0

Kupimy go za 15mln+ zmienne
Już wszystko na to wskazuje, że niedługo Song będzie graczem Barcy.

0

Bartix09
Zaoszczędzili 150 mln. bo trzeba pensje placić i premie.
Myśle, że Milan ze strony ekonamicznej zrobić doskonały ruch transferowy. To był ostatni gwizdek na sprzedaż Ibry i Silvy. Wkońcu i tak by musieli sprzedać ich bo by nie mieli im za co płacić.
W ich miejsce kupią kogos młodego i tańszego w utrzymaniu.
Wiem, że kibice mogą być zdesperowani bo stracili 2 gwiazdy w ciągu jednego dnia, ale zrozumcie : Wasz klub tonie w długach!!
I jedyną opcją na zmiejszenie tego długu była właśnie sprzedaż graczy którzy otzymywali wysokie wynagrodzenie.
Ale jestem myśli, że Milan sobie i tak poradzi

0

Ja na miejscu szejków kupiłbym Valencie.

Szkoda, że szejkowie nie chce kupywać polskich klubów

0

ŁukaszNidzica,
W tym sezonie Man.Cit zamiesza zobaczysz.
A w LE to kto chce grac?? Chyba polskie ogórki

PSG będzie potrzebowała 2-3 sezonów żeby choćby zbirzyć sie do Realu czy Barcelony.

City powoli wyłania sie i dogania czołówke.

0

lukininho
No szejkom 15 w tą czy tą to nic.
PSG jeszcze w tym oknie moze sciągnie jedną gwiazde.

Ciekawe co tam w City narazie nikogo nie kupil, ale w sumie mają zespól kompletny.

0

A może Leonardo Bonucci ??
Fantastycznie gra na mistrzostwach. Myśle, że do wyciągniecia jest za 20-25 mln

0

Ale ten Pedro mało mądry jest.

0

Co ma wpólnego Polska iKotalonia?
nazywaja nas Polakami. NIe romumiem. W Kataloni nazywaja ich Polakami czy co??

0

carolineem
O pepe bym tego nie powiedział. Wczoraj zagrał brutalnie kasujac kolege z Realu Alonso, później kasując Pedro. U niego nic sie nie zmieniło

0

Alba jest zajebisty na tych mistrzostwach.
Kupować go bez względu na cene.

0

Sprzedac to będzie bardzo dobra wiadomość.

0

1 Iniesta
2 Messi
3 Ronaldo
4 XAVI
5 Drogba
6 Ozil
7 Pirlo

0

Kurczaki cesc napisał na fejsie ze drobga moze dołaczy do barcy.

0

oby nie przeszedł do nas. Nie potrzebny nam on

0

Kara
Przebiec 20 kólek woków boiska :)

0

Kasy duzo zarobił i ma juz spokojne zycie.Taki to ma fajnie

0

torres to dno i tyle

0

No to Marcelo w kilku meczach nie zagrasz.

0

Tylko Bale

0

A ja sie ciesze, że jestem kibicem Barcelony. Chelsea fuxem wygrała LM. A za rok i tak sie będzie mówić tylko o barcelonie i Realu. A o Chelsea nikt nie powie, no może że obrańcy tutułu.

0

Finał nie godny finałów.

0

XXxBarcaFCBxXX
że ma tyle samo liter co wiartak??
Alboe, że piernik nie jest wiatrakiem

0

Przecież dzisiaj nie ma prima aprilis Ronaldo

0

I po co nam on??

0

Fajnie gdyby Vicente zabrał by go na EURO. Tzn. nie zeby grał tylko zeby był kapitanem w szatni

0

FcBarca_Messi
Od zawsze?
Neymar Junior Santos tak sie nazywa

0

Bale, Martinez i Llorente i bybały ekipa marzeń

0

Messi vs Puyol?? Hmm dobry pojedynek by był :)

0

Ja spodziewam sie jednego spektakularnego transferu SIlva lub Llorente.

0

W takim razie jak przyjdzie Llorente Messi będzie odgrywać srodkowego pomocnika? Bo w tym sezonie widać Messiego zaczynającego akcje/rozgrywającego ze srodka pola.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?