pawlo93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kupimy go za 15mln+ zmienne
Już wszystko na to wskazuje, że niedługo Song będzie graczem Barcy.
0
Bartix09
Zaoszczędzili 150 mln. bo trzeba pensje placić i premie.
Myśle, że Milan ze strony ekonamicznej zrobić doskonały ruch transferowy. To był ostatni gwizdek na sprzedaż Ibry i Silvy. Wkońcu i tak by musieli sprzedać ich bo by nie mieli im za co płacić.
W ich miejsce kupią kogos młodego i tańszego w utrzymaniu.
Wiem, że kibice mogą być zdesperowani bo stracili 2 gwiazdy w ciągu jednego dnia, ale zrozumcie : Wasz klub tonie w długach!!
I jedyną opcją na zmiejszenie tego długu była właśnie sprzedaż graczy którzy otzymywali wysokie wynagrodzenie.
Ale jestem myśli, że Milan sobie i tak poradzi
0
Ja na miejscu szejków kupiłbym Valencie.
Szkoda, że szejkowie nie chce kupywać polskich klubów
0
ŁukaszNidzica,
W tym sezonie Man.Cit zamiesza zobaczysz.
A w LE to kto chce grac?? Chyba polskie ogórki
PSG będzie potrzebowała 2-3 sezonów żeby choćby zbirzyć sie do Realu czy Barcelony.
City powoli wyłania sie i dogania czołówke.
0
lukininho
No szejkom 15 w tą czy tą to nic.
PSG jeszcze w tym oknie moze sciągnie jedną gwiazde.
Ciekawe co tam w City narazie nikogo nie kupil, ale w sumie mają zespól kompletny.
0
A może Leonardo Bonucci ??
Fantastycznie gra na mistrzostwach. Myśle, że do wyciągniecia jest za 20-25 mln
0
Ale ten Pedro mało mądry jest.
0
Co ma wpólnego Polska iKotalonia?
nazywaja nas Polakami. NIe romumiem. W Kataloni nazywaja ich Polakami czy co??
0
carolineem
O pepe bym tego nie powiedział. Wczoraj zagrał brutalnie kasujac kolege z Realu Alonso, później kasując Pedro. U niego nic sie nie zmieniło
0
Alba jest zajebisty na tych mistrzostwach.
Kupować go bez względu na cene.
0
Sprzedac to będzie bardzo dobra wiadomość.
0
1 Iniesta
2 Messi
3 Ronaldo
4 XAVI
5 Drogba
6 Ozil
7 Pirlo
0
Kurczaki cesc napisał na fejsie ze drobga moze dołaczy do barcy.
0
oby nie przeszedł do nas. Nie potrzebny nam on
0
Kara
Przebiec 20 kólek woków boiska :)
0
Kasy duzo zarobił i ma juz spokojne zycie.Taki to ma fajnie
0
torres to dno i tyle
0
No to Marcelo w kilku meczach nie zagrasz.
0
Tylko Bale
0
A ja sie ciesze, że jestem kibicem Barcelony. Chelsea fuxem wygrała LM. A za rok i tak sie będzie mówić tylko o barcelonie i Realu. A o Chelsea nikt nie powie, no może że obrańcy tutułu.
0
Finał nie godny finałów.
0
XXxBarcaFCBxXX
że ma tyle samo liter co wiartak??
Alboe, że piernik nie jest wiatrakiem
0
Przecież dzisiaj nie ma prima aprilis Ronaldo
0
I po co nam on??
0
Fajnie gdyby Vicente zabrał by go na EURO. Tzn. nie zeby grał tylko zeby był kapitanem w szatni
0
FcBarca_Messi
Od zawsze?
Neymar Junior Santos tak sie nazywa
0
Bale, Martinez i Llorente i bybały ekipa marzeń
0
Messi vs Puyol?? Hmm dobry pojedynek by był :)
0
Ja spodziewam sie jednego spektakularnego transferu SIlva lub Llorente.
0
W takim razie jak przyjdzie Llorente Messi będzie odgrywać srodkowego pomocnika? Bo w tym sezonie widać Messiego zaczynającego akcje/rozgrywającego ze srodka pola.