0

do Bombing(nie moge odpowiadać)Pedro i Iniesta do dupy w tym sezonie,ale śmieć z Pedro nie jest.Kiedyś był wielkim piłkarzem.Andres już chyba nie wejdzie na stałe na dawny poziom,ale jeszcze zabłyśnie.

0

25 mln to troche mało,jeszcze ten ban.Robili już głupsze kupna i sprzedaże.

0

Nie no napewno lepiej by Barca wyszła na tym gdyby kupiła Marquinosa i Luiza,a Psg Suareza.Ale obrona już nie ma takich problemów jak rok temu,więc nie jest najgorzej.

0

Może tak Kompany za Pique? Dają 30 i mogą go brać.

0

Skład mi się nie podoba.Messi ma szanse w 4 dni zostać najlepszym strzelcem lm i la liga,ale raczej nie da rady.Jeszcze nie teraz.

0

W większości statystyk Barca najlepsza.Nic dziwnego.

0

Niestety im się nie udało,ale może jeszcze kiedyś dopną swego.

0

Oceny pokazują,że Leo,Neymar wciąż w formie,a Pedro narazie bez.Meczu nie widziałem,nie oceniam.Pax znowu broni Alvesa,ale ma racje,że zbyt jest hejcony.Może za bardzo go broni,bo w zeszłym sezonie raczej kiepsko grał,ale nie aż tak tragicznie.A w tym sezonie jeszcze nie doczekałem się transmisji meczu Barcy.

0

To duża strata dla Realu i ułatwienie dla Barcelony.Nie można nazywać go drewnem.Ja np.nie jestem zwolennikiem Suareza,ale nigdy bym go nie nazwał drewnem bo jest świetny.

0

Poradzą sobie.Ajaxowi też życze wyjścia z grupy,ale chyba nie wyrzucą Psg.

0

Żegnam się z wami.Jutro robie przerwe.Widzimy się we wtorek.

0

No czytałem ten artykuł na rm.pl o golach CR7.Nie widze nic złego w tym,że zachwycają się nimi,ale tak to przedstawili choćby Real to tylko Ronaldo i że zniszczy Barce w klasyku.Tak samo jest niestety tutaj z MSN.Czytałem też post pod artykułem w którym jedna napisała,że specjalnie 3 lata studiowała o hormonach wzrostu by zrozumieć fenomen Leo.Stwierdziła,że to niesprawiedliwe,że może teraz grać i wygrywać.Ja nie interesowałem się nigdy tymi hormonami,ale wydaje mi się,że pomogły mu tylko w wyleczeniu choroby.

2

Byłoby super gdyby Montoya,Bartra i Munir grali w tych meczach.

0

Obydwa mecze wygrają po 2:1.

1

Alba to przykład tego jakie zakupy powinni robić.Stosunek jakości do ceny na +

0

Skład na Ajax:Bravo-Adriano-Bartra-Mathieu-Montoya-Busi-Xavi-Iniesta-Neymar-Messi-Munir.Trzeba tak lekko przed Realem pokombinować.

2

Oby Bartra zagrał w GD.

0

Oglądałem 2 połowe i średnio grali.Na Barce za mało.Ciekawe czy Arek zagra.Jade na ten koncert.Pewnie mi się nie będzie podobać i będe pisać posty.

0

Oby zawsze grał w pomocy.

0

do Mario VeB:koncert o 15 poza tym jeszcze sie nie zdecydowałem bo nie wiem jak to wygląda.Jak mnie nikt nie przekona to zostaje na naszej stronce.A co Ci tak moje pisanie przeszkadza?Pisze coś nie tak?

0

Puchar króla powinni odpuścić,bo mają się bawić.Niektóre mecze mają być jak święto.Niech na tej lidze i LM się skupią.A czemu mam się nie wypowiadać?Nie prowadze przecież trollingu ani nic.

0

Fajnie mu nariazie idzie.200 gol,50 mecz i jeszcze ktoś tu o 100 asyście pisał.Super jubileusz.Z Realem zagra on,Leo,Munir.Doradzi mi ktoś coś na mój wczorajszy post?

0

Niech się nie chwalą.Przy tylu sponsorach ciężko by było nie redukować długu.Powinni też powiedzieć o głupich transferach,przekrętach,akcji z klauzurą Thiago itp.

6

No w sumie Aguero nie ma takich warunków fizycznych by pomóc Barcelonie.Czy Messi pobije rekord na Bernabeu to mało ważne.Tylko 3 punkty.

0

Marca ma racje z najlepszym atakiem świata.Bartomeu musi przegrać w 2016 inaczej będzie koniec.Brawo dla Aguero za 4 gole.Już lepiej jakby jego kupili niż Suareza.Z Celtą Luis zadebiutuje i zobaczymy MSN.

0

Na razie atak na korzyść Realu,a obrona Barcelony.Jedynie Korbel mi doradził.Jak napiszecie mi dokładnie jak to wygląda i co mam wybrać to nic nie pisze przez kilka dni.Dobranoc.Pozdrawiam wszystkich.Niech wam się przyśni manita w GD.

0

Szkoda,że tak mało gra Bartra i Montoya.Wyniki jednak bronią trenera.Nie doradziliście więc nie pozostaje mi nic innego jak niedziela z Fcbarca.com.

0

A rekord bez straconego gola trwa:) Może z Realem się to zmienić,ale jakie to będzie mieć znaczenie jeżeli strzelą dwie?Czuje,że wygrają.

0

*wybrać,a nie wygrać miałem napisać.Pomożecie?

0

Troche się pomęczyli,ale w 2 połowie 3 gole-bardzo fajnie.To w 2 następnych meczach atak Messi-Neymar-Munir.Prosze was napiszcie mi coś odnośnie mojego poprzedniego postu,jak to wszystko wygląda i którą z 4 opcji wygrać.Jak mi nie pomożecie to pozostanie mi tylko cała niedziela na naszej stronce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?