pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie powinien iść do Bayernu,bo Borussia mimo kłopotów nadal jest silna.Niech tam jeszcze pogra,może przyjdzie za 2 lata.Z zarobkami niech nie przesadza,te 5 mln to tak akurat.Trzeba by mu było zrobić miejsce,żeby znowu trenerzy nie myśleli jak go ustawić i czegoś nie wykombinowali.
0
Reus by się przydał,ale mam też inne typy.Zgadujcie dalej na moją wcześniejszą zagatke.Nie był to Hofman:)
0
Powinni mieć klauzure,która zakazuje im gry w tym meczu.
0
A pamiętacie kto pisał latem o wymianie Neymar,Alves na Reus,Piszczek?
0
Nie jestem o tym taki przekonany,ale gorzej niż teraz nie będzie.
0
Dlaczego nie ma przerwy na reprezentacje we wszystkich rozgrywkach?
0
Atletico zawsze sobie radzi z napastnikami i ma wspaniałych snajperów,więc nie muszą zazdrościć.
0
Jeden na drugiego złego słowa nie powie,tak grają z mediami.Nie wiem jak Pique pracuje,ale efekty są słabe.Motywacji im już pewnie troche brakuje,ale nie dziwie się.
0
Nawet dobrze mówił.Z tą karą mi się nie podobało,że ludzie traktowali go tak jakby był kontuzjowany,wszyscy mu współczuli,a sam był sobie winien.Urugwaj w 2010 i 2011 miał silną całą drużyne,a teraz są uzależnieni od Suareza i Cavaniego.
0
Nie miejcie do niego pretensji.To oczywiste,że nie ma drużyn wygrywających cały czas.Barca nie wypadła z czołówki,a kiedyś znów będzie wygrywać,może nie tyle co wtedy,ale będzie.
0
Busquets ma racje.Barca i Hiszpania mają jeszcze szanse na sukcesy,ale nie na takie pasmo jak w latach 2008-2012.Podobieństw między Guardiolą,a Enrique nie widze.
0
Widać,że jest szeroka kadra.Nie znam ich,poza Navarro,ale zawsze sukces jak idzie zastąpić lidera.
0
Co to za sensacja?Trener i piłkarz chyba gadają ze sobą?Pique narazie ława,potem się zobaczy.
2
Z Arsenalem mistrza w tym roku nie wygra.Do top 4 wejdą,bo mają jak to mawia Wenger "jakość",ale na tytuł już za późno.W lm mają pecha,że co roku grają z Barcą/Bayernem,ale jakby w grupie wychodzili z pierwszego to byłoby inaczej.Pewnie odpadną w 1/8 lub 1/4.Barca raczej też coś koło tego.
0
Fajnie,że poza ligą gra też ze znajomymi.Widziałem Alexsisa w Gdańsku,jak w aucie z Songiem siedzieli i wszyscy się darli Alexsis!We love you.No i Alexsis wyszedł:) Zdejmijcie z głównej newsa o książce Leo.
3
Nie lubiałem Alexsisa 2 lata temu.Grał słabo,nurkował,marnował dużo setek,ale potem przekonałem się do niego.Pomaga drużynie w obronie,strzela dużo goli,sprawdza się już w trzeciej bardzo silnej lidze i jest jednym z najlepszych skrzydłowych świata.
6
Przyszłość jest zabezpieczona.Barcelona cały czas ma kontynuacje i nowe talenty.Dobrze,że pojawia się taki ranking,że pamięta się też o młodych piłkarzach.Ciekawe jacy zawodnicy będą błyszczeć za 10 lat.
0
As znowu na głupotach się skupia.Treningi z Abidalem to jest dopiero motywacja dla młodych.Suarez niech nie płacze,bo zasłużył na kare,a Barca powinna podpisać tą klauzure,że jakby znów ugryzł,to gra za darmo do końca kontraktu.
0
Witam.Nareszcie jestem.Wracam po banie za te moje "odpowiedzi" :DD.
Laporta niech tak nie czaruje,tylko powie,że startuje w wyborach,bo prowadzi już kampanie.Bartomeu nie złamał prawa,ale po odejściu Rossela od razu powinny być wybory,a nie ten sam układ przez 2,5 roku.
0
Bojan ma jeszcze szanse się odbudować.Może by tak kiedyś wrócił do Barcy?
0
Lubie przerwy reprezentacyjne,w przeciwieństwie do większości klubowych rozgrywek mecze reprezentacji moge oglądać.
0
Enrique jest uparty i zaślepiony.
0
Znam się troche i lubie kobiecą piłke.Plusem jest napewno to,że nie ma takiej kasy jak w męskiej i tych sztucznych klubów,a i poziom się wyrównuje.Ciekawy jestem kto wygra lige mistrzyń:Turbine,Lyon,Wolfsburg czy może jakaś niespodzianka.Gdyby Barca dofinansowała tą sekcje to też walczyłyby o ten tytuł.W przyszłym roku mś,a za 2 olimpiada,więc w reprezentacjach też będzie ciekawie.
0
Do Razorek:Jak widzisz problem jest.
Dobra kończe,widzimy się wieczorem.
0
Do Godlo:Nie robie tego specjalnie.Możesz mi kupić smartfon,tablet lub komputer,wtedy zacznie działać.
Do N11:Co poradzicie?
0
Bartra najlepszym obrońcą Barcelony.
0
Rywal silny,wstydu nie ma.
0
Do Razorek:To jak myślisz dlaczego jej nie stosuje?
0
Do luissuarez:jakim cudem?
0
Do torrmess:Przeczytaj moje posty na ten temat.