0

stfanik

Nie mów ,że Yaya jest lepszy w obronie od Mascherano. To co z tego ,że Toure grał jako stoper Masche tezby pewnie zagrał i Sergio też.

0

Nie wiem naco Pep czeka przecież pieniądze są z sprzedarzy Toure i Chygrynskiego.Niech Pep wyłozy 25 + hleb

0

stfanik

Oj czy ja wiem czy jest Mascherano słabszy , mi się wydaje ,że jest lepszy w defie od Yaya

0

Ankiewicz

Cyba cię ...

Ibra niech lepiej zostanie na Camp Nou

0

Wielki piłkarz Dumy Kataloni , szkode że jż nie imponuje tą formą sprzed lat.

0

Hleba oni nie chca , wiec trzeba go wyporzyczyc

0

Barca powinna wyłożyc za Javiera 24 mln , bo inaczej jeszcze do porozumienia nie dojdą , a już niedługo koniec transferów.

0

Działa wam forum??

0

Pożyjemy zobaczymy.Nie poto wydawał Pep duzo kasy zeby Ibra siedział na ławie

0

kickit

Villa-Ibra-Messi

przecierz nie muszą byc oni przywiazani do pozycji, bo bedą przechodzic ze skrzydła w atak

0

Nie skerślajcie Ibry po jednym gorszym sezonie , zobaczycie w tym sezonie sie odblokuje i bedzie strzelal gole

0

kickit!

A gdzie w takim razie bedzie grał Villa??

i wez nie gadaj głupot, Messi lepiej sie nadaje na skrzydło

0

kickit!

Nie mówie o Messim .Messi moze grac na skrzydle a Ibra na szpicy a Villa tez jako skrzydlowy za Pedro

0

Co ty piszesz Ibra nie przegrał jeszcze walki o 1 miejsce w zespole ,to że nie zagrał w meczu z sevillą to nie znacze że bedzie rezerwowym.

0

Co ty piszesz Ibra nie przegrał jeszcze walki o 1 miejsce w zespole ,to że nie zagrał w meczu z sevillą to nie znacze że bedzie rezerwowym.

0

lukasoon15

To nie było idiotyczne pyanie , ja tylko zapytalem bo nie wiedziałem , a kto pyta nie błądzi.

0

no to był rok 2006

0

jestem kibicem od meczu z chelsea kiedy barca przegrała 4-2 na wyjedzie .Wtedy zaczelem sie interesowac piłka a konkretnie FCB , wtedy ronaldinho strzelił ładna bramke.Wiesz moze nie jestem aż tak aktywny na forach czy nie daje zbyt duzo komentarzy ale je czytam i wciąz sie ucze

0

jestem kibicem od meczu z chelsea kiedy barca przegrała 4-2 na wyjedzie .Wtedy zaczelem sie interesowac piłka a konkretnie FCB , wtedy ronaldinho strzelił ładna bramke.Wiesz moze nie jestem aż tak aktywny na forach czy nie daje zbyt duzo komentarzy ale je czytam i wciąz sie ucze

0

nie wiem czy moze , ale napewno nie może , to poco gra w Segunda División???

0

A co zle by było?

0

Bardzo fajne Kompilację

0

Fajnie by było gfyby barca b awansowała do Primera División

0

Bądzmy szczerzy ale Złota piłka należy sie Diego Forlanowi.

0

Loris

Lucio

Xavi

Messi

0

No niewiem czy dołaczy na str. liverpoolu pisza ze javier niegdzie sie nie wybiera

0

noi dobrze trzeba dac chłopakowi szanse .

0

Kolejne plotki transferowe

0

Pierwszy i oby nie ostatni

0

Stary ale jary , pograłby jeszcze z 4 sezony no dobrym poziomie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?