0

Alba, Llorente i to wszystko

0

Coś czuje, że w te lato będzie tylko jeden kierunek : Bilbao
Bielsa, Lorente i Martizen

0

Ale musi być coś na rzeczy, skoro piszą o Planie B

0

ble ble ble jakie wypociny. Alves jest nam niezbędny i tyle w temacie.

0

A poza tym Bayern cały mecz ma pod kontrolą. A ronaldo wgl. gra??

0

Markus32
Nie no żart. Lepiej gdyby real odpadł.

0

Dac kurewscy strzelac gola, bo mi kupon nie wejdzie.

0

ZA ROK WRÓCIMY SILNIEJSI
Z D.V i jedziemy skoksem

0

Markus32
I Napoli za 25 zł

0

Pedrosilva
On tylko wyraża swoje zdanie. Przeciez mamy prawo do zyrazania własnych poglądów.

0

leOmessl0,
Coś ty sędziowie tylko są zawsze za Barca.

P.S Na pocieszenie wejdzie kupon na 90zł za awans Realu

0

No to Chelsea ma przejebane. I po co im ten finał??

0

No tyo Kurewscy w finale. Dobra wyłaczam mecz, żal oczu. Finału napewno nie będe oglądał.

0

Powiem tak:
na boisku jesteśmy przeciwnikami, a poza nim przyjacielami

0

Ćwierćfinały:
Barca vs Bayern
Real vs Milan

Apoel vs Benfica
Marsylia vs Napoli

Półfinały:
Barca vs Real
Apoel vs Napoli

Finał:
Barca vs Napoli

0

0

Co ten Pep kombinuje??
Znowu chce stracić punkty??
Gdzie Pique? Gdzie Sanchez?? Gdzie Iniesta??

0

Nie chodzi mi o jeden mecz, ale Villa od końcówki zeszłego sezonu gra DNO.
I nadaje się do zmiany.

0

Za Ville Cuenca powinien grać

0

0

Oglądając ten mecz płakałem! Płakałem ze szczęscia ! Do dziś nie mogę w to uwierzyć.
Umnie w szkole w dzień meczu wsyscy byli za Realem , a na drugi dzień siedzieli cicho i nic się nieodzywali. Wg. piękne czasu przeżywamy z Barceloną.
A co do ostatniego meczu powiem tylko tyle:
"Dumni po zwycięstwie, wiermi po porażce"

0

pozytecznego *

0

VIlla- sprzeać nić kompletnie nic nie robi pożytycznego w ataku

0

0

Ja tego nierozumien.
Ronaldo koleś wysoki i silny wywraca się przy każdym kontakcie z przeciwnikiem.

0

A co do aktorstwa: To Cole został aktorem!!

0

Lass co za nurek!!!

0

Napisz komentarz...Ja bym nazwał to tak : Barcelona jest hegemonią całej europy.

0

No brama ,że palce lizać. Bramka kolejki??

0

Zgadzam się z nim w 100%

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?