0

Piłkarze innych niemieckich klubów nie powinni odchodzić do Bayernu.Prawdziwym wyzwaniem dla nich powinno być wygranie ligi ze słabszą drużyną.

0

Jak ława mu nie przfszkadza to dobrze,a NYC robi niezłą drużyne.Mogliby w Tv jakiś ich mecz puścić.

0

Rezerwowy idealny,ale pierwszy skład już nie dla niego.

0

Mieli podarować sobie tego Suareza,a zostawić Alexisa i dokupić jeszcze kogoś.Luis nie może grać,Neymar łapie kontuzje to właśnie te genialne transfery.

0

Wiem,że Neymar ma wielkie umiejętności,ale uważam,że jego transfer był zły.Pierwszy sezon miał średni.Ma dużo kontuzji.Kosztował dużo,zapłacono za niego pod stołem lub przeprowadzono ten transfer bardzo niekompetentnie.W zeszłym roku mogli zamiast niego wzmocnić obrone i nie byłoby kłopotu ze słabą grą Pique,tej całej afery i innych kłopotów.Oczywiście uważam go za dobrego gracza,ale to nie było tego warte.

0

No to nie jest tak źle.Pedro-Messi-Munir taki będzie atak.Może Pedro zaliczy taki mecz jak w 1 kolejce ubiegłego sezonu.

3

Też się ciesze,że to koniec tej dyskusji,nie musisz komentować każdego mojego postu.

1

Hummels to lider obrony Borussi i Niemiec.Obejrzyj sobie mecze skoro nie znasz Luiza.

2

60 mln tyle mniej więcej jest wart.On,Modrić i CR7 to najlepsi w ubiegłym sezonie z Realu.

1

Hummels to nie żółw,a do super obrońców jeszcze Vincent Kompany

1

potencjalni następcy Alvesa:Juanfran,Piszczek,Cuardado

0

do Messi1599(nie działa mi odpowiedz) Wiem,że dostaje też pensje nie jestem debilem,ale każdy inny zawodnik też by ją dostawał i to pewnie większą niż on.Pod newsem o tym,że spodziewali się sankcji też masz odp.

0

Super obrońcy:Hummels,Mangala,Silva(nierealny),Luis(troche niepewny,za drogi),Sakho,ewentualnie Boaeting,Subotić

1

Jeżeli byli przygotowani to powinni się powstrzymać od przepłaconych transferów,a kupić super obrońce,następce Alvesa i 9.Ale zrobili inaczej,oby za 2 lata przegrali wybory.

1

Nie wiem jak gra Douglas.6 mln za 5 lat kontraktu to nie dużo.Ale jak ma przyjść to Alves powinien odejść,a jak Dani zostaje to po co Douglas?

0

Jeżeli rzeczywiście były przekręty to osoby odpowiedzialne muszą ponieść konsekwencje.

0

Super zdjęcie.Dobrze,że zamieszczacie newsy o rocznicach meczy.4 lata temu o tej godzinie już było święto w Barcelonie.Pedro był wtedy wielki,Alves miał super wejścia,a w def.solidny,Xavi mógłby teraz też posyłać takie długie piły.Ciekawe czy po pierwszym meczu na FCBarca.com była wiara w wygraną:)Ja nie wiem bo znam tą strone od 2012.

1

Patrząc na to ile jest tych nagród to może dla mnie też się jakaś znajdzie:)

0

Najważniejsza nagroda:)Powinni wejść do pierwszej drużyny.

1

Pedro to pierwszy zawodnik który strzelił gole we wszystkich 6 rozgrywkach w jednym roku.Stworzył niezapomniane MVP z Messim i Villą.Strzelił gola w finale na Wembley i 2 w pucharze króla z Bilbao,choć grał źle w tamtym sezonie.Grał dobrze na jesieni 2013.Wiem,że od 3 sezonów gra kiepsko i nie może grać za zasługi,ale piłkarzem jest dobrym.

2

Jakby zostawili Alexisa to nie byłoby problemu.

0

Niedługo Braveran zostanie sponsorem:)

0

Do dupy wyglądają koszulki z tyloma sponsorami.

0

Liczyłem,że dobrze wejdzie w sezon.Szkoda.Ale może jednak zagra.

0

A tak wogóle to przyznam,że nie widziałem tego meczu choć interesowały mnie już mecze,ale jakoś tak wyszło,że nie widziałem.

0

Ballotelli się troche ostatnio uspokoił.16 mln to nie dużo.Liverpool może być groźny.

0

Pierwszy raz słysze o tej firmie.Mogliby chociaż ujawnić ile Barca od nich skasuje.

0

Advan następca Pique:) Jak już mają tylu tych sponsorów to ten Katar by mogli usunąć.

7

Koszulki z 2010/11 najładniejsze.Z kolejnych sezonów mi się nie podobają.Tamte miały takie ładne szerokie pasy i nie było Kataru.

0

Remontada tak samo piękna jak z Milanem.Tylko ta z Sevillą dała puchar,a ta z Milanem emocje,ale nic to później nie dało.W 2011 też Barca była w pierwszym meczu bez formy,a w drugim inna drużyna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?