0

Niestety nie widziałem Romario,ale z tego co czytałem wynika,że mało angażował się w gre zespołu i rzadko pracował dla drużyny,ale za to dużo strzelał.Neymar za to mniej strzela,ale bardziej uczestniczy w grze.Dunga dobrze zrobił,że nie powołał go na mś w 2010,bo nie był jeszcze klasowym piłkarzem,tylko talentem.

0

Nie jest to najlepsze menu,ale to po meczu więc mogli sobie pozwolić.Też mają swoje życie więc nie widze nic złego w tym,że czasem coś zjedzą albo się pobawią,inna sprawa,że przy tych zarobkach się jednak dużo wymaga.Makaronu z owocami nie jadłem,ale rzeczywiście może być dobry.Smaka mi narobiliście,zjadłbym coś dobrego:)Ale w nocy nic nie zjem tak na szybko,nie ma nic szczególnego w lodówce.

0

Szczęście w tym było,że jeszcze gola nie stracili,ale to i tak dobrze świadczy o obronie.Juve to większe rekordy biło w ostatnich latach(sezon 2011/12 bez porażki)

0

Makaron z owocami chyba troche dziwnie smakuje.Sushi nie lubie,Bravo nutelle:) Fajny artykuł,a z tą kupą to też by mogło być ciekawe.

0

6:0 ładny wynik.Pierwsza drużyna 5,Barca B 6 forma jest.

9

Cały czas się tylko o Suarezie mówiło,a teraz dopiero się dowiaduje,że Vermaelen też gra.

1

Ja na żadnym stadionie nie byłem:(Tylko tv

0

Neymar jest dobry,ale do Ronaldinho to mu daleko.Jak zostaje się socio klubu?

1

Real w 3 meczach 13 goli.Rozstrzelali się.BBC trzęsie całą hiszpanią i europą.Ale obrone mają niepewną i w lidze strate.Cassilas to nie ta forma co kiedyś,ale dalej jest dobry.Uważam,że Keylor lepszy,ale niewiele.

0

Dobrze,że zachęca ich do strzałów z dystansu,bo nawet za Guardioli mi tego brakowało.

0

Masche do pomocy,Bartra do pierwszego,czasami na ławe,Matieu i Verma niech rywalizują,a Pique jako zmiennik każdego z nich.Dać szanse Montoy'i i wypróbować kiedyś Douglasa.

0

Nic nowego nie odkryli:)Ajax by mógł zrobić zespół na Lm.Takie akademie to świetny pomysł.W żadnym polskim klubie nigdy nie chciałem trenować,bo tyle samo mogę się nauczyć grając z kolegami,co w tych klubach.Jedyny plus gry w klubach to,że można rywalizować w jakiś ligach juniorskich i się wypromować,ale nie grając w klubie też można wziąźć udział w jakimś turnieju i podnieść swoje umiejętności,tylko trudno skompletować dobry team.W La Masii to podobno inaczej wygląda,nie ma głupich ćwiczeń i trenerów na odpier... się tylko każde ćwiczenie z piłką i można rywalizować w wielkich turniejach.A tutaj to wole kopać z kolegami niż grać z gimbusami w klubie pod okiem pseudotrenerów,od których twierdze,że wiem o piłce więcej.

0

Zawsze mnie dziwiło dlaczego Messi strzela karne.Czy dlatego,że walczy o króla strzelców w każdym sezonie,czy nikt nie potrafi strzelać.Jak to pierwsze to bardzo źle bo powinien strzelać ten co robi to najlepiej,a nie lider zespołu.Messi poprawił troche karne,ale nie wiem czy robi to najlepiej w drużynie.A Enrique dowalił,że koledzy chcą żeby strzelał i dlatego to robi,co to ma do rzeczy?To on powinien przeanalizować sytuacje i ocenić kto jest w tym najlepszy,ja nie wiem,nie widze ich na treningach.

0

Też się zastanawiałem kiedyś nad tym czy mogą awansować.Jak nie to głupiego pomysła miałem.Faktycznie 2 drużyny z jednego klubu to głupota.Głupi post.

0

Napisałem,żeby do końca sezonu dać go do Barcy B.Mam pomysła,żeby dać tam również Neya i jednego z bramkarzy.Wtedy awansują do Primera,a młodzi poznają gwiazdy Barcy i za rok będą 2 silne drużyny.

0

Sandro,Pedro,Munir.Dwójka z nich do 11-stki na cały sezon.

0

Martino miał trudniej bo był nieład w obronie,a teraz jest lepiej.Poza tym był to rok mś i to normalne,że piłkarze o tym myśleli.Liga mistrzów jest ważna,ale to nic w porównaniu do mś.Katalońskie gazety też się przypier...do stylu gry,choć nie był najgorszy.Martino jednak sporo błędów popełnił.Po pewnym czasie ocenie,która Barca lepsza.

0

Odwołać ten mecz!Puchar katalonii wystarczy,tylko mógłby raz zagrać pierwszy skład.

0

Może do końca sezonu do Barcy B:)Młodzi mieliby frajde i szanse znaleźć się w czubie ligowej tabeli.

0

Dlaczego jeszcze nie podwyższyli tej klauzuri?

1

Barca kompletnie go nie wykorzystała.Mógł być liderem,co pokazał jesienią 2013.Rakitić jest bardzo dobry,ale Cesc jeszcze troche lepszy.Arsenal zdradził.Ciekawe czy teraz powie,że kibice mają prawo go zabić.

0

Real ma kłopoty w obronie i grają bez def.pomocnika,za to BBC wciąż zabójcze.

0

Sory,źle policzyłem.Nad Realem 9

0

Z kolei Atletico w kolejnych 5 kolejkach zgromadzi 11 punktów,a Real 10.Po klasyku Barca będzie mieć 11 punktów przewagi,a 6 nad Atleti.

0

Barcelona wygra 2 najbliższe mecze,potem zremisuje z Rayo,przed GD wygra i w 9 kolejce zwycięży nad Realem 2:1.

0

Na ten moment defensywa prezentuje się lepiej niż atak,ale to początek.

0

Gra obronna uległa dużej poprawie.Ciekawe czy poprawią najlepszy start ligi z zeszłego sezonu.

0

Real i Barcelona się sprzedają tym arabskim bogaczom.

0

I o to chodzi.Ważna jest dobra gra zespołu,a nie gole.Złota piłka to śmieszna nagroda,zawsze to mówiłem.

0

Pedro napewno nie był średnim zawodnikiem,3 lata temu grał bardzo dobrze,teraz gra średnio,czasami dobrze,ale częściej średnio.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?