0

Jest w nim potencjał.Niech zacznie grać zespołowo.

0

To będzie dla nich ważna olimpiada.Grają u siebie i mogą częściowo zmazać plame mś.Polska kadra po frajersku szanse straciła.Na pustą nie trafili.Nie rozumie Nawałki.Jak można Milika powołać,jak był ważniejszy mecz?

0

Zawsze jak myśle Xavi to odrazu do głowy przychodzi mi Iniesta i na odwrót to samo.Ciekawe ile podań między sobą wymienili.

0

Taka drużyna jak Guardioli się zdarza bardzo rzadko,ale jest szansa na kolejne puchary.Figo i wielu innych pokazali,że kasa ważniejsza niż klub.

0

Jakiegoś lepszego sponsora mogli znaleźć,a nie arabów.Transfery można robić troche tańsze,a bardziej przemyślane.Równie dobrze Zubi i Bartomeu mogli jechać.

0

I dobrze,wszyscy pracują na drużyne,a nie tylko jedenastu.

0

Wyniki i gra w obronie są naprawde dobre.Nie nazwałbym tego wszystkiego rewolucją,ale defensywa jest mocniejsza.

0

Najlepszy obrońca jakiego widziałem.Fajnie jakby dobrze w sekretariacie technicznym się spisał i zmienił np.Zubiego w zarządzie.Faktycznie grał dosyć fair,szkoda tylko,że nie utęperował kolegów nurków.

0

Jeszcze kilka miesięcy temu było troche narzekań,że żaden nowy zawodnik z la masii nie wchodzi do drużyny.Okazuje się,że talentów pełno:Munir,Traore,Samper,Tello i Deulofeu na wyporzyczeniach,ale może coś pokażą,Bartra i Roberto też jeszcze młodzi.Będzie kogo oglądać.

0

To jest sodomia i gomoria.Przykręcić kurek i się skończy eldorado.

0

Live jak będzie dobrze kase wydawać to będzie groźne.Sprzedaż Suareza to ich sukces.Kupili Mario,mogą walczyć o Pedro i inne gwiazdy.Oczywiście ani Pedro ani Mario to nie poziom Luisa,ale są dobrzy.

0

Interesują się nim bo jest dobry.Jako sympatyk Arsenalu moge powiedzieć,że wprowadziłby tam jakość.Liverpool już ,,wydymał" Barce na Suarezie,teraz mogą na Pedro.

0

Nie miałem przyjemności widzieć meczu.Apoel zrobił na mnie wrażenie w 11/12.Dojść do 1/4 to było coś,a Wisła mogła ich w el.wyrzucić,choć w rewanżu byli dużo słabsi od rywala.Piłka cypryjska jest mocna poza reprezentacją.

0

Brawa dla nich.Piłkarze Korei Północnej powinni szybko spieprzać z tego kraju i zrezygnować z gry w reprezentacji zaraz po finale u-16.Zazdroszcze tym chłopakom taki turniej w tak młodym wieku.Też mam 16 lat i szkoda,że nie moge czegoś takiego przeżyć.

0

Silva ma kontuzje?Daje trener szanse kilku mniej znanym piłkarzom coś w końcu musi robić po mś.

0

Niech Zubi leci na taką prezentacje.Były piłkarz,teraz dyrektor to może lecieć

0

Suarez zamiast się przygotować do sezonu to go klub wysyła na jakieś prezentacje Kataru.

0

Nie mogłem niestety oglądać,bo nie mam tego programu.Bramki jeszcze nie stracili obrona się poprawiła.Oglądałem Bayern i ciesze się,że wygrali bo nie lubie $ity.Boateng,Alonso,Hart dobre mecze.Hart szczególnie,Benatia przyzwoicie.

0

Ciekawi mnie ten Douglas.Pedro szkoda,że na ławce nie ma.

0

Dobrze,że wreszcie Bartra gra,Xavi właśnie od takich meczy jest,a w drugiej połowie Pedro za Neymara.

0

Dzisiaj wygrają 2:0 i będą mieć 500 goli.

0

Zaskoczenie.Troche rezerwowy ten skład,ale może pokażą umiejętności.Podoba mi się ten skład.Plusy za wystawienie Munira,Bartry,Roberto i Sampera niech pokażą swoje możliwości.

0

Przynajmniej nie ucieknie za nic jak Thiago

0

Chciałbym by Montoya,Bartra i Munir zagrali.

1

Zrobili z niego marionetke.Dobry trener,ale zaczęli się go czepiać na jesieni.Potem brakowało mu pomysłu,odwagi i koncepcji.Nie jest wielkim trenerem,ale dosyć dobrym może coś wygra w Argentynie.

1

W piłce jest za dużo kasy.W koszu też,ale tylko w NBA.Kibice mogliby na miesiąc przestać oglądać mecze to ceny by znormalniały.

0

Ile lat Pascual jest trenerem Barcelony?Navarro to ikona tego sportu tyle pucharów.Ligi hiszpańskiej nawet w noge nie mogę oglądać,a co dopiero w kosza.Uważam,że albo każda sekcja powinna mieć swojego szefa,albo prezydent musi się zacząć interesować wszystkim.

0

Tak szybko po mistrzostwach wracają?Krótki urlop jak na taki turniej.

1

Traore by do pierwszej drużyny mogli dać.Zachwycał w Uefa young league razem z Munirem.

0

Druga klasyfikacja bez sensu,albo niech liczą tylko lm,albo wszystko czyli również lige europejską itd.Kto niby lige europy organizuje jak nie UEFA?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?