pawlo93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
XAVIEMU sie nalezy za wszystkie sezony spędzone w Barcelonie i jeszcze ten sezon dzieki niemu Barca wygrała.
0
ta 3 jest nawet nawet
0
stoprocentpl
a co ci chodzi??
0
MAti a skąd to wiesz??
0
Ale sie porobiło do 20:30 nie dotrą na czas.
0
I dobrze tak barcelonie , mogli jechac autobusem.
0
bedzie 2-0 Villa i XAVI
0
Chciałbym być takim fotografem , koleś dobrą robotę ma.
0
Harry Redknapp
Bo oni liczą współczynnik bramek assyst , podan celnych , itd
0
nie ma co porównywac to jest tak jak np. Zdac prawko w teri ktoś jest dobry a ma jazde i dobrze nie pojedzie i obleje.
0
Da sie zamówić jakąś relacje Sms bo mnie chyba chacie nie będzie.
0
No lae tych meczów w tym sezonie może być duzo i to o wysoką stawkę liga 2 mecze , puchar ligi też 2 mecz (w finale chyba ,że odpadnie ktoś(
, liga mistrzów tez moga być 2 mecze ( bo real napewno dojdzie przynajmiej do półfinału)
0
unique
No ja też ale już dzisiaj to max tej adrealiny
0
Mi się wydaje ,że będziemy grali 2 defensywnymi pomocnikami Segio i mascherano, wieć będzie można bezpieczniej grac w ataku.
0
Ja już dziś jestem zesteresowany , a co dopiero jutro będzie.
0
I tak Pep nigdzie sie nie wybiea , on kocha Barce i jej jeszcze nie opuści
0
Dani raczej nie odejdzie chyba ,że do MC .
jaki klub mu zapewni takie wysokie wynagrodzenie jakie on chce??No chyba ,że MC
0
Z jakiej strony mozna wziąć te statystyki ile grał itp???
0
szkoda mi tylko trenera Almeri
0
Dobry prezent od Barcelony na urodziny.
0
No Mascherano czyżby wygryzł ze składu Busquets'a??
Dobrze ,że Pique nie gra , niema co ryzykować.
0
Dobra nie czepiaj sie szczegółów ,każdy wie o co chodzi
0
Muniesa powinien zagrac albo Fontas.
I teraz pep pewnie wie coto znaczy krótka kadra.
W styczniu trza bedzie kupic srodkowego obrońce.
0
Ja z realu lubie go i higuaina
0
ale zato Milan prowadzi z Interem i to mnie cieszy
0
kurde 1-0
0
Jeszcze przy farcie sporting wygra.
0
FC1899Barcelona
ubliżając Realowi pokazujesz swój słaby poziom inteligencji i zniżasz sie do kibiców Chelsea którzy piszą " Barcfelona" (bynajmiej niektórzy) i kibiców Realu
0
karol1234
Ronaldo sam sobie jest winny.
0
Niemoge sie doczekać miny Mou po meczu z Barcelona jak real przegra.