0

O wszystkim moge pisać bo nie mam co robić.

0

Nie znam tak szczerze tego Douglasa.A Sport jest chyba lepszą gazetą od MD,Marci,Asa.

0

0

Jest tu jeszcze ktoś?Bo wracam z wakacji i nie śpie.

3

Chciałbym mieć taki tydzień:)

0

Z wymienionych zawodników to zdecydowie Montoya.Cuadrado by było dobrze kupić,ale nie za 50 mln.35-38 tyle bym dał.

0

Może Dongou do pierwszej drużyny na niektóre mecze.

0

Widze,że visca el cule dał popis.Prawda jest taka,że rezerwy Realu i Atletico w dupe dostają.Idź se na ten rm.pl.

0

Fajny jest ten Gamper.Taki mecz coroczny,dobra zabawa i pamięć o założycielu.

0

do Czas-na-Neymara:W telefonie nie działa mi odpowiedz więc tak pisze.Co do Fabregasa zgodze się,że jest super.Żaden piłkarz nie potrafił w tak młodym wieku być liderem tak silnego klubu jak Arsenal.Ale nie powinien odchodzić do Chelsea.

0

Niezłą skuteczność ma w tych pucharach.Jutro pewnie po raz ósmy wygra.

0

Wiedziałem że Cuenca i Muniensa odeszli tylko nie byłem pewien czy na wypożyczenie,czy zostali sprzedani.Jak odeszli to trudno.Halilović,Tello,Deulofeu,Munir,Masip,Denis Suarez wielu młodych dobrych jest.

0

Wychowanków było by więcej gdyby nie zarząd który pozwolił na odejście Thiago i Cesca.Choć mam też do nich pretensje,do Cesca że zdradził Arsenal,a do Thiago,że uciekł do Bayernu.Wiem,że głupie było moje wczorajsze porównanie zarządu do generała Franco,ale się za bardzo rozkręciłem.

0

Jak z wypożyczeń wrócą Deulofeu i Tello to licze,że dostaną dużo szans.Marc Muniensa też jest wypożyczony?Co z Cuencą?

0

Faktycznie napisałem 10 zawodników w ostatnim poście.Obok Mascherano Rakitić i jest gitara.

1

Ter Stegen
Alba-Bartra-Hummels-Cuadrado
Mascherano
Messi
Reus Alexis
Falcao
To by był skład,ale takiego nie będzie

0

Naciskam na przycisk odpowiedz,ale nie działa.Z tym jest wieczny kłopot.

0

Hulk Falcao to był duet idealny ale niestety pieniądze najważniejsze.

0

Moge wnioskować,że niewypały zestawiając wiek,jakość i cene,ale były też dobre zakupy.

0

Szkoda,że Falcao poszedł do Monaco dla kasy.

0

Dobrze,że kadra nie jest zamknięta,bo nie jest kompletna.W tym okienku były dobre transfery jak i niewypały.Przydały by się jeszcze jakieś roszady.

7

Nie podoba mi się ta wypowiedź.Alves powinien odejść.Trener powinien jasno określić,że Masche będzie grać w pomocy.W końcu po to wzmocnili tą obrone.Messi jest świetny,ale trenerzy nie powinni mówić,że zawsze był i będzie najlepszy i może robić na boisku co chce.Nie można go ograniczać,ale trzeba dopasować wszystkich zawodników do taktyki.

0

Z tym Reusem pewnie plota.A jak nie to Atletico zrobi bdb. interes.Z tej listy do Barcy pasuje Reus i Samuel Etto,ale pod warukiem,że zmniejszy wymagania finansowe.

0

Xavi powinien być takim super rezerwowym,który wchodzi i porządkuje gre,a po sezonie zakończyć kariere jako legenda.

0

Zawsze podobała mi się gra Tello.Uważam,że może rozegrać dobry sezon w Porto,wrócić do Barcelony i pokazać na co go stać.

0

Nie kumam tego powrotu Dungi do kadry jeszcze 4 lata temu był wrogiem narodowym po mś.

0

Neymar to duży talent,ale nie jest jakimś wielkim crakiem.Nie zgodze się za to,że żeby być crakiem trzeba mieć mś,bo np.Bale nic nie poradzi na to,że jest z Walii.Ale niewątpliwie mś to najważniejsze trofeum.

0

Czy ja wiem czy lepszym?Ale sprawdził się i na skrzydle i na 9 i na 10.

0

No wiem jaja se robie:)

0

Nie wiem czy ta zmiana wyszła mu na dobre.W naj.sezonie 2008\9 grał na skrzydle.Mógł jeszcze spokojnie kilka lat pograć na skrzydle,a na stare lata dać go na tą fałszywą 9.Może by pobił mniej rekordów,ale grał by też świetnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?