pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Znów dobrze zaczęli sezon.Jak utrzymają forme przynajmniej do końca jesieni to na wiosne nie powinni mieć problemu ze zdobyciem tytułu.
0
300 lat bardzo długo.Będę musiał więcej na temat kataloni poczytać.
2
Kolejna szansa na trofeum.Jeżeli zależy im na niepodległości katalonii to powinny obydwie drużyny wystawić najlepsze 11-stki bo to byłaby świetna promocja.
P.S.Tym postem rozpocząłem swoje drugie 500 na FCBarca.com:)
0
Cały czas uważam,że transfery Ibry,Neya i Luisa były bardzo złe dla klubu.Wielcy piłkarze,ale ich osobowości i ceny jakie za nich dali sprawiają,że to transferowe kompromitacje.
0
Mathieu Bartra taka jest moja propozycja na środek obrony.
6
Alba to był hit transferowy.Za 14 mln rzadko się kupuje takiego piłkarza.Nigdy nie zapomne tego sprintu w finale Euro 2012.
0
Też uważam,że Barca ma największe szanse.Już kiedyś pisałem jak to wygląda procentowo,a teraz szanse mają jeszcze większe.
0
Wenger fajnie buduje swój zespół gdyby nie piłkarze zdrajcy to już wcześniej by wygrywał,a nie dopiero w zeszłym sezonie.
1
W derbach Madrytu czuje remis.1:1 prawdopodobnie
0
Nie wiem za dużo o powodach walki o niepodległość,ale jeśli są poważne to jestem za.La liga zaprosi Barce raczej.Katalońska byłaby logiczna,ale słaba sportowo.Francuska odpada.
0
2 tysiące osób?Może troche więcej:)Fajnie,że gra jest realistyczna.
0
Dobrze,że Alves odchodzi po sezonie,chyba że Montoya i Douglas by byli słabi,a Dani by pozwolił obniżyć sobie zarobki to wtedy może zostać.Z tych 300 meczy około 200 miał udanych.Napewno stworzył historie Barcelony.
0
Brawo za artykuł.A co z tym referendum o niepodległości katalonii?Ma być czy nie ma narazie planu?
0
Ronaldinho wcale się nie zmarnował.Wygrał wszystko,a potem chciał się cieszyć życiem nawet kosztem tych kilku tytułów.Gdybym tyle wygrał to też bym sobie dał na luz.
0
Jak ja żałuje,że nie miałem okazji go oglądać w najlepszych latach.Wiem,że jest czego żałować.
0
Pamiętam go z 11/12 był świetny.Dawno go nie widziałem w akcji.
0
Wiem,że Pele grał w słabej lidze i fizycznie piłka mniej wymagająca,ale doceniam sukcesy z Brazylią.Di Stefano za 5 LM,Cruddif za bycie liderem Ajaxu,Barcy,Holandii,Messi za lata 2008-2012,choć teraz nadal jest świetny,Maradona za Napoli i mś 1986.Tak ustalałem piątke.
0
Ta czołowa piątka obok Messiego to Pele,Maradona,Cruddif,Di Stefano,ale nie wiem który najlepszy,bo oprócz youtube ich nie widziałem.Biore pod uwagę ich osiągnięcia i wpływ na drużyny,ale nie wiem który najlepszy.
0
Zubizaretta jest złym dyrektorem sportowym.Oby odszedł razem z resztą władz Barcelony w 2016.
0
Messi może być mś ale będzie ciężko,bo wiele drużyn może wygrać.Nawet jak nie wygra tego tytułu to będzie wielki,ale mś są najważniejsze.Nie każdy może być mistrzem świata,bo nie każdy gra w dobrej kadrze i dlatego liga mistrzów jest dla tych piłkarzy ważna.Gracze najlepszych drużyn powinni być jednak oceniani przez pryzmat mistrzostw świata.Messi nie ma tytułu,ale ma medal mś,a to bardzo duży sukces.Nie wiem czy jest najlepszy w historii,ale napewno należy do czołówki(pierwsza piątka).W brazylii miał dobry mundial i nie obwiniałbym go za finałową porażke.
0
I dobrze.A ciekawi mnie w jakiej lidze by grali gdyby się odłączyła Katalonia od hiszpanii.Pozostanie w hiszpańskiej troche dziwne,coś o francuskiej słyszałem,ale to chyba bez sensu,katalońska niby powinna być,ale słaba sportowo.
0
Dobrze,ale jak mają jeszcze jakieś lekkie kontuzje to niech lepiej nie ryzykują z grą w następnym meczu.
0
Może Luisem Suarezem się zainteresują bo Roman lubi przepłacać choć ostatnio dobre zakupy robią.
0
Stworzą dobry napad,ale licze też na Pedro i Munira.
0
Czemu on nie gra w podstawowym?
0
Fajny filmik czuje ten klimat,nadzieje są zrozumiałe,ale za wiele się nie zmieniło po zeszłym sezonie.
0
16,17 to dobre godziny.12?Pewnie to zmniejszy frekfencje,ale może się myle.
0
Co się zaczyna na nowo.Rozumiem,że nowy trener i kilku zawodników,ale to tylko korekty.Co takiego się zaczyna na nowo?
1
Lubie Atletic.Fajnie że ich piłkarze to Baskowie i że grają w lidze mistrzów.
0
Adriano powinien być zmiennikiem Alby na lewej,a na prawą Montoya,jako zmiennik Alves,Douglas na niektóre mecze i boki obrony jako takie są.