0

Nie napisałem,że Lucho jest winen,chodziło mi o zarząd.Przepłacone transfery:Mathieu-dobry,ale za 20 mln nie kupuje się 31 latka.Suarez-wielkie możliwości,ale nie może grać,za jego cene można było wzmocnić 2 pozycje,Neymar-dobry,ale nie najlepszy do tego ta afera.Jak chcieli Fabregasa i Alexisa sprzedać,to mogli zamiast nich obrońce kupić.

0

Dużo niemądrych rzeczy ustalili.Przekręty prowadzące do sankcji,przepłacone transfery,wyrzucenie Abidala, sprzedaż Cesca i Alexisa.Dlatego napisałem żeby coś mądrego ustalili.

0

Niech ustalą wreszcie coś mądrego.

0

Nie kumam tego,że Khedira ma odejść za chyba 8 mln.Taki zawodnik?

0

Atletico tyle wygrało z takim budżetem.Mogliby zrobić normalny podział pieniędzy w lidze to liga by ciekawsza była,a Real i Barca by zaczeli liczyć kase,a nie kupować byle kogo.

0

Nie wiem po co Alves,Montoya,Douglas i Adriano.Jak już nie kupią żadnego prawego obrońcy z Europy to Montoya do 11,Douglas jako zmiennik,Adriano może grać i na prawej i na lewej,a Alvesa za kilka mln sprzedać.

1

A tu dalej dyskusja o 6 pucharach.Superpuchar to nowy sezon.Barca wygrała 6 w 1 rok,a Real mógł w 1 sezon.

0

Dużo się działo.Kontuzja Neymara,kłopoty żołądkowe Pedro,wygrany 6:0 puchar Gampera,prezentacja Suareza.

0

Fajnie Cholo dowalił.Miał w tym meczu racje,ale Atleti też nie gra czysto.I nie pytajcie już o Real 6 pucharów,bo superpuchary to Nowy sezon i mieli na to szanse w 1 sezonie,ale skończy się na trzech.

0

Super,że Atletico wygrało.Teraz licze jeszcze na Bilbao i Arsenal w el.lm i będzie komplet.

0

No chyba już wiele osób poszło spać.Może zostali ci normalni.Fajnie jakby wszystkie kluby robiły transfery jak Atleti.

0

Widziałem mecze z Chelsea.Więcej pomogli niż zaszkodzili.

0

Przyznaje racje kibicom Realu,że sędziowie pomogli w wygraniu lm w 2009,2011,ale w 2010 przeszkodzili.A dziś pomógł Realowi,nieskutecznie

1

Juanfran na prawą obrone!

0

Cassilas pokazał,że wciąż jest
święty.

0

Nie ma Realu sześciu pucharów:) Pamiętajcie,że Atleti wygrało pierwszy raz od 18.06.99:)Real powinien grać w 9 bez Ramosa.Atletico potwierdziło,że jest najlepszym klubem świata.

0

Mandzukić jest świetny.Dziwie się,że Bayerm go sprzedał.Atletico zawsze potrafi zastąpić piłkarzy nowymi.Dobrze,ze sie uspokoili bo tego nie szło oglądać.Ramos,Suarez,Pepe ci piłkarze za każdy kolejny wybryk powinni pauzować przez rok.

0

Co to za burdel?Derby Madrytu powinny mieć poziom.

0

Juanfran wracaj!Moya jest git!

0

Nie rozumiem,że nie ma jeszcze winnego tych sankcji.

0

Dobra no wszechstronny,dość młody dostanie długi kontrakt,na ławke będzie dobry.

0

Mam nadzieje,że dalej odejście zarządu.

0

Elche ma szczęście,że gra na otwarcie z Barcą.Jak przegrają to nic się nie stanie,a inny wynik oznacza niezły start ligi.

0

Nie wiem co dokładnie na celu ma ten przepis.Może ma to jakiś sens,ale powinien być dopracowany.Na temat fify mam złe zdanie z powodu przyznawania mś takiej Brazyli,Rosji i Katarowi.Te kraje się do tego nie nadają.Do tego te głupie plebiscyty na najlepszego piłkarza świata i inne gdzie zawsze wygrywa medialny zawodnik i zawsze napastnik.Ale Barcelona nie może mieć pretensji bo regulamin trzeba znać.

4

Trzeba na nich stawiać.Nie można tak jak City kupować mistrzostw.

1

I dobrze.Wychowankowie świadczą o sile zespołu.

0

Za duże są zarobki w piłce.W La Liga też powinien być równy podział płac,a nie tylko Real,Barcelona.

0

Nie wierze zawodnikom którzy mówią że nie pójdą do innego klubu,ale może Reus jest inny.

0

Nie powinien lecieć na kase.I tak dużo zarabia.Borussia to też dobry klub.

1

Suarez:na boisku zachowuje się jak idiota,ale obiecuje że to się zmieni.Kara jest słuszna,teraz chce się przygotować do sezonu.Taką wypowiedź chciałbym usłyszeć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?