0

Już są komentarze na stronie Milanu " Keita symulant"

0

karny Barcelonie się należał.

0

Pique wracaj na boisko

0

0

Kurde co za para stoperów
Busi-Mascherano

0

Pep oszalał
Gdzie Pique???

0

JNa miejscu Pepa bym zaryzykował i postawił na Bartrę i Cuantca

0

mam nadzieje ,że wyjdzie taki skład
VV-Puyol-Pique-Mascherano-Abidal-Sergio-Xavi-Fabregas-Sanchez-Messi-Cuenca

0

Montoya powinen zastąpić Alvesa.

0

tylko 20 euro??
Ale ten Mascherano szczery.

0

To zależy od charakteru.Jak ktoś ma silny charakter to sobie poradzi z opaska kapitana.

0

Może to lepiej żeby odszedł !?
W jego miejsce można pozyskać młodszych a zarazem z chęcią gry i duzym potencjałem.

0

MASTURBINHO
Masakra te głąby tylko transmitują mecze Polaków .Ale niema co się martwić i tak Borussia odpadnie (nie wyjdzie z grupy), Trabzon zresztą też.

0

Lepiej dla Abidala byłoby opuszczenie Barcelony , po tym sezonie będzie miał już 33 lata. Więc stawiać na gracza starszego ? W jego miejsce sprowadzić Albe bądź innego LO

0

Może Barca nie chce z nim przedłużać kontaktu i dlatego tak podchodzi to tej sprawy.
A wiadomo ,że od stycznia inne klubu mogą już negocjować z Abidalem.

0

No i bardzo dobrze.Nikt nam go teraz nie zwędzi.

0

dlugi20
ŚN nie potrzebny jest!
Messi jest takim graczem co może grać bez przerwy( no chyba ,że kontuzje).
Kadrę w pomocy i ataku mamy KOMPLETNĄ.Potrzeba nam tylko wzmocnić OBRONĘ i szukać zastępcy Valdesa bo Pinto po tym sezonie odchodzi( to jest pewne).

0

kubafcb10\\
Płytko myślisz.o ile wogóle myślisz .
Po oc Hazard , Silva Barcelonie skoro mamy w lini pomocy i ataku komplet graczy.Pomyśl do zespołu jeszcze sie pchają dźwiami i oknami młodzi gracze z Barcy B.

0

kubafcb10
ibiego czas sie skończył.Kupowanie go to była wielka pomyłka - bo za 3 mln.
W jego miejsce mamy wielu , wiec w razie kontuzji jest kim kogo zastąpić.

0

Ale poco?? Żeby grzał ławę??

0

Ja osobiście wolą Cuenta od Afellaya. Na skrzydle Afe sie nienadaję .Szkoda że chłopak przyszedł do nas w Barcelonie niema co liczyć na 1 skład.Ja bym dał mu odejść do jakiegoś klubu gdzie miałby zagwarantowane miejsce w pierszej 11-stce .Po Afellayu spodziewałem się lepszej gry.No niema co sie oszukiwać Ibi grał naprawdę FATALNIE .OCh przecież on miał wkład przy 1 golu na Bernabeu !! To co z tego?? Jeżeli ktoś nie spełnia oczekiwać trenera, kibiców musi pożegnać sie z klubem.

0

Moim zdaniem Barca powinna wzmocnić:
Bramke:
-Z Pinto nie przedłużać kontraktu
W jego miejsce kupić jakiegoś bramkarza np.(Andrada , Toño Rodriguez)
OBRONA:
LO: -Pożegnać Abidala , w jego wieku są zwyżki formy jak i ich spadki.
W jego miejsce kuić ALbę z Valencii bądź kogoś innego.
ŚO: Tutaj powinniśmy poszukać kogoś młodego , kto mógłby grać przez długie lata w Barcelonie w 1- składzie , może to być Ruiz bądź nie.Na tę pozycję powinniśmy powoli szukać zastępcę Puyola , który wiodomo się starzeje.
W pomocy i ataku nie powinniśmy szukać wzmocnień ponieważ tę formację są mocno obsadzonę.
Może niektórym się nie spodoba że "Ja " bym pożegnał Abidala , ale nie róbmy 2 Milanu , domu starców z naszej obrony.Wiemy dobrze jakie Milan zrobił błędy , aż do dzisiaj im sie odbija czkawką .

0

Moim zdanie to była stra 3 mln Euro.Afellay grał poniżej naszych oczekiwań.

0

No super chłopak sie zapowiada. I drogi nie będzie bo mu sie kończy kontrakt w 2013roku.

0

Ale skoksowany!?

0

Statystyki mówią same za siebie.Leo jest o niebo lepszy od Ronaldo!!!

0

No i co z tym Villą?? Nadal uważacię ,że nalezy mu sie 1 skład??Moim zdaniem (pedro , sanchez)są od Villi i niebo lepsi.

0

Moje słowa jeszcze sobie przypomnicie.

0

Tak dla nich 2

0

Bartas07
Od zeszłego sezonu Villa gra poniżej swojego poziomu.I już nie odzyska formy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?