0

Kurwa Barca się sypie przez pepa

0

Za rok bedzie za darmo

0

Nie chcem, żeby jutro Barca wygrała. wole, żeby oberała trofeum na Camp Nou

0

Nie cchem, żeby jutro Barca wygrała. wole, żeby oberała trofeum na Camp Nou

0

Gra dla Barcy to nie tylko pieniądze ( Czesław, Alexis )

0

Ile w Milanie zarabiał?

0

Astad
A co powiedzieć o graczu który jest wgl. nie produktywny dla drużyny?
Zagraz ile 100min w sezonie? Co on wnosi do zespołu?? A płacić trzeba.

Teraz zacznie Abidal płakać w mediach jaka to Barca straszna, że nie chce z nim przedłużyć kontraktu. Śmich na sali

0

xavi890
Z Abidalem nie przedłużyć kontraktu nie trzeba bedzie utrzymywać darmozjada, wiec kasa do pensji silvy będzie

0

fcbkermit,
Dlaczego śmieszny? Bo mam odmienne zdanie od twojego. Moim zdaniem tylko Silva zagwarantuje nam szczelną defensywę. O niego nie trzeba się będzie bać. Ma ok29 lat Więc jeszcze z 5 sezonów pogra na wysokim poziomie.

Hummels mi nie pasuje bo no po prostu nie dorasta Silvie do pięt. Masa błędów Hummelsa

0

Na obrone kupić tylko Silve no i tego młodego z Romy.

0

To nigdzie nie pójdziesz. Barca bierze T.Silve

0

T.Silva tylko wyłącznie on.
TO co, że ma 29 lat Silva jak może te 5 sezonów pograć spokojnie na duzym poziomie. Wato wydać te 40 mln na Thiago.

0

0

Potrzebny nam trener z jajami. A nie jakiegoś z łapanki

0

Z taką grą niesteety są duże szanse na przegraną ligi

0

Minusujcie mnie mam to gdzieś. Pisze to co myśle

0

Jeszcze dojdzie do tego, że mistrza przegramy, ale to by był obciach na cały świat
Z Atletiko i Malagą cienko widze nasza drużynę.\
Niemniej jestem za Barcą na dobre i na złe

0

Klęska totalna

0

De Gea - in
Ramos- in
Neymar- in
i.Martinez- in
ISCO- in

Alexis- aut
Villa- Aut
VAldes- aut

0

Po chorobie nie bedzie juz grął tak jak kiedys i tak samo Puyol.
blukuja mejsce w druzynie. Sam pipo powiedział, ze nie potrzeba 8 obrońców

0

dudek89
A co nam da Abidal czy Puyol w meczu np. z Bayernem??

0

Al FCB
Nie chcodzi, żeby fgo klub sprzedał, ale oto zeby skończył kariere. On juz nic nie da Barcelonie poza mentalnością. Sportowo jest skończony

0

dudek89
Dlaczego? Bo pragne rewolucji??

0

Puyol- aut
Abidal- aut
Bartra- Aut

Muniesa-in
Silva- in
Marcisio z Romy- in

0

0

Bardzo dobrze, że Bartra bedzie grał

0

Zamknąć wystarczy tylko skrzydła i mecz jest nasz.
Ostry pressing i Bayern nie zyje.
Po prostu nam Bayern i jego styl gry odpowiada i mamy większe szanse niż z realem.
Następny argument Messi. To jest fenomen, sam potrafi wygrać mecz .

0

Messi i tyle w temacie.
I w finale Real

0

Obrona przypomina ser szwajcarski :D
Coś czuje, że PSG strzeli gola.
Więc musimy strzelic przynajmiej jednego gola

0

Kiedy Polska będzie grała następny mecz i z kim ??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?