pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jak przypakuje to straci troche na szybkości i zwinności.Sprzedać i zrobić zakupy.Macie ostatni tydzień do 2016 roku.
0
Dobrze,że są newsy o koszu.Można się coś dowiedzieć.
0
Ciekawy tydzień sie szykuje.City-Live,początek sezonu la liga,Us Open,start mistrzostw w Polsce.
1
Ciekawe czy w tym sezonie będą przegrywać z silnymi jak za Tito czy ze słabymi jak za Martino.
0
Nie moge w telewizji oglądać kosza,oprócz el.do Euro bo na Polsacie lecą i na olimpiadzie niektóre mecze.
1
Nie jest szkłem,ale nie ma się co podniecać tym atakiem MSN.
2
Komentarze,że Ney to piłkarz epoki,nowy Pele to duża przesada.To bardzo dobry piłkarz,ale nie róbmy z niego najlepszego w historii.
0
Wiem,że z Zubim to niemożliwe.Jakby był dobry zarząd to by to przemyśleli wcześniej i mieli na to więcej niż 6 dni.
1
Odrazu atak poszedł na mój post.Niepotrzebnie go kupili.Nie wiadomo za ile,może za 60,może za 86.Jest dobrym graczem,dodatkowo medialnym,więc ktoś da za niego 60,70 mln.Wtedy można Reusa kupić i na rok do Bvb wypożyczyć i kupić Piszczka lub Juanfrana,może tego Douglasa jeżeli jest dobry,bo ja nie wiem.Alvesa sprzedać za 5-6 mln.Wzmocniona zostanie prawa obrona,a finansowo na plus.
0
Real dobrze zrobi jak sprzeda za 70 mln Di Marie.Belmonte już conajmniej 2 medal gratulacje.
0
Też uważam,że trzeba go sprzedac
1
Bartra i Montoya muszą grać.Zastanawia mnie czasem,że ludzie którzy żyją piłką podejmują decyzje,choćby nie mieli o niej pojęcia.
0
Tak powinien wyglądać skład jak w moim poprzednim komentarzu.Po co wzmocnienia jak Masche na stoperze?Narazie praca Enrique nie podoba mi się,ale dam mu szanse.
0
Jeżeli zagrają takim składem to będzie błąd Enrique.Taktyka 4-3-3.Bravo-Alba-Mathieu-Bartra-Montoya-Mascherano-Rakitić-Iniesta-Munir-Messi-Pedro/Rafinha(gdyby nie był gotowy)
0
Piękna nie jest.Ale lepsze te koszulki niż z poprzednich 3 sezonów.W 2010/2011 oczywiście najlepsze.Tej żółtej z 08/09 nie pamiętam aż tak dokładnie,ale chyba była niezła.
0
Atletico faworytem według Luisa.2 lata temu to było nie do pomyślenia.Ale po zagraniu 2 wspaniałych sezonów zą zdolni do wielu rzeczy.
1
Szkoda,że nie oglądałem R10 w akcji.Tylko kilka razy go widziałem i to już w tych gorszych latach.
0
Wyrównane są szanse na mistrza.Dobrze,że 3 drużyny walczą bo jest ciekawie.
0
Xavi i Iniesta w swojej najlepszej fornie to poziom Messiego i Ronaldo.Inne pozycje,poziom ten sam.Zdecydowanie 4 najlepszych piłkarzy w ostatnich latach.
0
Jest róźnica między Brazylią,a Europą.Nie będe już pisać co myśle o tym transferze.Życze dużo zdrowia.
0
Nie jest źle.Jak ma jakieś umiejętności i dobrze gra w brazylii to można go kupić tak ,,dla jaj".Jak sie sprawdzi to będzie dobry transfer,a jak nie to pójdzie do słabszego klubu.
0
Rzadko patrze na kosza,ale pewnie Usa jest faworytem.Na IO 2012 pięknie grali.
0
Ja pierdziele.Oficjalnie superpuchary to nowy sezon.
0
Dobra kończe już temat o zawieszeniach.Jak mam wejść na lige typerów?
0
Nie chodzi mi o to,że ma teraz zostać zawieszony za tą akcje.Za symulki czerwona kartka,a za ostre faule i inne głupoty zawieszenie,za recydywe większe.
0
No ale ta jedna akcja Busiego miała wpływ na wynik.Pozawieszać i spokój.
0
Ronaldo i Ramos powinni dostać zawieszenie.A za symulki czerwień.By Ronaldo,Bale,Busi,Neymar sie uspokoili.
0
W 2010 to miało sens,teraz nie.Przez pierwszy sezon grzałby ławe,ale potem by grał.
1
Pedro coś strzeli,a Barcelona wygra 4:1.
0
Myśle,że lepiej jakby nikogo z tej 3 nie kupili,a zajeli się lepszymi transferami.