pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie napisałem,że Lucho jest winen,chodziło mi o zarząd.Przepłacone transfery:Mathieu-dobry,ale za 20 mln nie kupuje się 31 latka.Suarez-wielkie możliwości,ale nie może grać,za jego cene można było wzmocnić 2 pozycje,Neymar-dobry,ale nie najlepszy do tego ta afera.Jak chcieli Fabregasa i Alexisa sprzedać,to mogli zamiast nich obrońce kupić.
0
Dużo niemądrych rzeczy ustalili.Przekręty prowadzące do sankcji,przepłacone transfery,wyrzucenie Abidala, sprzedaż Cesca i Alexisa.Dlatego napisałem żeby coś mądrego ustalili.
0
Niech ustalą wreszcie coś mądrego.
0
Nie kumam tego,że Khedira ma odejść za chyba 8 mln.Taki zawodnik?
0
Atletico tyle wygrało z takim budżetem.Mogliby zrobić normalny podział pieniędzy w lidze to liga by ciekawsza była,a Real i Barca by zaczeli liczyć kase,a nie kupować byle kogo.
0
Nie wiem po co Alves,Montoya,Douglas i Adriano.Jak już nie kupią żadnego prawego obrońcy z Europy to Montoya do 11,Douglas jako zmiennik,Adriano może grać i na prawej i na lewej,a Alvesa za kilka mln sprzedać.
1
A tu dalej dyskusja o 6 pucharach.Superpuchar to nowy sezon.Barca wygrała 6 w 1 rok,a Real mógł w 1 sezon.
0
Dużo się działo.Kontuzja Neymara,kłopoty żołądkowe Pedro,wygrany 6:0 puchar Gampera,prezentacja Suareza.
0
Fajnie Cholo dowalił.Miał w tym meczu racje,ale Atleti też nie gra czysto.I nie pytajcie już o Real 6 pucharów,bo superpuchary to Nowy sezon i mieli na to szanse w 1 sezonie,ale skończy się na trzech.
0
Super,że Atletico wygrało.Teraz licze jeszcze na Bilbao i Arsenal w el.lm i będzie komplet.
0
No chyba już wiele osób poszło spać.Może zostali ci normalni.Fajnie jakby wszystkie kluby robiły transfery jak Atleti.
0
Widziałem mecze z Chelsea.Więcej pomogli niż zaszkodzili.
0
Przyznaje racje kibicom Realu,że sędziowie pomogli w wygraniu lm w 2009,2011,ale w 2010 przeszkodzili.A dziś pomógł Realowi,nieskutecznie
1
Juanfran na prawą obrone!
0
Cassilas pokazał,że wciąż jest
święty.
0
Nie ma Realu sześciu pucharów:) Pamiętajcie,że Atleti wygrało pierwszy raz od 18.06.99:)Real powinien grać w 9 bez Ramosa.Atletico potwierdziło,że jest najlepszym klubem świata.
0
Mandzukić jest świetny.Dziwie się,że Bayerm go sprzedał.Atletico zawsze potrafi zastąpić piłkarzy nowymi.Dobrze,ze sie uspokoili bo tego nie szło oglądać.Ramos,Suarez,Pepe ci piłkarze za każdy kolejny wybryk powinni pauzować przez rok.
0
Co to za burdel?Derby Madrytu powinny mieć poziom.
0
Juanfran wracaj!Moya jest git!
0
Nie rozumiem,że nie ma jeszcze winnego tych sankcji.
0
Dobra no wszechstronny,dość młody dostanie długi kontrakt,na ławke będzie dobry.
0
Mam nadzieje,że dalej odejście zarządu.
0
Elche ma szczęście,że gra na otwarcie z Barcą.Jak przegrają to nic się nie stanie,a inny wynik oznacza niezły start ligi.
0
Nie wiem co dokładnie na celu ma ten przepis.Może ma to jakiś sens,ale powinien być dopracowany.Na temat fify mam złe zdanie z powodu przyznawania mś takiej Brazyli,Rosji i Katarowi.Te kraje się do tego nie nadają.Do tego te głupie plebiscyty na najlepszego piłkarza świata i inne gdzie zawsze wygrywa medialny zawodnik i zawsze napastnik.Ale Barcelona nie może mieć pretensji bo regulamin trzeba znać.
4
Trzeba na nich stawiać.Nie można tak jak City kupować mistrzostw.
1
I dobrze.Wychowankowie świadczą o sile zespołu.
0
Za duże są zarobki w piłce.W La Liga też powinien być równy podział płac,a nie tylko Real,Barcelona.
0
Nie wierze zawodnikom którzy mówią że nie pójdą do innego klubu,ale może Reus jest inny.
0
Nie powinien lecieć na kase.I tak dużo zarabia.Borussia to też dobry klub.
1
Suarez:na boisku zachowuje się jak idiota,ale obiecuje że to się zmieni.Kara jest słuszna,teraz chce się przygotować do sezonu.Taką wypowiedź chciałbym usłyszeć.