1

Nie można oczekiwać,że dalej będą tak grać jak wtedy.Oni już są spełnieni,a taka drużyna się raz na 20 lat zdarza i dlatego kibice powinni być cierpliwi.

0

Ale oni grali!Szkoda tylko,że niesmak pozostał z powodu błędów sędziowskich z półfinałów lm z 2009,2011.Ale z drugiej strony Barce pokrzywdzili w 2010.Ciekawe jakby się tamte mecze potoczyły bez tych błędów.

0

Barca zawsze szybko znajduje nową gwiazde.Romario potem Ronaldo, następnie Rivaldo,później R 10,teraz Messi.

0

Napewno Alves nie należy teraz do 3 najlepszych Po świata.Zagrał wielkie mecze i nadal jest dobry,ale dużo słabszy niż kiedyś.Powinien zrobić miejsce innym.

0

Pod koniec października go pobije.

0

Ogólnie uważam,że to zły transfer,ale jak już przyszedł to musi grać na środku,bo tam da najwięcej drużynie.

1

Już od 2 miesięcy się zastanawiałem dlaczego nie interesuje się nim Arsenal.Oni potrzebują DM-a Barca go nie chce więc to najlepsza opcja dla obydwu klubów i Songa.To jest dobry piłkarz,ale nie pasuje do Barcelony.Odszedł,żeby wygrywać,ale teraz już Arsenal wygrywa więc może wracać.A odpowiednia kwota to 10 mln euro.

1

MVP to był najlepszy atak,ale teraz żaden z nich nie gra na tym poziomie.

0

Jeżeli przedłużą mu ten kontrakt to powinni obniżyć mu zarobki.

0

Ile Pedro zarabia i do kiedy ma kontrakt?

1

Zamiast go sprzedać to przedłużają kontrakt.Jest dobry,ale już nie ta forma.Albo niech kupią kogoś albo Montoya do 11.

2

Sory,że mi się wysłał wpis.Teraz dokończe.Jak napisałem dziś o pewnej wymianie z Bvb to sie czepialiście,a teraz piszecie żeby wymienić Pedro i Songa na Reusa.

1

Pedro grał dobrze na jesieni ubiegłego roku.Nie jest jakiś super,ale jest dobry.Niech wraca do zdrowia.Jak napisałem dziś o pewnej wymianie z Bvb to się

5

Dziwi mnie troche,że Vilanova był tak krytykowany wiosną 2013,a teraz piszecie,że jest wielki.Wiem,że wtedy były nerwy z powodu Bayernu,a teraz Tito nie żyje,ale i tak troche to dziwne.Spoczywaj w pokoju Tito.

0

Ludzie nie powinni tracić pracy z powodu życzenia,ale jak zarząd uznał,że zatrudnieni ludzie są lepsi od poprzedników to ok.Jak życzenie Tito było jedynym powodem to jest to duży błąd.

0

Zdanie Tito nie powinno być decydujące bo to nepotyzm i brak profesjonalizmu.Ale może po prostu ci ludzie się znają na swojej pracy.

0

Miło ze strony Tito.Szkoda,że kibice nie doceniają każdego zdobytego mistrzostwa .Roura nie sprawdził się w pierwszej drużynie,ale może do szkółki się nadaje.

0

Wiem,że to tylko słabe drużyny,ale w tym sezonie może być Barca 6 pucharów:Trofeo Colonimbo,Puchar Gampera,La Liga,CL,puchar króla i puchar kataloni:)Ale wątpie,żeby to wszystko wygrali.

0

Real jeżeli dostanie dobrą oferte to powinien Di Marie sprzedać.Za dużo gwiazd nie jest dobrze mieć,a na Angelu można dobrze zarobić.James przepłacony,chociaż świetny.

0

Są już 2 trofea!Campones!Campones!

0

Nigdy go nie widziałem.Jeżeli Douglas przychodzi to powinien odejść Alves,Montoya do pierwszego składu.

0

Dobra piszcie sobie co chcecie.Wiem,że Ney jest bardzo dobry.Wiem też,że taka zamiana jest niestety niemożliwa.Napisałem tylko swój plan,tak bym zrobił jakbym był trenerem.

0

Widze,że niezły hejt poszedł na mój poprzedni post,ale trudno.I tak twierdze,że Reus+Piszczek>Alves+Neymar.Ale wiem,że to nie wypali.Dlatego najlepsze będzie kupno za pół darmo i wypożyczenie do Bvb.

0

Albo kupić za 25 mln,albo kupić za niższą kwote i wypożyczyć na rok do Borussi,albo niech przedłuży kontrakt z Bvb i Barca go w 2016 kupi.Jest jeszcze 4 najmniej popularna opcja o której już pisałem czyli zamiana Alves i Neymar za Piszczka i Reusa.Ale wiem,że do tego nie dojdzie.Neymar i Alves napewno by się nie zgodzili.Była by to jednak najlepsza opcja,Barca pozyskałaby Reusa i załatała dziure na prawej obronie,a Bvb mieliby nową gwiazde czyli Neymara i ogranego na najwyższym poziome obrońce Alvesa.

0

Oczywiście,że nie ma rewolucji.A Mascherano musi grać w pomocy tak samo jak Suarez na szpicy,inaczej Enrique okaże się słaby

0

Trzeba transferów.Sprzedać Alvesa i kupić Juanfrana,Piszczka lub Cuadrado.Dodatkowo kupić Reusa.Prawdziwa rewolucja zacznie się w 2016-wybory,koniec sankcji,zmiana pokoleniowa.

1

Jamsa to akurat jeszcze z Porto znałem i młodzieżowej kadry kolumbii.:)

0

Dobra nikt nie pisze to śpijcie dobrze.Jutro wracam do pisania.Miłych snów:)

0

O tym Douglasie filmowym słyszałem,ale mało filmów oglądam.A o piłkarzu dowiedziałem się dopiero z powodu tego transferu.

0

Ciekawe kto tą lige wygra:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?