pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Do BarcaWięcejNiżKlub:Też o Kloppie myśle.Simeone jest dobry,ale to nie ta bajka.
0
Do N11:W grudniu będe umiał:D:D
0
Do Nazwa:To mi się udało nie?:)
1
Najbardziej mnie rozpierdziela,że wielu z was chce Mourinho na trenera xd
Niedawno pisaliście,że Enrique jest najlepszy,a Mou to cham,wróg i nigdy nie powinien tu być.Skąd ta zmiana? hahahaha
3
Milik powinien zostać w Ajaxsie na kolejny sezon,dobry klub dla niego.Deulofeu,Denis Suarez,Tello,Adama,Hallilović-nadzieje Barcelony.
3
Nigdy Mourinho w Barcelonie.
0
Robienie z Enrique bohatera przez Sport jest niezrozumiałe.
0
Do Malinka:Bez wątpienia to świetny snajper,ale za 80 mln szło obrone i pomoc wzmocnić.
0
Każdy głupek trafia w słupek.
0
80 mln za jednego napastnika,który dodatkowo gra na skrzydle i to ma być szczęście?hahahaha
0
Sukcesy Pascuala są porównywalne z tymi Guardioli czy Cruyfa w piłkarskiej sekcji.Tylko liga nie jest tak mocna jak w Ameryce i raczej długo nie będzie.
0
Wygrali i to jest ważne.Potrafili przynajmniej odrobić straty.Ostatnie mecze jednak pokazują,że praca drużyny nie przynosi pożądanych efektów.
A teraz zgłosze swoje pretensje do redakcji.Dostałem wczoraj bana za komentarz w którym podałem swój skład i nie wiem dlaczego.Pisałem w tej sprawie do redakcji,ale jak zwykle odpowiedzi brak.Już trzeci raz pisałem z powodu bana,a nie ma odzewu.Nawiasem mówiąc każdy z 3 banów niezrozumiały i dlatego grzecznie prosiłem o wyjaśnienie i znów nic!
0
Do LOL LOL:w grach oczywiście,ale w rzeczywistości też troche.
0
Do Godlo:Nie trzeba być wielkim trenerem,by widzieć te błędy,a z trenerką miałem coś wspólnego.
3
Atak Realu jest kompletny i lepszy niż Barcy.Sfinks nareszcie zauważył innych piłkarzy.
0
Koszykarze nie zawodzą.Ostatnio Eurolige wygrali w którym roku?
0
0
Z ocen wychodzi,że Bartra jest najlepszym obrońcą,a Pedro wreszcie gra przyzwoicie.
0
Jeszcze 4 lata temu zastanawiałem się czy napewno pobije rekord Raula,ale mam już odpowiedź.
0
Ivan nie bój się,grasz w tej drużynie i pokaż swoją klase.
0
Atletico zmieniło tą lige,teraz dołączyła Valencia i Sewilla.Fajnie,choć nadal nie potrafie sobie wyobrazić by Barca i Real biły się o top 4,jak Arsenal,United,czy inni w PL.
0
Wydaje mi się,że z Apoelem strzeli 72.
0
Od kilku lat transfery w Barcelonie leżą i taka jest prawda.
1
Artykuł nie był jakiś super,ale z większością się zgadzam.Ogólnie + za opisanie tego co się dzieje w Barcelonie.Sprawa stoperów jest dla mnie źle rozwiązana,też nie rozumiem odejścia Alexsisa,ani Fabregasa,pokazują teraz co potrafią.Od początku byłem przeciwny przyjściu Suareza,a teraz jak gra na skrzydle,to już wogóle bez sensu jest.Jak na debiut to przyzwoity artykuł.Ja nie jestem w stanie z telefonu nic napisać,a szkoda,bo jest o czym i myśle,że mój artykuł nie byłby zły.
0
Powinien postawić mocno na Bartre lub jakiś inny talent,bo para Ramos-Pique musi mieć rywali,którzy kiedyś wyprą ich ze składu.
0
Powinien sobie dać spokój,Bartomeu też,ale wystartują obydwoje i jestem ciekawy wyników tych wyborów.
0
Ronaldo ciężko będzie być najlepszym w historii,musiałby jeszcze dużo wygrać.Sport jest najmłodszy z dzienników sportowych w hiszpanii?Po co poszli na rocznice tego brukowca?
0
Legia znów wygrywa.Duda naprawde zachwycił przy golu.
0
Do biologma:Gdzie ją widzisz?
0
Ronaldo w Manchesterze nie miał za zadanie tylko strzelania,ale też szarże i inne rzeczy,to jest powód tego,że był mniej skuteczny.Tam miał kto strzelać,więc nie tylko Ronaldo trafiał.Raul to inna historia.Był na 2 planie za galaktycznymi,zespół nie grał pod niego,jak pod Leo czy CR.Poza tym on odszedł dość szybko z Realu i w Schalke mu już trudno było rekord śrubować,a i tak 5 goli dołożył.Messi zrobił wielką rzecz,myśle że będzie miał około 110 bramek w lm w karierze.Leo i Raul lepsi w lm od Ronaldo,bo wygrali ją po 3 razy,a Cristiano 2-krotnie.