0

Mówiłem wczoraj,że wróce i jestem:)Benzema pasuje do Realu.Dobrze,że nie ma szansy podbić świata razem z Pedro.

0

Szkoda,że jak miałem wolne to często przegląd prasy był w południe,a teraz jak nie mam to rano:) Fajnie,że wogóle jest takie coś.Miłych snów.Jutro znowu coś ciekawego napisze.

0

Suarez nie powinien dostać pensji,dopóki nie zacznie grać.

1

Villa,Raul,Xavi,Iniesta,Pouyol,Iker to ikony.Dla mnie na poziomie Leo i Cr.

0

Ciekawe czy gdyby Katalonia miała oficjalną repre to graliby dla niej.

0

Od zeszłego roku nareszcie jest ciekawie w la liga.W PL chyba Chelsea sobie poradzi,drugi sezon Mou jest zawsze wspaniały.

0

Szkoda.Liczyłem na Vermalena,ale nie ma co się śpieszyć.

0

Jak chcieli go wziąść to mieli Kompanego dawać,a tak to Alba zostaje.

0

W dupe węża to tekst od Boczka:)

0

Może Wisła,Vive i Barca w final four?

0

Rekord Valdesa chyba pobije.Resino nie ma szans prześcignąć.Nawet nie wiedziałem,że ktoś ma taki rekord.14 meczy bez wpuszczenia gola?W dupe węża.

0

Dobra dobranoc wszystkim.Ide spać bo jutro znowu szkoła:(

1

Wiem,że atak Barcelony jest dobry,ale na ten moment Realu troche lepszy.Kadra może nie najszersza,ale jednak Real ma węższą.

0

W tej chwili Real ma nieco silniejszą ofensywe,ale Barca obrone i szerszą kadre więc luz.

0

Przejmujecie się tym królem strzelców,liczą się wyniki.Mistrz dla Barcy korona strzelca dla Krychy bierzecie w ciemno?

0

Wali mnie kto będzie królem strzelców.CR 7 jest w formie.Z Realem najlepsza obrona kontra najlepszy atak.

0

Komu kibicowaliście?Dla Wisły niezły wynik.Kto ocenia komentarze?

0

Nie rozumiem tego uważania Wawrzyniaka za winnego porażek kadry tak samo z Pedro w Barcelonie.Jakub jest słaby na kadre,ale lepszego lo nie mają.Pedro nie gra dobrze,ale za wynik odpowiada każdy.

0

Wiem,że Ibrahimowi się kończy,ale wierze w niego i innych wypożyczonych.Już pisałem kiedyś,że nie jestem miki.On tworzył swoją historie,ja swoją.

0

Deulofeu się rozkręca.Są młodzi:Munir,Samper,Adama,a z wypożyczeń wrócą Tello,Ibrahim i Deulofeu.Wzmocnienia są.Naprawde widze coś w tych piłkarzach.

0

Chelsea idzie na mistrza.Liczyłem na kanonierów lub the reds,ale wole Chelsea od City.Fabregas miał słaby odbiór i prędkość,ale rozegranie piękne.Mogli go albo wcale nie kupować,albo zrobić z niego lidera.

0

Mogliby podawać kwoty.Co chwile nowy sponsor to mogliby powiedzieć ile za to dostaną.Można usunąć katar,bo jest wielu sponsorów.

0

Niech Pique nie narzeka,bo jest teraz kilku obrońców na jednakowym poziomie i raz grają jedni,a raz drudzy to normalne.Jedynie Mascherano na stoperze mnie wkurza.

1

Przynajmniej Marca skupia się na koszykarkach.Finał mś to dla Hiszpanii chyba ważniejsze niż mecze ligowe.Fajnie,że Valencia jest wysoko,liga będzie ciekawa.Ferrari by się skupiło na bolidzie,a nie wywalaniu Alonso,bo z takim pojazdem Vettel nie wygra.Carlo niech nie gada głupot,że są lepsi niż w ubiegłym,bo takie rzeczy to w maju się rostrzygną,chyba że Real wcześniej zawali.

0

Myśle,że rekord skończy się w GD,ale i tak wygrają.

0

Piękny jest ten rekord Bravo.Uważam,że to najlepszy transfer w tym okienku.Z Eibar trzeba popróbować kilku piłkarzy.

0

Jak już wypatrzyli tego Douglasa to niech raz zagra.

0

Na DP by mógł ten Mascherano zagrać.Messi powinien mieć 1 mecz spokoju.Ciekawy pomysł z Mathieu,cieszy Bartra w 1-wszym,martwi że Martin i Douglas nie graja.

0

Historyczny sukces!Już teraz sezon jest udany!CAMPEONES!CAMPEONES!

0

Jak Montoya nie jest powołany to Alves,a Messi musi odpocząć by dalej grać wspaniale.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?