pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest w nim potencjał.Niech zacznie grać zespołowo.
0
To będzie dla nich ważna olimpiada.Grają u siebie i mogą częściowo zmazać plame mś.Polska kadra po frajersku szanse straciła.Na pustą nie trafili.Nie rozumie Nawałki.Jak można Milika powołać,jak był ważniejszy mecz?
0
Zawsze jak myśle Xavi to odrazu do głowy przychodzi mi Iniesta i na odwrót to samo.Ciekawe ile podań między sobą wymienili.
0
Taka drużyna jak Guardioli się zdarza bardzo rzadko,ale jest szansa na kolejne puchary.Figo i wielu innych pokazali,że kasa ważniejsza niż klub.
0
Jakiegoś lepszego sponsora mogli znaleźć,a nie arabów.Transfery można robić troche tańsze,a bardziej przemyślane.Równie dobrze Zubi i Bartomeu mogli jechać.
0
I dobrze,wszyscy pracują na drużyne,a nie tylko jedenastu.
0
Wyniki i gra w obronie są naprawde dobre.Nie nazwałbym tego wszystkiego rewolucją,ale defensywa jest mocniejsza.
0
Najlepszy obrońca jakiego widziałem.Fajnie jakby dobrze w sekretariacie technicznym się spisał i zmienił np.Zubiego w zarządzie.Faktycznie grał dosyć fair,szkoda tylko,że nie utęperował kolegów nurków.
0
Jeszcze kilka miesięcy temu było troche narzekań,że żaden nowy zawodnik z la masii nie wchodzi do drużyny.Okazuje się,że talentów pełno:Munir,Traore,Samper,Tello i Deulofeu na wyporzyczeniach,ale może coś pokażą,Bartra i Roberto też jeszcze młodzi.Będzie kogo oglądać.
0
To jest sodomia i gomoria.Przykręcić kurek i się skończy eldorado.
0
Live jak będzie dobrze kase wydawać to będzie groźne.Sprzedaż Suareza to ich sukces.Kupili Mario,mogą walczyć o Pedro i inne gwiazdy.Oczywiście ani Pedro ani Mario to nie poziom Luisa,ale są dobrzy.
0
Interesują się nim bo jest dobry.Jako sympatyk Arsenalu moge powiedzieć,że wprowadziłby tam jakość.Liverpool już ,,wydymał" Barce na Suarezie,teraz mogą na Pedro.
0
Nie miałem przyjemności widzieć meczu.Apoel zrobił na mnie wrażenie w 11/12.Dojść do 1/4 to było coś,a Wisła mogła ich w el.wyrzucić,choć w rewanżu byli dużo słabsi od rywala.Piłka cypryjska jest mocna poza reprezentacją.
0
Brawa dla nich.Piłkarze Korei Północnej powinni szybko spieprzać z tego kraju i zrezygnować z gry w reprezentacji zaraz po finale u-16.Zazdroszcze tym chłopakom taki turniej w tak młodym wieku.Też mam 16 lat i szkoda,że nie moge czegoś takiego przeżyć.
0
Silva ma kontuzje?Daje trener szanse kilku mniej znanym piłkarzom coś w końcu musi robić po mś.
0
Niech Zubi leci na taką prezentacje.Były piłkarz,teraz dyrektor to może lecieć
0
Suarez zamiast się przygotować do sezonu to go klub wysyła na jakieś prezentacje Kataru.
0
Nie mogłem niestety oglądać,bo nie mam tego programu.Bramki jeszcze nie stracili obrona się poprawiła.Oglądałem Bayern i ciesze się,że wygrali bo nie lubie $ity.Boateng,Alonso,Hart dobre mecze.Hart szczególnie,Benatia przyzwoicie.
0
Ciekawi mnie ten Douglas.Pedro szkoda,że na ławce nie ma.
0
Dobrze,że wreszcie Bartra gra,Xavi właśnie od takich meczy jest,a w drugiej połowie Pedro za Neymara.
0
Dzisiaj wygrają 2:0 i będą mieć 500 goli.
0
Zaskoczenie.Troche rezerwowy ten skład,ale może pokażą umiejętności.Podoba mi się ten skład.Plusy za wystawienie Munira,Bartry,Roberto i Sampera niech pokażą swoje możliwości.
0
Przynajmniej nie ucieknie za nic jak Thiago
0
Chciałbym by Montoya,Bartra i Munir zagrali.
1
Zrobili z niego marionetke.Dobry trener,ale zaczęli się go czepiać na jesieni.Potem brakowało mu pomysłu,odwagi i koncepcji.Nie jest wielkim trenerem,ale dosyć dobrym może coś wygra w Argentynie.
1
W piłce jest za dużo kasy.W koszu też,ale tylko w NBA.Kibice mogliby na miesiąc przestać oglądać mecze to ceny by znormalniały.
0
Ile lat Pascual jest trenerem Barcelony?Navarro to ikona tego sportu tyle pucharów.Ligi hiszpańskiej nawet w noge nie mogę oglądać,a co dopiero w kosza.Uważam,że albo każda sekcja powinna mieć swojego szefa,albo prezydent musi się zacząć interesować wszystkim.
0
Tak szybko po mistrzostwach wracają?Krótki urlop jak na taki turniej.
1
Traore by do pierwszej drużyny mogli dać.Zachwycał w Uefa young league razem z Munirem.
0
Druga klasyfikacja bez sensu,albo niech liczą tylko lm,albo wszystko czyli również lige europejską itd.Kto niby lige europy organizuje jak nie UEFA?