pawlo93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ja tak sobie mysle ,że to wcale nie taki zły transfer
po 1 za rok bedzie troche tańszy ze względu na wiek
po 2 nie trze będzie placic duzych wynagrodzen
po 3 za pieniądze z transferu można kupić kogoś młodszego (równie dobrego jak Ibra) z tańszym wynagrodzeniem .
0
pizzerman1
a jak ktures z nich dostanie kontuzje??
0
Dobry jest też Fernando Llorente ale niema co spekulowac
0
Fabiano konczy sie kontrakt 30.06.2011 wiec moze tak duzo za niego nie beda ccieli
0
przemo9fcbarc
Po co tak mówisz , teraz widzisz ból kibiców Liverpoolu co z nimi Mascherano zrobił.
0
No a teraz z atakiem troche cienko jak Villa dostanie kontuzje
0
No ale trzeba sie streszczać bo juz tylko 4 dni do konca
0
Szkoda równiez Ibry , wiec trzeba teraz zakupic kogos na jego miejsce .
Dobrym kandydatem by był Robinho Man.City się chce go pozbyć wiec duzo za niego nie bedą chcieli.
0
Ech szkoda mi go , mam nadzieje że za rok wróci do składu.
0
ma ktos linka do meczu??
0
Szkoda ,że niemoge go przywitac z innymi kibicami w Barcelonie
0
Chciałbym w 1/8 żeby Barca trafiła na inter.Inter co umie robic to tylko autobus stawiac w polu karnym.
0
Lech jaka grupa
1 Juventus
2 Man City
3 Salzburg
4 Lech
Fajna grupa
0
Bojan dostanie nr 9
0
: Rami
Czy ja wiem ale Xavi imponuje duzo wymiana piłek sam on wiecej podaje niz tez Autobus klubowy Inter
0
Pato7
Nie możemy z Valencia grac bo jest Barca z tej samej Federacji .
A na 1/8 bedzie losowanie
0
Wiesz ale te emocje nie beda juz te same , jakie było rok temu gdy bylismy z Interem w grupie
0
Te nagrody i tak nic nie warte , ciekawe kto dostanie nagrode Fifa
0
Te nagrody i tak nic nie warte , ciekawe kto dostanie nagrode Fifa
0
Ja troche sie wkurzyłem ,ze barca ma słaba grupe bo wiadomo ze ze słabszymi druzynami nie bedzie tak wielkich emocji.
0
Barca w 1/8 na Real nie wpadnie i 1/4 bo sa z tej samej federacji.
0
Lilly
Inter jest dobry ale wcale nie lepszy od Barcy w 4 meczach 4-3 dla FCB.
0
W tym sezonie zgarniemy wszystko z Villa na czele , chciałbym żeby Brac zagrała z interem w 1/8 finału.
0
Autobus wygrał z piękną grą.
0
Kurde szkode ze Messi'ego nie dali na napastnika.
Mogli dac Xavi na pomocnika , bo co ten Sneider zrobił??
0
1 Barcelona
2 Szachtar
3 Sporting Braga
4 Auxerre
0
: gukwa
kontrakt mu sie kończy 30.06.2012
0
Man. city by kupiło Ibre za 50 mln
0
Mam takie przeczucie ,że Barca trafi na Auxerre
0
Co chcesz od Ibry ??