2

Jak przypakuje to straci troche na szybkości i zwinności.Sprzedać i zrobić zakupy.Macie ostatni tydzień do 2016 roku.

0

Dobrze,że są newsy o koszu.Można się coś dowiedzieć.

0

Ciekawy tydzień sie szykuje.City-Live,początek sezonu la liga,Us Open,start mistrzostw w Polsce.

1

Ciekawe czy w tym sezonie będą przegrywać z silnymi jak za Tito czy ze słabymi jak za Martino.

0

Nie moge w telewizji oglądać kosza,oprócz el.do Euro bo na Polsacie lecą i na olimpiadzie niektóre mecze.

1

Nie jest szkłem,ale nie ma się co podniecać tym atakiem MSN.

2

Komentarze,że Ney to piłkarz epoki,nowy Pele to duża przesada.To bardzo dobry piłkarz,ale nie róbmy z niego najlepszego w historii.

0

Wiem,że z Zubim to niemożliwe.Jakby był dobry zarząd to by to przemyśleli wcześniej i mieli na to więcej niż 6 dni.

1

Odrazu atak poszedł na mój post.Niepotrzebnie go kupili.Nie wiadomo za ile,może za 60,może za 86.Jest dobrym graczem,dodatkowo medialnym,więc ktoś da za niego 60,70 mln.Wtedy można Reusa kupić i na rok do Bvb wypożyczyć i kupić Piszczka lub Juanfrana,może tego Douglasa jeżeli jest dobry,bo ja nie wiem.Alvesa sprzedać za 5-6 mln.Wzmocniona zostanie prawa obrona,a finansowo na plus.

0

Real dobrze zrobi jak sprzeda za 70 mln Di Marie.Belmonte już conajmniej 2 medal gratulacje.

0

Też uważam,że trzeba go sprzedac

1

Bartra i Montoya muszą grać.Zastanawia mnie czasem,że ludzie którzy żyją piłką podejmują decyzje,choćby nie mieli o niej pojęcia.

0

Tak powinien wyglądać skład jak w moim poprzednim komentarzu.Po co wzmocnienia jak Masche na stoperze?Narazie praca Enrique nie podoba mi się,ale dam mu szanse.

0

Jeżeli zagrają takim składem to będzie błąd Enrique.Taktyka 4-3-3.Bravo-Alba-Mathieu-Bartra-Montoya-Mascherano-Rakitić-Iniesta-Munir-Messi-Pedro/Rafinha(gdyby nie był gotowy)

0

Piękna nie jest.Ale lepsze te koszulki niż z poprzednich 3 sezonów.W 2010/2011 oczywiście najlepsze.Tej żółtej z 08/09 nie pamiętam aż tak dokładnie,ale chyba była niezła.

0

Atletico faworytem według Luisa.2 lata temu to było nie do pomyślenia.Ale po zagraniu 2 wspaniałych sezonów zą zdolni do wielu rzeczy.

1

Szkoda,że nie oglądałem R10 w akcji.Tylko kilka razy go widziałem i to już w tych gorszych latach.

0

Wyrównane są szanse na mistrza.Dobrze,że 3 drużyny walczą bo jest ciekawie.

0

Xavi i Iniesta w swojej najlepszej fornie to poziom Messiego i Ronaldo.Inne pozycje,poziom ten sam.Zdecydowanie 4 najlepszych piłkarzy w ostatnich latach.

0

Jest róźnica między Brazylią,a Europą.Nie będe już pisać co myśle o tym transferze.Życze dużo zdrowia.

0

Nie jest źle.Jak ma jakieś umiejętności i dobrze gra w brazylii to można go kupić tak ,,dla jaj".Jak sie sprawdzi to będzie dobry transfer,a jak nie to pójdzie do słabszego klubu.

0

Rzadko patrze na kosza,ale pewnie Usa jest faworytem.Na IO 2012 pięknie grali.

0

Ja pierdziele.Oficjalnie superpuchary to nowy sezon.

0

Dobra kończe już temat o zawieszeniach.Jak mam wejść na lige typerów?

0

Nie chodzi mi o to,że ma teraz zostać zawieszony za tą akcje.Za symulki czerwona kartka,a za ostre faule i inne głupoty zawieszenie,za recydywe większe.

0

No ale ta jedna akcja Busiego miała wpływ na wynik.Pozawieszać i spokój.

0

Ronaldo i Ramos powinni dostać zawieszenie.A za symulki czerwień.By Ronaldo,Bale,Busi,Neymar sie uspokoili.

0

W 2010 to miało sens,teraz nie.Przez pierwszy sezon grzałby ławe,ale potem by grał.

1

Pedro coś strzeli,a Barcelona wygra 4:1.

0

Myśle,że lepiej jakby nikogo z tej 3 nie kupili,a zajeli się lepszymi transferami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?