pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czym spamuje?Kilku użytkowników napisało swoją wersje transferów i składu to ja też.Licze,że Iniesta będzie liderem i uraczy nas wieloma magicznymi akcjami w tym sezonie.
0
Najlepszy możliwy skład po transferach:Ter Stegen-Alba-Verma-Bartra-Cuadrado-Iniesta-Mascherano-Rakitić-Reus-Messi-Pedro Ale po transferach,bo na ten moment skład wygląda inaczej
0
Te wyjazdy do Azji czy USA tylko w celach marketingowych sa bez sensu,wole taki presezon jak w tym roku.W Martino i Tito też wszyscy wieżyli,a potem hejty.No ale trzeba wierzyć
0
Ale pierdoły napisałem.Oczywiście w Paragwaju odniósł sukcesy,a nie w Peru.W Argentynie nie będzie przynajmniej kukłą zarządu
2
Arsenal potrzebuje DM,trzeba go sprzedać za 10 mln
1
Krychowiak zdominuje środek pola,wyłącz Jamsa z gry
0
Życze mu powodzenia.Ciężko ocenić jego prace w Barcelonie,bo pierwszą połowę sezonu miał dobrą.Cesc,Pedro,Alexis byli w formie.Potem się zaczeli czepiać stylu gry i wszystko wróciło do tego co było w końcówce 12/13.Może przez słabe przygotowanie fizyczne?Ogólnie w ostatnich latach 1 część sezonu jest lepsza niż 2,tylko drużyna śp.Tito potrafiła wypracować taką przewage by sięgnąć po majstra.Martino może się w Argentynie sprawdzić,bo z Peru odniósł sukcesy
0
Legia by mogła wyjść pierwszym składem,bo pokonanie Realu to zawsze coś,a z Jagą dać szanse młodym
0
Też uważam,że niedobrze to wygląda.Zrobili kilka dobrych transferów(szczególnie bramkarze),ale można to było lepiej przeprowadzić.Mimo wszystko szanse na tytuł spore.
0
No fajnie by było jakby jutro Rakitić pomógł Sewilli.A tak ogólnie to Real jeszcze nie jest przygotowany na 100% do sezonu,a w latach parzystych wygrywa zwycięsca LE
0
Szkoda go,ale Bravo sobie poradzi.Masip to dobry rezerwowy z dużym potencjałem
1
Dobrze,że Barca kupiła też Bravo.Teraz pomimo kontuzji jest drugi równorzędny bramkarz
0
*Deulofeu
0
Napisałem,że za 2 lata jak Delofeu dojrzeje.A Pedro w pierwszej części ubiegłego sezonu dobrze grał.
1
Dla mnie te wielomilionowe transfery są nienormalne.Nie podoba mi się,że piłka to głównie biznes,a nie sport.Rozumiem,że czasem trzeba zapłacić więcej za klasowego zawodnika,ale transfery tylko po to żeby kupić znane nazwisko są bez sensu.Kluby,które wykorzystują to,że mają bogatego właściciela i przepłacają za piłkarzy bo wiedzą,że im nie braknie kasy niszczą piłke.Pozdrawiam
0
Ja licze,że Gerard się rozkręci ,zacznie grać bardziej drużynowo i za 2 sezony będzie atak pmd.
0
Za 40 milionów to Barca powinna tego Mangale kupić.Mangala i Vermaelen lub Bartra to była by świetna para stoperów.
3
Nie jestem aż tak euforycznie nastawiony do linii ataku.To,że Messi strzela średnio 50 goli na sezon,Suarez 40,a Neymar 20 nie znaczy,że razem strzelą 110.Nawet Boski Johan powiedział rok temu,że Messi i Neymar nie powinni grać razem,a teraz jeszcze Suarez.Wiem,że to światowej klasy piłkarze,ale nie wierze,że stworzą najlepszy atak świata.
0
No ok,ale jak piłkarz popełni jakieś głupstwo to powinien mieć zakaz gry przez jakiś czas.Ale zamiast zakazu trenowania i prezentacji powinien dostać kare finansową
1
Mam nadzieje,że nie zmniejszą mu kary,bo zasłużył na nią,ale niech się zajmą też łamaczami nóg i innymi bezmózgami.A Barca musi pokazać,że ma jakość i potrafi sobie poradzić bez Suareza.
0
Juanfran najlepszą opcją,chyba że cena była by wygórowana
0
Jakby zarząd nie skupiał się na najbardziej medialnych transferach, czyli na Neymarze i Suarezie to teraz można by było robić wielkie transfery.Mimo wszystko kilka zakupów w tym okienku było dobrych.
0
Dobrze,że daje rade.Uważam,że pomoże swoim wzrostem przy stałych fragmentach,ale nadal myśle,że 20 mln za 31 latka to zbyt dużo.Co do palenia to profesjonalny piłkarz nie powinien palić.
0
Za tydzień pierwsze trofeum
0
Lampard niepotrzebnie poszedł do City
0
Chelsea powinna zmienić styl gry jak chcą grać takimi piłkarzami jak Fabs,Hazard,Cuadrado
0
Tez myśle,że Adriano to idealny zmiennik.Fajnie,że zostaje
2
Jak Cuadrado przyjdzie to Alves na sprzedaż,a co z Adriano?
3
Atletico nieźle się wzmocniło.Ci co odeszli zostali zastąpieni.Cieszy mnie to, bo liga jest konkurencyjna
0
Byłbym za transferem Rojo