0

Niech młodzi walczą o miejsce w składzie.Suarez i Ibra to najlepsze 9 świata.

0

Po dzisiejszych wynikach,jutro też nie krytykuje choćby bardzo było za co.

0

Takie fajne mecze dzisiaj były,szkoda że jutro poniedziałek i za 6 godzin pryśnie atmosfera bo trzeba do szkoły wstać:(:(

0

Brawa dla Sandro!Brawa dla Pedro!Brawa dla wszystkich!Jest manita.Polska dziś wielki mecz całej drużyny.Mistrzostwo świata w imponującym stylu.

0

Manita:)I jeszcze gola nie stracili w sezonie.

0

Pedro!A nie mówiłem,że się przyda?

0

Jaki wynik?Jak wy szybko zdanie zmieniacie.Wczoraj Lucho był Bogiem,a piłkarze bogami,a dzisiaj hejty.Jeden mecz to nie cały sezon.Nie spinajcie się tak:)

0

Dopiero teraz wszedłem na strone,a tu 0:0.Nie martwcie się wygrają.

0

Plusy za szanse dla Bravo i Pedro,o minusach dziś nie pisze.

0

Skład nie jest zły.Już czuje te emocje dzisiejszego wieczoru.Komentarze o meczu Barcy,finale,pisanie kto co ogląda po raz kolejny.Będzie gorąco:)Jak dobrze,że utworzyłem tu konto,szkoda że dopiero w sierpniu.

1

Ale dzisiaj gorący dzień:)Premier League to najciekawsza liga świata.Niedługo finał,ale jajca.

0

Kurde Lampard hahaha

0

Gdzie moge zdłosić się na redaktora?Bo nudze się całymi dniami,a chciałbym się wykazać.

0

Wole wygraną Chelsea niż City,choć chciałbym remis.

3

Pięknie,jednak czasem technika się przydaje.Ciekawe czy będzie mniej kontuzji.

0

Zna ktoś odpowiedzi na te pytania?

0

Mam kilka pytań.Gdzie ta rubryka okiem kibica,jak
można nick zmienić i za co dostaje się range zasłużeni?

0

Chce remisu Chel$ea z $ity.

0

Ale głupie porażki United i Feyenordu.

0

Zawieszenie nie ma sensu,albo skrócenie albo nic.Życze powodzenia,może mają jakieś argumenty.Skauci niech pracują bo ban się kiedyś skończy.Więcej nie pisze,bo obiecałem w ten świąteczny dzień nie krytykować.

0

Barca Levante 2:1,Polska Brazylia 3:2.Szkoda,że jeszcze u buków nie moge obstawiać.

1

Chce Montoye i Pedro.

0

Dziś wielki dzień.Niedziela,końcówka weekendu,finał mś,mecz Barcelony,Chelsea-City.Obiecuje nikogo dziś nie krytykować,bo dzisiejszy dzień jest świętem.Cieszmy się.

0

Napisałem najrozsądniejszy skład

0

Bravo-Alba-Pique-Mathieu-Montoya-Masche-Rakitić-Iniesta-Messi-Munir-Pedro

0

Antiga nie biorąc Kurka pokazał,że nie gwiazdy wygrywają.To odniesienie do dwóch głośnych transferów Barcy,ale nie żebym jakiś trolling prowadził czy coś.

1

Uważam,że Thiago powinien zostać Socio dopiero jak będzie starszy i wyrazi taką wole.Narazie Real ma lepszy atak,Barca obrone.

3

A tu dalej dyskusja jaki mecz oglądać:) Jak już pisałem nie mam wyboru,musze oglądać finał.Oczywiste jest,że finał ważniejszy niż mecz z Levante.Tym bardziej,że to mś w Polsce.Będziecie za 5 lat pamiętać o wyniku Barca-Levante?Może niektórzy.

0

Ja nie będe mieć dylematu co jutro oglądać,bo meczy Barcy i tak nie moge widzieć bo nie mam transmisji.Jedynie Masterchef mi przeszkadza jutro bo jest o tej godzinie co finał,ale krócej trwa i jest dużo reklam więc spoko.

0

Tak jak mówiłem 3:1.Jest medal!Nie wymagam złota,osiągnęli już bardzo dużo.Każdy medal to wielki triumf.Nawet gdyby jutro im się nie udało to nie będe rozczarowany.Jutrzejszy mecz może być taką wisieńką na torcie.Będzie 5 setów każdy może wygrać,stawiam 3:2 dla Polski.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?