pawlo93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ja jestem zdania ,że Villa w Barcelonie już sie nie odnajdzie.Poczekamy zobaczymy , jeżeli sie odnajdzie na forum przyznam wam rację.
Po co Barcelona kupowała Ville za 40 mln skoro mogła kupić np. Silve za 30 mln. Ten gra skrzydle i Silva też by grał na skrzydle , jest o wiele młodszy i o wiele tańszy by był .
0
Ja się upieram przy swoim.Lepiej jest sprzedać Ville nawet za tę 25-30 mln Euro niż płacić mu wysoką gażę za kiepską grę.W jego miejsce jest kilklu wybitnych graczy nie będe wymieniał jakich bo każdy wie o kogo chodzi.Lepiej dać młodym zawodnikom czas gry w 1 składzie .Na skrzydle w miejsce Villi może grac nawet Iniesta.
Moim zdaniem kupno Villi było stratą pieniędzy .
0
Iniesta747474,
TO moze byc ostatnia szansa na zarobienie pieniędzy na Villi .Za zarobione pieniądze za Davida można by było kupić Albe i Ruiza .A Ville idzie zastąpić (pedro , sanchez,cuenta.deulofeu)
0
dadzą 30 mln i Villa jest wasz
0
Ja sie boje o Messiego w meczu z Milanem .Niewiadomo co zlatanowi odjebie.Jeszcze połamie noge Messiemu
0
Kibice by go zlińczowali
0
Niech odpada wręcie ta Borussia i Trabzonspor bo tylko ich mecze transmitują.
0
A w TV jak zwykle zjebane mecze puszczaja.
0
Geble
Ponieważ Busquets grał jako stoper , a jako stoper gra piach.On przecież jest DM
0
NIC SIE NIE STAŁO ,TO DOPIERO POCZĄTEK SEZONU
0
Ja taki trick zrobiłem juz , nawet niedawno
0
Grupa śmierci A
Ciekawa grupa G
0
Za łatwa grupa
0
NIech federacja zagrozi walkowerami druzyna które nie beda chciały grac , dotego nałozyc kary finansowe i beda mieli strajk
0
krajana
raczej real bez trudu by pokonał manu i te inne kluby z angli i włoszech
0
Zgadzam sie z nim
1 Barcelona
2 Real
Długu , długo nic
3Potem reszta
0
Chciałbym zobaczyć mecz Real -Chelsea w lidze mistrzów .Pepe vs Drogba to by było coś.
0
A ja się ciesze ,że wrescie Cesc zagra dla Barcy.
0
Po co podpisywał kontrakt na tyle lat?? niech teraz cierpi.
0
Barcelona92
Na biednego nie trafiło :)
Wielkie pieniądze trofeów nie daja
0
Ja napewno nigdy nie zapomnę o Barcelonie.
No zaczełem im kibicowac od porażki z chelsea 4-2
0
Nie chcem powtórki z rozrywki
0
Albo bardziej go porównac do Keity.
0
Teraz już tylko zostało czekanie na Manchester.
0
pamietam ten mecz. Ja strzeliol Eto'o gola to jak się wydarłem ,że chyba wszystkich sąsiadów obudziłem.
0
Dani-Milito - Fontas -Abidal
Myśle ,że tak będzie wyglądała formacja obronna.
0
Tylko nie do Chelsea ja tego klubu nie lubie
0
Dajcie 300 milinoów i Iniesta wasz
0
Nowy93
Leo jeszcze będzie nieraz nominowany i napewno wygra , a XAVI to może jego statni raz.
0
Wątpie żeby w tym sezonie ktoś pokonał Barcelone