao
Bielsa, Lorente i Martizen
0
Ale musi być coś na rzeczy, skoro piszą o Planie B
0
ble ble ble jakie wypociny. Alves jest nam niezbędny i tyle w temacie.
0
A poza tym Bayern cały mecz ma pod kontrolą. A ronaldo wgl. gra??
0
Markus32
Nie no żart. Lepiej gdyby real odpadł.
0
Dac kurewscy strzelac gola, bo mi kupon nie wejdzie.
0
ZA ROK WRÓCIMY SILNIEJSI
Z D.V i jedziemy skoksem
0
Markus32
I Napoli za 25 zł
0
Pedrosilva
On tylko wyraża swoje zdanie. Przeciez mamy prawo do zyrazania własnych poglądów.
0
leOmessl0,
Coś ty sędziowie tylko są zawsze za Barca.
P.S Na pocieszenie wejdzie kupon na 90zł za awans Realu
0
No to Chelsea ma przejebane. I po co im ten finał??
0
No tyo Kurewscy w finale. Dobra wyłaczam mecz, żal oczu. Finału napewno nie będe oglądał.
0
Powiem tak:
na boisku jesteśmy przeciwnikami, a poza nim przyjacielami
0
Ćwierćfinały:
Barca vs Bayern
Real vs Milan
Apoel vs Benfica
Marsylia vs Napoli
Półfinały:
Barca vs Real
Apoel vs Napoli
Finał:
Barca vs Napoli
0
0
Co ten Pep kombinuje??
Znowu chce stracić punkty??
Gdzie Pique? Gdzie Sanchez?? Gdzie Iniesta??
0
Nie chodzi mi o jeden mecz, ale Villa od końcówki zeszłego sezonu gra DNO.
I nadaje się do zmiany.
0
Za Ville Cuenca powinien grać
0
0
Oglądając ten mecz płakałem! Płakałem ze szczęscia ! Do dziś nie mogę w to uwierzyć.
Umnie w szkole w dzień meczu wsyscy byli za Realem , a na drugi dzień siedzieli cicho i nic się nieodzywali. Wg. piękne czasu przeżywamy z Barceloną.
A co do ostatniego meczu powiem tylko tyle:
"Dumni po zwycięstwie, wiermi po porażce"
0
pozytecznego *
0
VIlla- sprzeać nić kompletnie nic nie robi pożytycznego w ataku
0
0
Ja tego nierozumien.
Ronaldo koleś wysoki i silny wywraca się przy każdym kontakcie z przeciwnikiem.
0
A co do aktorstwa: To Cole został aktorem!!
0
Lass co za nurek!!!
0
Napisz komentarz...Ja bym nazwał to tak : Barcelona jest hegemonią całej europy.
0
No brama ,że palce lizać. Bramka kolejki??
0
Zgadzam się z nim w 100%