pawlo93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pique rozrabiaka.
0
fanthomas
ja tez ogladam ten mecz i nawet idzie sie usmiac , po scence żelusia , to naprawde lepsze niż teatr.
0
A co do transferów to kupić Gareth Bale bardzo dobry gracz
0
Tylko nie do Chelsea
0
to dorze ,fajnie jakby strzelił gola Valenci
0
i tak sie kończy jak sie ma małą kadre
0
za keite możnaby było Mascherano dac
0
Poco kupować Ozila jak za rok Cesc przejdzie do Barcy.
0
Oby się na mecz z Valencia wykurował
0
Valdes
Alves Pique Puyol Adriano
Segio
Xavi Iniesta
Messi Pedro
Villa
0
Valdes
dani pique puyol adriano
sergio
Xavi iniesta
Messi villa pedro
0
Ciekawe jak dzisiaj Realowi pójdzie
0
no Maxwell zawinił przy 2 bramce i wgl. w słabo gra
0
Jest jeszcze duzo czasu jeżeli strzlimy 1 to może będzie remis
0
OH ten Maxwell
0
just
Sam jestes sezonowcem
0
sev3nd4ys
Javier miał gdzieś Liverpool a Fabregas szanuje Wengera bo dzieki niemu został b.dobrym piłkarzemi dlatego nie zachował sie tak jak Masche.
0
wyluzujcie troche i zagrajcie w www.trophymanager.com/index.php?ref=1491168 fajna gierka
0
Narazie nie potrzebujemy Cesca bo mamy Xavi ale za kilka lat napewno będzie nam potrzebny ,mam nadzieje że ściągniemy go za rok i będzie zmiennikiem Xaviego
0
A nie moge sie doczekać meczu Hiszpania-Argentyna
0
napewno czesto bedzie występował razem z Sergio , bo pep lubi grać 2 def.pom.
0
Za Puyola mamy Milito i Abidal noi jeszcze Muniesa
0
Ależ WP jest mądre :
Wypożyczenia:
"Aleksandr Hleb z AC Milan do Birmingham City"
0
Ależ WP jest mądre :
Wypożyczenia:
"Aleksandr Hleb z AC Milan do Birmingham City"
0
Powinniśmy kogoś wypożyczyć , jakiegoś doświadczonego napastnika.
0
Powinniśmy kogoś wypożyczyć , jakiegoś doświadczonego napastnika.
0
No do zamknięcia transferów zostało juz tylko kilka godzin , czy ściągnie kogoś Pep na Camp Nou , dowiemy sie za parę godzin.
0
Villa Goool
0
Oby Blanc nie powoływał Kościelnego do kadry
0
ja tak sobie mysle ,że to wcale nie taki zły transfer
po 1 za rok bedzie troche tańszy ze względu na wiek
po 2 nie trze będzie placic duzych wynagrodzen
po 3 za pieniądze z transferu można kupić kogoś młodszego (równie dobrego jak Ibra) z tańszym wynagrodzeniem .