pawlo93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kurwa Barca się sypie przez pepa
0
Za rok bedzie za darmo
0
Nie chcem, żeby jutro Barca wygrała. wole, żeby oberała trofeum na Camp Nou
0
Nie cchem, żeby jutro Barca wygrała. wole, żeby oberała trofeum na Camp Nou
0
Gra dla Barcy to nie tylko pieniądze ( Czesław, Alexis )
0
Ile w Milanie zarabiał?
0
Astad
A co powiedzieć o graczu który jest wgl. nie produktywny dla drużyny?
Zagraz ile 100min w sezonie? Co on wnosi do zespołu?? A płacić trzeba.
Teraz zacznie Abidal płakać w mediach jaka to Barca straszna, że nie chce z nim przedłużyć kontraktu. Śmich na sali
0
xavi890
Z Abidalem nie przedłużyć kontraktu nie trzeba bedzie utrzymywać darmozjada, wiec kasa do pensji silvy będzie
0
fcbkermit,
Dlaczego śmieszny? Bo mam odmienne zdanie od twojego. Moim zdaniem tylko Silva zagwarantuje nam szczelną defensywę. O niego nie trzeba się będzie bać. Ma ok29 lat Więc jeszcze z 5 sezonów pogra na wysokim poziomie.
Hummels mi nie pasuje bo no po prostu nie dorasta Silvie do pięt. Masa błędów Hummelsa
0
Na obrone kupić tylko Silve no i tego młodego z Romy.
0
To nigdzie nie pójdziesz. Barca bierze T.Silve
0
T.Silva tylko wyłącznie on.
TO co, że ma 29 lat Silva jak może te 5 sezonów pograć spokojnie na duzym poziomie. Wato wydać te 40 mln na Thiago.
0
0
Potrzebny nam trener z jajami. A nie jakiegoś z łapanki
0
Z taką grą niesteety są duże szanse na przegraną ligi
0
Minusujcie mnie mam to gdzieś. Pisze to co myśle
0
Jeszcze dojdzie do tego, że mistrza przegramy, ale to by był obciach na cały świat
Z Atletiko i Malagą cienko widze nasza drużynę.\
Niemniej jestem za Barcą na dobre i na złe
0
Klęska totalna
0
De Gea - in
Ramos- in
Neymar- in
i.Martinez- in
ISCO- in
Alexis- aut
Villa- Aut
VAldes- aut
0
Po chorobie nie bedzie juz grął tak jak kiedys i tak samo Puyol.
blukuja mejsce w druzynie. Sam pipo powiedział, ze nie potrzeba 8 obrońców
0
dudek89
A co nam da Abidal czy Puyol w meczu np. z Bayernem??
0
Al FCB
Nie chcodzi, żeby fgo klub sprzedał, ale oto zeby skończył kariere. On juz nic nie da Barcelonie poza mentalnością. Sportowo jest skończony
0
dudek89
Dlaczego? Bo pragne rewolucji??
0
Puyol- aut
Abidal- aut
Bartra- Aut
Muniesa-in
Silva- in
Marcisio z Romy- in
0
0
Bardzo dobrze, że Bartra bedzie grał
0
Zamknąć wystarczy tylko skrzydła i mecz jest nasz.
Ostry pressing i Bayern nie zyje.
Po prostu nam Bayern i jego styl gry odpowiada i mamy większe szanse niż z realem.
Następny argument Messi. To jest fenomen, sam potrafi wygrać mecz .
0
Messi i tyle w temacie.
I w finale Real
0
Obrona przypomina ser szwajcarski :D
Coś czuje, że PSG strzeli gola.
Więc musimy strzelic przynajmiej jednego gola
0
Kiedy Polska będzie grała następny mecz i z kim ??