0

ja tak sobie mysle ,że to wcale nie taki zły transfer

po 1 za rok bedzie troche tańszy ze względu na wiek

po 2 nie trze będzie placic duzych wynagrodzen

po 3 za pieniądze z transferu można kupić kogoś młodszego (równie dobrego jak Ibra) z tańszym wynagrodzeniem .

0

pizzerman1

a jak ktures z nich dostanie kontuzje??

0

Dobry jest też Fernando Llorente ale niema co spekulowac

0

Fabiano konczy sie kontrakt 30.06.2011 wiec moze tak duzo za niego nie beda ccieli

0

przemo9fcbarc

Po co tak mówisz , teraz widzisz ból kibiców Liverpoolu co z nimi Mascherano zrobił.

0

No a teraz z atakiem troche cienko jak Villa dostanie kontuzje

0

No ale trzeba sie streszczać bo juz tylko 4 dni do konca

0

Szkoda równiez Ibry , wiec trzeba teraz zakupic kogos na jego miejsce .

Dobrym kandydatem by był Robinho Man.City się chce go pozbyć wiec duzo za niego nie bedą chcieli.

0

Ech szkoda mi go , mam nadzieje że za rok wróci do składu.

0

ma ktos linka do meczu??

0

Szkoda ,że niemoge go przywitac z innymi kibicami w Barcelonie

0

Chciałbym w 1/8 żeby Barca trafiła na inter.Inter co umie robic to tylko autobus stawiac w polu karnym.

0

Lech jaka grupa

1 Juventus

2 Man City

3 Salzburg

4 Lech

Fajna grupa

0

Bojan dostanie nr 9

0

: Rami

Czy ja wiem ale Xavi imponuje duzo wymiana piłek sam on wiecej podaje niz tez Autobus klubowy Inter

0

Pato7

Nie możemy z Valencia grac bo jest Barca z tej samej Federacji .

A na 1/8 bedzie losowanie

0

Wiesz ale te emocje nie beda juz te same , jakie było rok temu gdy bylismy z Interem w grupie

0

Te nagrody i tak nic nie warte , ciekawe kto dostanie nagrode Fifa

0

Te nagrody i tak nic nie warte , ciekawe kto dostanie nagrode Fifa

0

Ja troche sie wkurzyłem ,ze barca ma słaba grupe bo wiadomo ze ze słabszymi druzynami nie bedzie tak wielkich emocji.

0

Barca w 1/8 na Real nie wpadnie i 1/4 bo sa z tej samej federacji.

0

Lilly

Inter jest dobry ale wcale nie lepszy od Barcy w 4 meczach 4-3 dla FCB.

0

W tym sezonie zgarniemy wszystko z Villa na czele , chciałbym żeby Brac zagrała z interem w 1/8 finału.

0

Autobus wygrał z piękną grą.

0

Kurde szkode ze Messi'ego nie dali na napastnika.

Mogli dac Xavi na pomocnika , bo co ten Sneider zrobił??

0

1 Barcelona

2 Szachtar

3 Sporting Braga

4 Auxerre

0

: gukwa

kontrakt mu sie kończy 30.06.2012

0

Man. city by kupiło Ibre za 50 mln

0

Mam takie przeczucie ,że Barca trafi na Auxerre

0

Co chcesz od Ibry ??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?