0

Do Dorek15:Lepszy czy gorszy według ciebie?

0

Do Endless:pikarzy ja akurat nie hejce.Zarząd jest zły i padło już wiele argumentów w tym temacie.Pereza nie zazdroszcze,jest taki sam jak Bartomeu.

0

Do Wesol03:ja kupuje sobie niedługo nowy,bo ten co teraz mam jest nazywany smartfonem,a odpowiadanie go przerasta.

0

Do LOL LOL:ciesze się,że doceniłeś,włożyłem w to dużo wysiłku.

0

Jak wczoraj grali?Kto się wyróżniał?Byli zmotywowani,czy grali tak ulgowo?

0

Do Dorek15:uwierz nie na każdym tel.działa.

0

Bartra i Varane to gwarancja jakości w obronie Barcelony i Realu.

0

Wiadomo już czy będą jacyś kandydaci w wyborach 2016 oprócz Bartomeu i Laporty?

0

To nie był mecz towarzyski,bo jednak grali o jakiś puchar i jeszcze derby.Mimo wszystko to trofeum.Miejsce gdzie są wszystkie klubowe puchary musi wyglądać imponująco.

0

Napewno do 14 oficjalnych z tamtych lat 4 Gampery,Audi Cup trzeba dołożyć,ale reszty nie pamiętam.W Audi Cup wtedy pięknie wolnego rozegrali.Thiago błyszczał.

0

Ile pucharów wygrali za Guardioli,razem z towarzyskimi?

0

Nie wiem po co superpuchar jak nie ma ligi,ale może to tak tylko raz.Nawet towarzyskie trofeum to coś.Po sezonie będzie można to wszystko podliczyć i nie można mówić,że nic nie wygrali:)
Na zawsze zapamiętam wczorajszy dzień.Zdobycie pierwszego,może jedynego SK(nie wiadomo,czy będą następne rozgrywane) i mój 1000 komentarz.Jak ktoś się mnie zapyta tu na stronce za 20 lat o 29.10.14 to odrazu wymienie te wydarzenia.

0

CAMPEONES!! Jest tryplet!Historia tworzy się na naszych oczach!Brawo za wygraną.

0

Mascherano nie był napewno najlepszy w zeszłym sezonie.Uważam jednak,że powinien grać jako pomocnik w 1-szym składzie.

0

Piękna kariera i jeszcze te 2 gole,które dały wszystko(1/2 lm,mś 10).2 maja rozwalili 6:2 Real,a 6-go weszli do finału lm!Co za tydzień.

0

Nie moge oglądać meczu więc zostaje mi "Kto poślubi mojego syna?"Ale mamuśki tam są.hehe Piast-Bełchatów 3:0.

0

Plusy za Bartre,Sampera,Rafinhe,Adriano,reszta nie najlepiej,ale powinni wygrać.Patrze na Piast-Gks Bełchatów.2:0 dla Gliwic.Oglądacie takie seriale jak Szkoła,Zdrady?Super programy:)

0

Są jakieś hiciory w innych ligach lub krajowych pucharach w tym tygodniu?

0

Real jak zawsze słabo w 1 rundzie PK.Kiedy Barca gra w pucharze?

0

Wygrają to.Ja się niestety nie załapie na żadną transmisje.

0

Szykuje się 3 puchar w sezonie.Ten mecz jest szansą na pokazanie się wielu zawodników.Myśle,że będzie 2:0.1000 post już pewnie czytaliście,więc nie przypominam.

0

Dziwne są te mecze o 12.Mało fanów,szkoda.Wiem,że wiele osób tu ma tysiąc i nie jestem jedyny,ale dajcie się nacieszyć.
Do kujaw097:co z tego,że w 82 dni?(mój tel.nie odp. na komentarze)

0

Ciekawi mnie jaki skład zagra.Niech Suarez sobie pogra na środku.
P.S.Pod artykułem o grze o 12 jest mój 1000 post.Zapraszam do przeczytania.

0

Pamiętam wtedy te 6:1 z Getafe.Pięknie wtedy zagrali,a Iniesta jakie piły posyłał.Taki fajny meczyk to był bez nerwów,dobra gra,wesoło na trybunach i wysoka wygrana,może teraz będzie podobnie.A tak poza tym to mój 1000 komentarz!Długo na to czekałem.Chciałbym napisać,że nawet gdy pisałem coś kontrowersyjnego,to nie był trolling,tylko rzeczywiste poglądy.Dziękuje redakcji i użytkownikom za te miesiące,w których pisze i wcześniejsze 2 lata gdy tylko czytałem.Szkoda,że nie ma jak poświętować jubileuszu,może przy 10000 się uda.Co myślicie o moim tysiącu?

0

Mój skład:
Ter Stegen
Adriano-Bartra-Pique-Martin
Roberto-Rakitić-Halilović
Munir-Suarez-Adama
P.s.To mój 999 komentarz...Zaczynamy odliczanie.

0

Nie zdziwie się,jeżeli w przyszłości Denis Suarez da Barcelonie więcej niż Luis.Kolejny sukces szkółki.

0

Wiadomo,że zawsze będzie konflikt między Barcą i Realem.Całe szczęście,że ja nie pisze takich głupot jakie są opisane w artykule odnośnie polskich portali:)

0

Dobrze,że się przyznał,teraz czas na wnioski.

0

do destro:Nie mam faworyta.Ktoś inny.Masz wiadomość na priv.

0

Już dość tych kłótni.Ani jedni,ani drudzy nie są dobrzy.Niech przyjdą w 2016 nowi ludzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?