0

XAVIEMU sie nalezy za wszystkie sezony spędzone w Barcelonie i jeszcze ten sezon dzieki niemu Barca wygrała.

0

ta 3 jest nawet nawet

0

stoprocentpl

a co ci chodzi??

0

MAti a skąd to wiesz??

0

Ale sie porobiło do 20:30 nie dotrą na czas.

0

I dobrze tak barcelonie , mogli jechac autobusem.

0

bedzie 2-0 Villa i XAVI

0

Chciałbym być takim fotografem , koleś dobrą robotę ma.

0

Harry Redknapp

Bo oni liczą współczynnik bramek assyst , podan celnych , itd

0

nie ma co porównywac to jest tak jak np. Zdac prawko w teri ktoś jest dobry a ma jazde i dobrze nie pojedzie i obleje.

0

Da sie zamówić jakąś relacje Sms bo mnie chyba chacie nie będzie.

0

No lae tych meczów w tym sezonie może być duzo i to o wysoką stawkę liga 2 mecze , puchar ligi też 2 mecz (w finale chyba ,że odpadnie ktoś(

, liga mistrzów tez moga być 2 mecze ( bo real napewno dojdzie przynajmiej do półfinału)

0

unique

No ja też ale już dzisiaj to max tej adrealiny

0

Mi się wydaje ,że będziemy grali 2 defensywnymi pomocnikami Segio i mascherano, wieć będzie można bezpieczniej grac w ataku.

0

Ja już dziś jestem zesteresowany , a co dopiero jutro będzie.

0

I tak Pep nigdzie sie nie wybiea , on kocha Barce i jej jeszcze nie opuści

0

Dani raczej nie odejdzie chyba ,że do MC .

jaki klub mu zapewni takie wysokie wynagrodzenie jakie on chce??No chyba ,że MC

0

Z jakiej strony mozna wziąć te statystyki ile grał itp???

0

szkoda mi tylko trenera Almeri

0

Dobry prezent od Barcelony na urodziny.

0

No Mascherano czyżby wygryzł ze składu Busquets'a??

Dobrze ,że Pique nie gra , niema co ryzykować.

0

Dobra nie czepiaj sie szczegółów ,każdy wie o co chodzi

0

Muniesa powinien zagrac albo Fontas.

I teraz pep pewnie wie coto znaczy krótka kadra.

W styczniu trza bedzie kupic srodkowego obrońce.

0

Ja z realu lubie go i higuaina

0

ale zato Milan prowadzi z Interem i to mnie cieszy

0

kurde 1-0

0

Jeszcze przy farcie sporting wygra.

0

FC1899Barcelona

ubliżając Realowi pokazujesz swój słaby poziom inteligencji i zniżasz sie do kibiców Chelsea którzy piszą " Barcfelona" (bynajmiej niektórzy) i kibiców Realu

0

karol1234

Ronaldo sam sobie jest winny.

0

Niemoge sie doczekać miny Mou po meczu z Barcelona jak real przegra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?