pawlo93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
PLKatalończykPL
patrze z punktu widzenia pracodawcy. Abidal już w pełni sił nie bedzie dawał wydajności takiej jak przed chorobą. Przez co jest mniej produktywny, więc jest do odstawki. Założę się, że nie będzie grał już w meczach o pkt. olie wgl. będzie grał( w co wątpie).
0
PLKatalończykPL
To żeś napisał :) Podejrzewam, że sarkastycznie.
Ja jak i kibice nie mamy wpływu na wyniki drużyny, niestety:(
0
jagulek9,
Powiedz ilu ludzi tak słyszało??
Codziennie ktoś takie słowa się dowiaduje i zostaje bez pracy. Bo np. Jesteś na mało wydajny.
My tu gadamy o BOGATYM człowieku., który ma więcej kasy niż my wszyscy tutaj zebrani.
kozik818
Fizycznie jest to niemożliwe. Medycznie również. Tak jak napisałem w dzisiejszym świecie nie ma sentymentów.
PLKatalończykPL
Barca to rodzina :) Przypuszczam, że za 3-5 lat ten napompowany balonik ,lizania sobie dupci, pęknie. Kiedy przyjdą słabsze wyniki. Ale to szczegół.
Kluby pilkarskie i większe instytucje koloryzują fakty i manipulują nimi. Przykładowo, trzymanie teraz Abidala w drużynie jest sentymentalne i pod publiczkę. A bo ludzie powiedzą "jaka Barca to fajny klubik, trzyma takiego już zrujnowanego piłkarza w drużynie".
0
Damnie Abidal nie jest już piłkarzem Barcy. te wszystkie wypowiedzi są pod publiczkę. To jest skończony człowiek pod względem piłkarskim. On już dla mnie nie istnieje. Chwała mu za to, że wyszedł z poważnej choroby, ale to już na inny tor.
Barcelona to klub, a nie instytucja charytatywna. Nie może trzymać pracowników bo sentymenty się odzywają.
taki jest teraźniejszy świat nie ma SENTYMENTÓW.
Mam nadzieje, że nie zagra już w żadnym meczem Barcy( no może pożegnalnym). Dla mnie liczy się zasada- słaby odpada. Abidal już nie nadaję się na piłkarza Barcy, więc powinien nie być brany pod uwagę jako piłkarz.
P.S Dawać minusy :)
0
0
Barca też w rundzie wiosennej będzie się przykładać bardziej do LM niż ligi.
Ligę mamy już prawie wygraną, wiec teraz czas się skupić na LM
0
Dobra przyznam Wam rację. Alexis to piłkarz kompletny i gra na b. wysokim poziomie. od czasu do czasu zagra słabiej, ale to o niczym nie świadczy.
Tylko nie miejmy pretensji jak dziś stracimy pkt. bo Alexis zagrał słabszy mecz.
Dziekuje i ja spadam. tak jak powiedziałem. Po sezonie będziemy podsumowywać owych pilkarzy.
0
piachuFCB
To ,że JEDEN mecz dobrze zagrał nic nie świadczy. nie będę z wami pisał o nim.
Po sezonie napewno będziemy możliwość jeszcze popisać na ten temat.
0
BJJ,
Ad.1 nie chodzi mi o fakt, że piłkarz który psuje setki odrazu powinien wylecieć.
ad.2 oglądam mecze i co widzę?- nieudolność gry Sancheza.
ad3 nie chce mi się szukać, ale każdy poświadczy fatk że alexis to symulant.
ad 4 nie o taki opieprz mi chodzi.
ad5 klub piłkarski nie jest tylko po to by kibice byli zadowoleni. każdy klub( poza bogaczami PSG, CITY itp.) chcą zarabiać ( patrz Arsenal, bayern itp)
0
BJJ
A co mamy z "przestrzeni" jaką wykorzystuje Sanchez?
jakie wyniki- wyniki są tylko i wyłącznie takie bo mamy Messiego.
Porównaj sobie mecze z Sanchezem a bez niego. O przestrzeń to i tello wykorzystuję( nawet lepiej niz Alexis). A to co gada Tito to już jest mydlenie oczu. Wiesz cięzko jest przyznać fakt, że kupiło się wadliwy towar za ponad 30 mln euro .
Wynki nie zawsze idą z jakością gry. Np. jakie wyniki miała Chelsea w LM? A jakim sposobem grała?
0
Barcelonaforever!
