0

Zawsze były narzekania na oceny redakcji to teraz użytkownicy się wykarzą.Nasza strona jest super.Poziomem chyba nawet od onetu lepsza :)

0

Na rm.pl piszą,że starali się robić doping,ale reszta im nie pomogła.Jak za Di Marie dostaną te 65 mln,czy ile to tam miało być to zrobią db.interes.Douglasa w akcji nie widziałem dlatego się nie wypowiem.

0

Doping faktycznie słaby,w zeszłym roku w Gdańsku była fajna atmosfera,ale na meczu nie byłem tylko na mieście.

0

Dała rade Fiorentina.Stawiałem 3:1 Real,ale dobrze,że się pomyliłem.

0

Gol!I jest super!

0

Rzeczywiście SuperMecz akcja za akcją.Miło się ogląda

1

Real ładne akcje tworzy.Kontry są zabójcze.Ale mają słabe strony gra bez def.pom,nie wiadomo czy gwiazdy sie sprawdzą.Da się ich pokonać

3

Deulofeu ma duże zdolności,ale nie jest jeszcze dojrzały.Nie wiem czy to dobra decyzja,ale trener ma jakiś plan i zobaczymy jaki.

0

La Liga 1 Barca 2 Real 3 Atleti 4 Sewilla PL 1 Chelsea 2 Arsenal 3 $ity 4 Live

0

Wyniki w pucharach pokazują że La Liga lepsza,ale rywalizacja większa w PL.Najlepsze ligi:1.La Liga 2.PL 3.Bundesliga 4.Seria A.Reszta w tyle.Jaki jest wasz ranking?

0

La Liga silniejsza,ale jakby nie było 2 najlepszych drużyn w La Liga i PL to Premier League silniejsza,bo bardziej wyrównana.

2

Bravo-Alba-Bartra-Mathieu-Montoya-Masche-Rakitić-Iniesta-Pedro-Munir-Messi

0

Ja osobiście też uważam,że Chelsea będzie mistrzem,ale kibicuje kanonierom.

1

Też uważam,że Deulofeu powinien więcej angażować się w defensywe i grać bardziej zespołowo.Mam nadzieje,że Enrique będzie tak samo konsekwentny dla innych lepszych piłkarzy.Nie chodzi mi o bezsensowne bieganie tylko o realizacje założeń taktycznych.Barca powinna teraz postawić na młodych,albo jeszcze kogoś kupić bo za rok mogą wrócić sankcje.A zmieniając temat to ta rewolucja jest źle przeprowadzona.Ten zarząd kompromisuje się na każdym kroku.Wyrzucenie Abidala,sprzedaż Thiago za grosze,afera z Neymarem,nie kupienie stopera przez poprzednie 2 lata,nowe kontrakty dla Messiego co kilka miesięcy,utrudnianie pracy trenerowi to lista hańby zarządu.Zubi musi odejść!Bartomeu musi odejść!Faus musi odejść!Zarząd musi odejść!Oni niszczą FcB niczym generał Franco.Wiem,że się nakręciłem. Ps.To mój 200 post,dzisiaj mija tydzień od pierwszego.

1

Ze wszystkich stron dużych klubów FcBarca.com jest najlepsza.

0

Fajny pomysł.Tylko szkoda,że dopiero za pół roku moje oceny będą się liczyć,ale poczekam.

1

Ibra kiedyś zapowiadał,że skończy kariere w wieku 33 lat,teraz,że za 2 lata,zobaczymy.Wymiana Etto na niego i dopłacenie 50 mln to największa głupota ostatnich lat pomimo,że Ibra jest wielki.Guardiola to geniusz,super taktyk,wizjoner,ale transery robi kiepskie.

0

Jaki wynik stawiacie w meczu Real Fiorentina?Myśle,że 3:1 Real.

0

I dobrze trzeba cieszć się piłką.Szansa na pierwszy puchar w sezonie

0

Czym się ośmieszam?

0

Nie jest to ani trolowanie,ani prowo.Napisałem,że zna się na bramkarzach.

0

Ja nie jestem dyrektorem sportowym.Rakiticia dobrze,że sprowadził,a co do Suareza,to był za drogi,a ja nie twierdze,że powinni kupować Kristianów i innych.

1

To nie jest żadna rewolucja.Żeby była reworucja musi odejść Bartomeu,Zubi,Faus i reszta!!Ci ludzie nie znają się na piłce.Jedynie Zubi się zna,ale na bramkarzach bo nim był i może dlatego dobrych sprowadził,ale na reszcie się nie zna.

0

Może nie trzeba wybierać Reus czy Cuadrado.Barca może mieć obydwu jak dobrze ponegocjuje.A pieniądze można wziąźć ze sprzedarzy kogoś.

0

Nie wiem jak gra Douglas więc ciężko mi powiedzieć coś o nim,ale jakby był bardzo dobry to pewnie bym widział go w akcji.

0

Pique to bym na ławe dał,Bartre i Mascheraro do składu,ale ok.Dobranoc.

0

Dobrze rozumiesz.Albo na sprzedaż.Odpowiedziałem ŁukaszFan czy dalej jest problem?

1

Bartra,Montoya i Mascherano do 11 i moge się w miare zgodzić ze sportem.

0

bez 2 miało być

0

Gdyby jeszcze 2 porządną rewolucje zrobili to byłoby tak:Ter Stegen-Alba-Bartra-Hummels-Cuadrado-Mascherano-Rakitić-Iniesta-Reus-Messi-Alexis.A tak trzeba się zadowolić tym co jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?