pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale Polska daje na mistrzostwach 2 złota,srebro,brąz w jeden dzień.Pięknie.
0
Z obecnego składu:Ter Stegen-Alba-Bartra-Verma- Montoya-Mascherano-Rakitić-Iniesta-Pedro-Munir/Suarez-Messi
0
To co robi Barca to jest jakaś zmiana,ale napewno nie rewolucja
0
Gada głupoty.Dobrze,że pozwolili mu trenować,ale reszta kary słuszna.Co do Pepe to oczywiście powinien mieć kare i dziwie się,że fifa nie reaguje,ale co to ma do kary Suareza?
0
Alves powinien odejść.Kupić kogoś,jako rezerwowi Montoya i uniwersalny Adriano.
0
Może wymiana np.Ney+Alves za Reusa i Piszczka?Wiem,że Neymar dobry,ale Reus i Piszczek to by były wzmocnienia.
0
Barca mogła kupić obydwu,gdyby lepiej przeprowadzili tą "rewolucje".Odpowiedziałem dobrze na Twój komentarz,czy znowu są problemy?
1
Cuadrado jest super,ale 50 mln bym nie dał.35-40 tyle jest wart.
1
Tak Henry-Etto-Messi też.Dobrze odpowiedziałem,czy dalej jest problem w moim tel?
1
Bramkarze to w tej chwili najlepsza formacja.
3
Nie przesadzałbym z tym pisaniem,że szykuje się najlepszy atak w historii.Pamiętajmy,że jeszcze meczu nie zagrali,a w Barcelonie były takie ataki jak:Ronaldo-Rivaldo-Klivert, Ronaldinho-Etto-Messi,Messi-Villa-Pedro.
0
Pod postem
1
Zmieniłem na pełną wersje serwisu i nacisnąłem odpowiedz.Jest już ok czy dalej nie?
4
Real jest mocny,ale uważanie ich za naj. w historii ze strony madryckich gazet jest niezrozumiałe.
0
Dlaczego pojechałem?
0
Atletico i Arsenal robią najlepsze transfery.Te kluby mają za sobą i przed sobą wielki sezon.
0
Ja pierdziele, jakie Atletico robi transfery.Zubi się może schować.Oni za Neymara zapłacili 80 mln,a Reus który jest nawet minimalnie lepszy za 27 mln odchodzi.Biorąc pod uwage zeszły sezon i letnie transfery powiem,że Atletico to najlepszy klub świata.
0
Odpadli w fazie grupowej.Zagrał tylko 2 mecze z czego 1 świetny,drugi przeciętny,do tego osłabił zespól.Świetny mundial?
0
Nie napisałem,że zawiódł,ale że w niektórych ważnych meczach byli lepsi(Bale,Di Maria).Lahm był jednym z najlepszych i w klubie i w kadrze.Neuer wiele razy ratował Bayern,a przede wszystkim reprezentacje.Dodatkowo Lahm i Neuer osiągneli triumfy drużynowe.Nie zawsze napastnik musi być najlepszy.Dla Ronaldo 4 miejsce.
0
Robben dobry,ale byli lepsi.Suarez bardzo dobry sezon,ale bez trofeów i kiepski mundial.Ronaldo bym dał 4 miejsce.Zdobył puchary dużo strzelał,ale w kluczowych meczach byli lepsi,miał zły mundial.Z Di Marią się zgadzam.Neuer i Lahm za bycie liderami Bayernu i Niemiec.
0
Pisze z tel. więc mogłem coś źle nacisnąć.Robben nie zasłużył na 3,powinni w niej być Neuer,Lahm,Di Maria.Suarez i Messi między 5-7 miejscem.Pozdrawiam pana znawce.
1
Skończ już o tym rm.pl.Są na swojej stronie to niech piszą pierdoły.Suarez na pierwszą 10 zasłużył,ale na 3 nie.
0
Teraz Munir i Traore do pierwszej drużyny!!!!
0
Suarez?
0
Nie wiem czy to dobra decyzja.Ktoś z Barcy B musi dołączyć do drużyny żeby walczyć z Neymarem i Suarezem o 11(troche przesadziłem,ale alternatywa musi być!)
0
Każdy musi po hiszpańsku lub katalońsku w podstawowym zakresie,tak uważam.Wenger by się połapał w tych językach.
0
Co do prawej obrony to może Zabaleta?
0
W całości się zgadzam
0
I powinno to się zmienić.
0
Z Legią masz racje.Powinni awansować bo sportowo byli lepsi,a karą powien być brak wypłaty za awans.Z Suarezem się nie zgodze.