0

ja jestem zdania ,że Villa w Barcelonie już sie nie odnajdzie.Poczekamy zobaczymy , jeżeli sie odnajdzie na forum przyznam wam rację.
Po co Barcelona kupowała Ville za 40 mln skoro mogła kupić np. Silve za 30 mln. Ten gra skrzydle i Silva też by grał na skrzydle , jest o wiele młodszy i o wiele tańszy by był .

0

Ja się upieram przy swoim.Lepiej jest sprzedać Ville nawet za tę 25-30 mln Euro niż płacić mu wysoką gażę za kiepską grę.W jego miejsce jest kilklu wybitnych graczy nie będe wymieniał jakich bo każdy wie o kogo chodzi.Lepiej dać młodym zawodnikom czas gry w 1 składzie .Na skrzydle w miejsce Villi może grac nawet Iniesta.
Moim zdaniem kupno Villi było stratą pieniędzy .

0

Iniesta747474,
TO moze byc ostatnia szansa na zarobienie pieniędzy na Villi .Za zarobione pieniądze za Davida można by było kupić Albe i Ruiza .A Ville idzie zastąpić (pedro , sanchez,cuenta.deulofeu)

0

dadzą 30 mln i Villa jest wasz

0

Ja sie boje o Messiego w meczu z Milanem .Niewiadomo co zlatanowi odjebie.Jeszcze połamie noge Messiemu

0

Kibice by go zlińczowali

0

Niech odpada wręcie ta Borussia i Trabzonspor bo tylko ich mecze transmitują.

0

A w TV jak zwykle zjebane mecze puszczaja.

0

Geble

Ponieważ Busquets grał jako stoper , a jako stoper gra piach.On przecież jest DM

0

NIC SIE NIE STAŁO ,TO DOPIERO POCZĄTEK SEZONU

0

Ja taki trick zrobiłem juz , nawet niedawno

0

Grupa śmierci A

Ciekawa grupa G

0

Za łatwa grupa

0

NIech federacja zagrozi walkowerami druzyna które nie beda chciały grac , dotego nałozyc kary finansowe i beda mieli strajk

0

krajana

raczej real bez trudu by pokonał manu i te inne kluby z angli i włoszech

0

Zgadzam sie z nim

1 Barcelona

2 Real

Długu , długo nic

3Potem reszta

0

Chciałbym zobaczyć mecz Real -Chelsea w lidze mistrzów .Pepe vs Drogba to by było coś.

0

A ja się ciesze ,że wrescie Cesc zagra dla Barcy.

0

Po co podpisywał kontrakt na tyle lat?? niech teraz cierpi.

0

Barcelona92

Na biednego nie trafiło :)

Wielkie pieniądze trofeów nie daja

0

Ja napewno nigdy nie zapomnę o Barcelonie.

No zaczełem im kibicowac od porażki z chelsea 4-2

0

Nie chcem powtórki z rozrywki

0

Albo bardziej go porównac do Keity.

0

Teraz już tylko zostało czekanie na Manchester.

0

pamietam ten mecz. Ja strzeliol Eto'o gola to jak się wydarłem ,że chyba wszystkich sąsiadów obudziłem.

0

Dani-Milito - Fontas -Abidal

Myśle ,że tak będzie wyglądała formacja obronna.

0

Tylko nie do Chelsea ja tego klubu nie lubie

0

Dajcie 300 milinoów i Iniesta wasz

0

Nowy93

Leo jeszcze będzie nieraz nominowany i napewno wygra , a XAVI to może jego statni raz.

0

Wątpie żeby w tym sezonie ktoś pokonał Barcelone

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?