0

Pique rozrabiaka.

0

fanthomas

ja tez ogladam ten mecz i nawet idzie sie usmiac , po scence żelusia , to naprawde lepsze niż teatr.

0

A co do transferów to kupić Gareth Bale bardzo dobry gracz

0

Tylko nie do Chelsea

0

to dorze ,fajnie jakby strzelił gola Valenci

0

i tak sie kończy jak sie ma małą kadre

0

za keite możnaby było Mascherano dac

0

Poco kupować Ozila jak za rok Cesc przejdzie do Barcy.

0

Oby się na mecz z Valencia wykurował

0

Valdes

Alves Pique Puyol Adriano

Segio

Xavi Iniesta

Messi Pedro

Villa

0

Valdes

dani pique puyol adriano

sergio

Xavi iniesta

Messi villa pedro

0

Ciekawe jak dzisiaj Realowi pójdzie

0

no Maxwell zawinił przy 2 bramce i wgl. w słabo gra

0

Jest jeszcze duzo czasu jeżeli strzlimy 1 to może będzie remis

0

OH ten Maxwell

0

just

Sam jestes sezonowcem

0

sev3nd4ys

Javier miał gdzieś Liverpool a Fabregas szanuje Wengera bo dzieki niemu został b.dobrym piłkarzemi dlatego nie zachował sie tak jak Masche.

0

wyluzujcie troche i zagrajcie w www.trophymanager.com/index.php?ref=1491168 fajna gierka

0

Narazie nie potrzebujemy Cesca bo mamy Xavi ale za kilka lat napewno będzie nam potrzebny ,mam nadzieje że ściągniemy go za rok i będzie zmiennikiem Xaviego

0

A nie moge sie doczekać meczu Hiszpania-Argentyna

0

napewno czesto bedzie występował razem z Sergio , bo pep lubi grać 2 def.pom.

0

Za Puyola mamy Milito i Abidal noi jeszcze Muniesa

0

Ależ WP jest mądre :

Wypożyczenia:

"Aleksandr Hleb z AC Milan do Birmingham City"

0

Ależ WP jest mądre :

Wypożyczenia:

"Aleksandr Hleb z AC Milan do Birmingham City"

0

Powinniśmy kogoś wypożyczyć , jakiegoś doświadczonego napastnika.

0

Powinniśmy kogoś wypożyczyć , jakiegoś doświadczonego napastnika.

0

No do zamknięcia transferów zostało juz tylko kilka godzin , czy ściągnie kogoś Pep na Camp Nou , dowiemy sie za parę godzin.

0

Villa Goool

0

Oby Blanc nie powoływał Kościelnego do kadry

0

ja tak sobie mysle ,że to wcale nie taki zły transfer

po 1 za rok bedzie troche tańszy ze względu na wiek

po 2 nie trze będzie placic duzych wynagrodzen

po 3 za pieniądze z transferu można kupić kogoś młodszego (równie dobrego jak Ibra) z tańszym wynagrodzeniem .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?