0

Alves musiałby się na tą obniżke zarobków zgodzić w innym klubie.Jak by za rok odszedł to i tak by mu obniżyli.Jeżeli o ceny chodzi to widze to tak:Alves 6 mln,Pique 35-40,Song 10-11,Neymar 57-60.

0

Ale Alves też nie gra na swoim naj. poziomie.Albo Montoya w pierwszym,albo jeszcze transfer.

0

Ale po co wypożyczenie?Nie lepiej Alvesa sprzedać za te 6 mln,Montoye do 11,a Douglasa jako zmiennika?Alves jest dobry więc ktoś go kupi.

0

Alvesa ktoś by kupił.Song też np.do Premier League może iść.Nie musze włączać fify.Taki mam plan.Do boju Zubi i spółka.

0

Dobra mam propozycje dla zarządu.Sprzedajecie Alvesa,Pique,Songa,Neymara.Dostajecie za nich 120 mln.Kupujecie Cuardado,Reusa,Suboticia.Płacicie za nich 90 mln.Jesteście 30 mln na plusie.Reusa wypożyczycie na rok do Bvb,żeby ułatwić transfer i obniżyć cene.Dajesz Zubi zadanie w sam raz dla Ciebie.

0

Niech się biorą do pracy.W sprawie sankcji mam nadzieje,że wskazali winnych i stracą oni swoje stanowiska.Może jeszcze stwierdzili,że nie będą kandydować w 2016.

0

Messi Munir Pedro to może być niezły atak.

5

Statystyki ma Rakitić jak Xavi.Do tego asysta ładnie.Ciekawy jestem czy ostra krytyka na Guardiole poszła po pierwszym meczu.

1

No lubieć nie trzeba hokeju na trawie,ale doceniać tak.

0

Zeszły sezon dla Fc Barcelony był dobry.Piłkarki zdobyły tytuł i puchar królowej,koszykarze lige,futsal to Puchar Uefa i kilka innych,ręczna chyba też liga,młodzi piłkarze Uefa young league,hokej na trawie też jakiś puchar był i jeszcze wiele innych sekcji wygrywało.Dlaczego ubiegły sezon uważa się za słaby dla Barcy?

0

No tym czwartym jest Pique.

0

O Martino też pisaliście,że uwielbiacie jego wypowiedzi,a potem,że nie ma jaj.

0

Trener nie powinien mówić,że zawodnik jest najlepszy we wszystkim.Ale może uda mu się nakłonić Leo do biegania.

0

276 na tylu skończy sezon.

0

Montoya za Alvesa.

0

A może strzeli 5 w następnym meczu i w ten sam dzień odejdzie do innej ligi:)

0

Ciekawe skąd ten kot się wziął i gdzie go potem dali.

0

Real dobrze robi,że sprzedaje Di Marie.Za dużo gwiazd też źle,a na ławke Angel za dobry.

0

Szkoda,że zapomniałem o me w pływaniu.Brawo Belmonte!

1

Piszcie,że o kosza chodzi:)

1

Czyli znowu gówno zobacze.Moge tylko oglądać Lm na TVP,lige europy na Tvn turbo,Eredivisie na Polsacie sport,superpuchary hiszpani i europy,kmś(finał), lige ruską/ukraińską.Jeszcze tylko mecze Chelsea na Chelsea tv.Kiedyś Barca tv puszczali,ale teraz dupa.Najlepszych lig nie widze:(

0

Dobrze,że w Eurosporcie jest dużo transmisji.Psg raczej nie wygra,ale Turbine ma duże szanse.

0

Jak zagrali?Kto najlepiej,kto najgorzej?Jak styl gry?

0

Bartomeu zajmuje się tylko pierwszą drużyną piłkarską,troche Barcą B.Powinni też się interesować kobiecą piłką,koszem,ręczną,wszystkim.Kolejny powód do dymisji.

0

Wolfsburg,Lyon,Turbine któraś z tych drużyn wygra lige mistrzyń.

0

Martino też wprowadzał pomysły,zdejmował nawet czasem Leo,zmienił styl.Teraz czas na Enrique.Ciekawe czy coś zmieni w grze.Martino najpierw mówiło sie,że za dużo rotuje składem,a potem,ze za mało.

0

Powinny awansować.Lubie kobiecą piłke.Poziom jest niezły,ale mało wyrównany.Możliwe,że niedługo w Polsce będzie Euro kobiet.W lidze mistrzyń licze,że Wolfsburg ktoś zdetronizuje.Jakby Barca dofinansowała bardziej tą sekcje to mogły by być najlepsze.Fajnie,że rok temu mistrza świętowały razem z piłkarzami.Pamiętajmy,że Barcelona ma wiele sekcji i w większości wygrywa.

0

Dobrze,że ich powołał.Ett'o by im się przydał,ale ma trener plan.

1

Bez kluczowych piłkarzy,można wybaczyć.Brawo Urban.

0

Z ławki może wejść

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?