pawlo93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
stfanik
Nie mów ,że Yaya jest lepszy w obronie od Mascherano. To co z tego ,że Toure grał jako stoper Masche tezby pewnie zagrał i Sergio też.
0
Nie wiem naco Pep czeka przecież pieniądze są z sprzedarzy Toure i Chygrynskiego.Niech Pep wyłozy 25 + hleb
0
stfanik
Oj czy ja wiem czy jest Mascherano słabszy , mi się wydaje ,że jest lepszy w defie od Yaya
0
Ankiewicz
Cyba cię ...
Ibra niech lepiej zostanie na Camp Nou
0
Wielki piłkarz Dumy Kataloni , szkode że jż nie imponuje tą formą sprzed lat.
0
Hleba oni nie chca , wiec trzeba go wyporzyczyc
0
Barca powinna wyłożyc za Javiera 24 mln , bo inaczej jeszcze do porozumienia nie dojdą , a już niedługo koniec transferów.
0
Działa wam forum??
0
Pożyjemy zobaczymy.Nie poto wydawał Pep duzo kasy zeby Ibra siedział na ławie
0
kickit
Villa-Ibra-Messi
przecierz nie muszą byc oni przywiazani do pozycji, bo bedą przechodzic ze skrzydła w atak
0
Nie skerślajcie Ibry po jednym gorszym sezonie , zobaczycie w tym sezonie sie odblokuje i bedzie strzelal gole
0
kickit!
A gdzie w takim razie bedzie grał Villa??
i wez nie gadaj głupot, Messi lepiej sie nadaje na skrzydło
0
kickit!
Nie mówie o Messim .Messi moze grac na skrzydle a Ibra na szpicy a Villa tez jako skrzydlowy za Pedro
0
Co ty piszesz Ibra nie przegrał jeszcze walki o 1 miejsce w zespole ,to że nie zagrał w meczu z sevillą to nie znacze że bedzie rezerwowym.
0
Co ty piszesz Ibra nie przegrał jeszcze walki o 1 miejsce w zespole ,to że nie zagrał w meczu z sevillą to nie znacze że bedzie rezerwowym.
0
lukasoon15
To nie było idiotyczne pyanie , ja tylko zapytalem bo nie wiedziałem , a kto pyta nie błądzi.
0
no to był rok 2006
0
jestem kibicem od meczu z chelsea kiedy barca przegrała 4-2 na wyjedzie .Wtedy zaczelem sie interesowac piłka a konkretnie FCB , wtedy ronaldinho strzelił ładna bramke.Wiesz moze nie jestem aż tak aktywny na forach czy nie daje zbyt duzo komentarzy ale je czytam i wciąz sie ucze
0
jestem kibicem od meczu z chelsea kiedy barca przegrała 4-2 na wyjedzie .Wtedy zaczelem sie interesowac piłka a konkretnie FCB , wtedy ronaldinho strzelił ładna bramke.Wiesz moze nie jestem aż tak aktywny na forach czy nie daje zbyt duzo komentarzy ale je czytam i wciąz sie ucze
0
nie wiem czy moze , ale napewno nie może , to poco gra w Segunda División???
0
A co zle by było?
0
Bardzo fajne Kompilację
0
Fajnie by było gfyby barca b awansowała do Primera División
0
Bądzmy szczerzy ale Złota piłka należy sie Diego Forlanowi.
0
Loris
Lucio
Xavi
Messi
0
No niewiem czy dołaczy na str. liverpoolu pisza ze javier niegdzie sie nie wybiera
0
noi dobrze trzeba dac chłopakowi szanse .
0
Kolejne plotki transferowe
0
Pierwszy i oby nie ostatni
0
Stary ale jary , pograłby jeszcze z 4 sezony no dobrym poziomie