pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alves musiałby się na tą obniżke zarobków zgodzić w innym klubie.Jak by za rok odszedł to i tak by mu obniżyli.Jeżeli o ceny chodzi to widze to tak:Alves 6 mln,Pique 35-40,Song 10-11,Neymar 57-60.
0
Ale Alves też nie gra na swoim naj. poziomie.Albo Montoya w pierwszym,albo jeszcze transfer.
0
Ale po co wypożyczenie?Nie lepiej Alvesa sprzedać za te 6 mln,Montoye do 11,a Douglasa jako zmiennika?Alves jest dobry więc ktoś go kupi.
0
Alvesa ktoś by kupił.Song też np.do Premier League może iść.Nie musze włączać fify.Taki mam plan.Do boju Zubi i spółka.
0
Dobra mam propozycje dla zarządu.Sprzedajecie Alvesa,Pique,Songa,Neymara.Dostajecie za nich 120 mln.Kupujecie Cuardado,Reusa,Suboticia.Płacicie za nich 90 mln.Jesteście 30 mln na plusie.Reusa wypożyczycie na rok do Bvb,żeby ułatwić transfer i obniżyć cene.Dajesz Zubi zadanie w sam raz dla Ciebie.
0
Niech się biorą do pracy.W sprawie sankcji mam nadzieje,że wskazali winnych i stracą oni swoje stanowiska.Może jeszcze stwierdzili,że nie będą kandydować w 2016.
0
Messi Munir Pedro to może być niezły atak.
5
Statystyki ma Rakitić jak Xavi.Do tego asysta ładnie.Ciekawy jestem czy ostra krytyka na Guardiole poszła po pierwszym meczu.
1
No lubieć nie trzeba hokeju na trawie,ale doceniać tak.
0
Zeszły sezon dla Fc Barcelony był dobry.Piłkarki zdobyły tytuł i puchar królowej,koszykarze lige,futsal to Puchar Uefa i kilka innych,ręczna chyba też liga,młodzi piłkarze Uefa young league,hokej na trawie też jakiś puchar był i jeszcze wiele innych sekcji wygrywało.Dlaczego ubiegły sezon uważa się za słaby dla Barcy?
0
No tym czwartym jest Pique.
0
O Martino też pisaliście,że uwielbiacie jego wypowiedzi,a potem,że nie ma jaj.
0
Trener nie powinien mówić,że zawodnik jest najlepszy we wszystkim.Ale może uda mu się nakłonić Leo do biegania.
0
276 na tylu skończy sezon.
0
Montoya za Alvesa.
0
A może strzeli 5 w następnym meczu i w ten sam dzień odejdzie do innej ligi:)
0
Ciekawe skąd ten kot się wziął i gdzie go potem dali.
0
Real dobrze robi,że sprzedaje Di Marie.Za dużo gwiazd też źle,a na ławke Angel za dobry.
0
Szkoda,że zapomniałem o me w pływaniu.Brawo Belmonte!
1
Piszcie,że o kosza chodzi:)
1
Czyli znowu gówno zobacze.Moge tylko oglądać Lm na TVP,lige europy na Tvn turbo,Eredivisie na Polsacie sport,superpuchary hiszpani i europy,kmś(finał), lige ruską/ukraińską.Jeszcze tylko mecze Chelsea na Chelsea tv.Kiedyś Barca tv puszczali,ale teraz dupa.Najlepszych lig nie widze:(
0
Dobrze,że w Eurosporcie jest dużo transmisji.Psg raczej nie wygra,ale Turbine ma duże szanse.
0
Jak zagrali?Kto najlepiej,kto najgorzej?Jak styl gry?
0
Bartomeu zajmuje się tylko pierwszą drużyną piłkarską,troche Barcą B.Powinni też się interesować kobiecą piłką,koszem,ręczną,wszystkim.Kolejny powód do dymisji.
0
Wolfsburg,Lyon,Turbine któraś z tych drużyn wygra lige mistrzyń.
0
Martino też wprowadzał pomysły,zdejmował nawet czasem Leo,zmienił styl.Teraz czas na Enrique.Ciekawe czy coś zmieni w grze.Martino najpierw mówiło sie,że za dużo rotuje składem,a potem,ze za mało.
0
Powinny awansować.Lubie kobiecą piłke.Poziom jest niezły,ale mało wyrównany.Możliwe,że niedługo w Polsce będzie Euro kobiet.W lidze mistrzyń licze,że Wolfsburg ktoś zdetronizuje.Jakby Barca dofinansowała bardziej tą sekcje to mogły by być najlepsze.Fajnie,że rok temu mistrza świętowały razem z piłkarzami.Pamiętajmy,że Barcelona ma wiele sekcji i w większości wygrywa.
0
Dobrze,że ich powołał.Ett'o by im się przydał,ale ma trener plan.
1
Bez kluczowych piłkarzy,można wybaczyć.Brawo Urban.
0
Z ławki może wejść