0
Dobra napisze tak.
jakie zadania miał Abidal a jakie Alves?? To ,że grają na tej samej pozycji to nie znaczy, że wykonują takie same założenia taktyczne
0
BJJ,
może źle dobrałem słowa. Chodzi mi oto, że Alexis nie nadaję się do Barcelony. To nie jego styl gry. On pasowałby np. Do Realu gdzie tam potrzebują szybkich skrzydłowych. To ,że psuje setki to jedna z tym rzeczy, że nie jest piłkarzem mającym takie umiejętności nadające sie na piłkarza Barcy. Patrząc na jego gre- to ani nie kiwnie, nie wykona jakiejś szarży. Pilki nie potrzyma nawet przez 2 sec. tylko odrazu oddaję piłke do partnera. Anie nie uwolni się od obrońcy ani nic. Ani nie strzela z dystansu( no. jak Villa. Gol przeciwko Realowi). Ciągle traci piłki próbując od czasu do czasu wygrać pojedynek 1v1.
2 sprawa to jest symulant. Przy każdym pojedynku w polu karnym pada jak laleczka, wymachując rękoma i domagając się karnego.
Owszem Vilanowa chwali Go, bo co ma powiedzieć? To jest Barca " wiecej niż klub". Czy kiedykolwiek trener Barcy Pep albo Tito zganili jakiegoś piłkarza?
A ,że nie jest na sprzedaż to swoją drogą. To są zagrywki marketingowe .
Bo powiedzą jest na sprzedaż. Piłkarz za którego Barca dała ponad 30 mln.
0
BJJ
Chodzi mi o umiejętności "czysto" piłkarskie. jego poziom jest poniżej poziomu reszty zawodników Barcy. Sam przyznaj psując kilka setek na mecz nie świadczy o zawodniku dobrze. Alexis nie nadaję się do Barcelony.
odnośnie trenerów- nikt na głos nie wypowie takich słów, bo by na niego spadła lawina krytyki, a co sobie myślą to ich sprawa.
Ja osobiście mam nadzieję, że po tym sezonie Barca pożegna się z Sanchezem.
A co do Pedro to wolę oglądać jego grę niż Alexisa. Pedro ma inne zadania na boisku niż Alexis więc mniej strzelonych bramek go usprawiedliwia.
0
piachuFCB
Dobra nie pisze NIC!
Po meczu pogadamy :)
0
piachuFCB
pedro wiele razy nam dupe uratował. A Alexis 1 gol w tym sezonie? niec sie nie ośmiesza. Powinien zagrac Fabs i Villa. Bladego dać na skrzydło Gabrsa do środka i Ville na skrzydło.
0
kaleke alexisa wyjebac na zbity pysk i skończy sie. Jak miał kontuzje to Barca fajnie grała, a teraz wraca pokraka i znowu bedzie 5 setek na mecz psuć.
teraz mnie zjebice. A po meczu przyznacie rację.
0
po jakiego chuja Alexis?? Żebyśmy mecz przegrali??
0
fil1023
wgl. niego puchar jest ważny tylko ten co on wygra.
wygrał puchar króla- ważny
Lige - ważna
a jak Barca wygra jakiś puchar to mówi a liga nie jest wazna itp
0
murinio ty umiesz poprawić humor :) bez twoich napinek nie było by fajnie
0
Ja jego wypowiedzi ignoruje. Na mnie one już nic nie działają. Niech sie wygada chłopak, niech mu lepiej bedzie .
0
Dlaczego FIFA nie uznała rekordu Messiego????
0
kiedy losowanie?
0
Falcao jest super! juz o tym wiedziałem jak grał w Porto.
Ale w styczniu pewnie pójdzie do City
0
Kocham Benfike. Kolega przegrał 30 zł !!!
0
Obe celtic przegrał,bo kolega 30 zł na nich postawił
0
Jakbym był piłkarzem to na konferencji podałbym Pepemu numer do psyhiatry.
i kilkakrotnie zrównałbym go z gównem- jakim zresztą jest.
0
Psyhol nie zagra. I dobrze jeszcze by mu coś głopiego strzeliło do głowy.
Ale moze to tym zderzeniu zmądrzeje.
0
OFICJALNIE
Song w Barcelonie
0
mistrzyk,
Tak samo pisaliście, że mascherano będzie rezerowym. A stał się głównym defensorem Barcy. Song również nie bedzie rezerowym. Miejsce dla niego jest, czy to na pomocy czy def. pomocy czy obronie. keita odszedł to teraz trzeba znaleźć zastępstwo za niego.
Powiecie, że mamy zdolną młodzierz, ale czy tito wystawi Bartre np. w przypadku kontuzji Puyola i kartkach Pique w półfinale LM Barte?? Albo Dos santoś za Busquestsa?? NIE
Dlatego pomocnik-obrońca jest nam potrzebny od zaraz.