0

Brawo!Tyle silnych sekcji.

0

Ten Alcacer jest niezły.Może lepiej by było jakby go kupili zamiast Suareza?

0

Nie oglądan ligi,ale Barce oglądałem i Victor się wyróżniał.Może byli lepsi?Nie wiem.

0

Jestem za.W Sewilli dobrą drużynę zrobili,a Zubi musi odejść!

0

Ktoś musiałby mieć nasrane,żeby aż tyle zapłacić.

0

Nie lubie motorów,z wyścigów to jedynie F1 oglądam.Dobrze,że gazety dziś napisali o tym mistrzostwie Marqueza,bo to są gazety sportowe,a nie piłkarskie.Jeżeli to co pisze Sport to prawda to szkoda,że Perezowi nie udał się ten interes.Obawa przed ebolą niestety słuszna.Kiedy te przygłupy zamkną granice?

0

Nie znam regulaminu.Niech go wyróżniają po meczu.

1

Neymar jest fantastycznym piłkarzem,ale nie wiem czemu w Brazylii liczą tylko na niego,bo do zwycięstw potrzebny jest team.Przed nimi 2 ważne turnieje:Copa Amerika i IO w Rio.

0

Ta ZP to nic niewarta nagroda.Te nominacje to ściema i nie chodzi mi o Sergio.

0

Za dwa tygodnie też 1 dla Blancos,ale 2 dla Barcelony.

2

Nie wiem jak inni gracze Barcy wykonują karne,kto robi to najlepiej.To,że Messi jest liderem nie znaczy,że musi karne strzelać.Każdemu może się zdarzyć nie strzelenie karnego,ale sztab klubu powinien przeanalizować,kto najlepiej je wykonuje.Oczywiście nie podważam możliwości Mesiasza,żeby nie było komentarzy typu"co miki teraz Messiego sprzedajesz?"

0

Neymar to czołówka,ale napewno nie jest najlepszy na świecie.Nie płacze o 300 tys,ale mógł to Ney zapłacić,lub Rossel ze swoich.

0

100 mln bez pensji niestety.

0

100 milionów?Wiem,że jest wielkim piłkarzem,ale tyle nie jest wart.Dlatego właśnie mogli sobie go podarować.Za tą kase mogli transfery na 3 pozycje zrobić,a Neymara mógł Florek kupić.

0

Widze w nim możliwości by grać w Barcelonie.

3

Nie potrafią nawet transferu przeprowadzić.Nie wiadomo ile kosztował,podatki niezapłacone,300 za samolot dla tatusia,800 za(za co?) dla taty bo niby pełni jakąś funkcje(czemu nie powiedzą jaką?).Neymar jest spektakularny,ale to nie było tego warte.

0

Nie powiedziałbym,że grali słabo i wygrali fartem.Mieli szczęście,ale byli konsekwentni,naprawiali swoje błędy,wychodzili z kontrami i byli skuteczni.Jedynie wyprowadzenie piłki do dupy,ale techniki już nie poprawią,nawet przy Guardioli by nie grali tiki-taki.Ktoś napisze,że z taką grą nie awansują,a ja wiem,że gdyby tak cały czas grali to są na euro.Irlandia i Szkocja technicznie też są słabe,więc zadecyduje walka,przygotowanie fizyczne,organizacja i skuteczność.Nawet jak 2--3 razy stracą punkty to awans będzie.Teraz kolejne mecze w kadrach,a potem rusza liga.Barca wygra 2 kolejne mecze i rozpocznie marsz po 23 mistrzostwo hiszpanii.

0

Nie cierpie mówienia o tym "baloniku".Trzeba cieszyć się tym co tu i teraz.To jest pierwsze zwycięstwo z Niemcami i to nie pora na tonowanie nastrojów.Oczywiście były błędy,ale na lepszą gre ich nie stać,zagrali na 100% możliwości.To nie jest zespół na mistrza,ale na euro awansują.Teraz jak wygrają ze Szkocją to są krok od awansu,a jak przegrają to i tak jest dobrze bo 6 ptk,gdyby przegrali dziś to mieliby nóż na gardle,a tak to luz.Choć nie jestem wielkim fanem reprezentacji,to doceniam ten sukces i nie narzekajmy.

0

Jeszcze Grosicki-7.

0

Moje oceny:Szczęsny-10,Wawrzyniak-7,Glik-9,Szukała-7,Piszczek-8,Krychowiak-7,Jodłowiec-6,Rybus-7,zapominałem kto grał xd-Lewy-8,5,Milik-8,5,Nawałka-9,drużyna-10

5

"Kowalczyk poszedł do sklepu,żeby poświętować" hahaha

4

Szczęsny dziś stworzył historie jak Tomaszewski.

0

Nie jestem jakimś wielkim kibicem naszej repry,ale zagrali Wielki mecz.Wszyscy.Historyczny sukces,a do euro wejdą.Szczęsny,Glik,Piszczek,Krychowiak,Lewy,Mila grali pięknie.Pokazali pierwszy raz charakter.Zawsze dziwiłem się czemu Mila nie ma powołań,dziś zagrał i się odwdzieńczył.Były głupie straty,ale też odbiory,parady,zasłużyli na triumf.

7

Busi nie zasłużył by dostać nominacje,ale prezydenci klubów nie powinni o tym decydować.Złota piłka to najgłupsza nagroda!W dupie mam kto ją wygra!

0

Potwierdza się,że Bravo i Ivan to najlepsze transfery.Miałem racje.

0

Szkoda,że żadnego z nich nie pamiętam.Figo by mógł dla Barcy zagrać,jaja by były:D

0

Bez sensu.Jednak liga i liga mistrzów to inne rozgrywki,a różnica między La Liga,a rosyjską jest spora.Jedyny plus to udział zwycięzcy ligi europy,bo to też ważne rozgrywki.

0

Na plus napewno Messi,Neymar,Bravo,Munir i Bartra.Na minus Roberto,Ter Stegen i Pedro.Z tych ocen wynika,że Bartra powinien grać w pierwszym,a Montoya dostawać więcej szans.

0

Afellay pięknie wczoraj zagrał.Wiem,że wszyscy wypożyczeni nie wrócą,ale przynajmniej 1,2 z nich mogłoby pomóc w 2015/16.

0

Po pierwsze primo-Suarez to bardzo dobry piłkarz i tu się z wami zgodze
Po drugie primo-pisałem już kilka razy,że naciskam odpowiedz,ale taki mam telefon trudno
Po trzecie primo-nie jestem Miki.Nie moja wina,że wam go brakuje,ja nie wzoruje się na nim
Po czwarte primo-nie neguje możliwości Suareza,tylko uważam,że szło zbudować lepszy zespół,ale ten też powinien wygrać mistrza bo jest bdb.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?