0

Mój skład:Bravo-Alba-Bartra-Mathieu-Montoya-Javier-Rakitić-Iniesta-Neymar-Munir(Leo musi odpocząć)-Pedro

1

Alves niech dogra ten sezon i nie przedłuża kontraktu.Jest dobry,ale tak będzie lepiej.Prawych obrońców jest troche:Dani,Martin,Douglas i w razie potrzeby Adriano.

0

Adama był wspaniały w Uefa young league.Traore,Tello,Deulofeu powinni wejść do zespołu i któryś z nich musi błyszczeć.

0

Jest za mało stoperów,żeby mógł odejść.Jak chcieli go sprzedać to mogli kupić jakiegoś wspaniałego obrońce,a Pique dać do Man Utd już w tym roku.Jak tego nie zrobili to chyba będzie musiał zostać 2 lata.Niech walczy o skład z Bartrą,Verma,Mathieu,a Mascherano z Sergio.

1

30 mln za sezon to mało.Niech ich oskubią,albo wypierdzielą.

0

Jest wielu drobnych sponsorów,mniejszy dług,wpływy z lm i od la liga,oszczędności w 2015,więc dadzą bez nich rade tylko rozsądne zakupy muszą robić.

0

Nie zmam szczegółów więc niewiele wiem,ale dziwna sytuacja,że prokurator przychylił się do wniosku,a sędzia nie.Nie wiem czy Leo lub ojciec są winni,niech wyjaśniają.

0

Liga Katalońska to oficjalne trofeum?

0

Jak chciał grać więcej to mógł odejść.Powinien grać w łatwych meczach.

0

Troche się dziwie tym klubom.United na siłe są potrzebni piłkarze.Alves ma za sobą piękny czas,jest doświadczony,może coś tam pokaże w PL.Powinien odejść.

0

Trener powinien być liderem w szatni,piłkarze na boisku.Nie przeszkadza mi to,że Piquf dał na ławe,szkoda tylko,że na niektórych piłkarzy nie stawia.

0

Nie lubie Suareza ani reprezentacji Urugwaju.Luis jest świetnym piłkarzem,Urusi mają dobry team,ale za nimi nie przepadam.Na Copa America ciężko powiedzieć kto wygra,stawiam na Kolumbie.

2

Co chwile jakiś sponsor,ale nie podają ile z tego kasy.Dlaczego?

0

Jestem w opozycji do zarządu,ale podpisanie tego kontraktu i pomysł z wywaleniem kataru mi się podoba.

1

Odniose się do odp. na mój post.Z Arsenalem prawdę napisałem,w zeszłym sezonie brakło im tylko 7 ptk na mistrza,wygrali Fa Cup,w tym zdemolowali City w tarczy wspólnoty.Stracili troche punktów w PL,ale to głównie remisy,a wczorajszy mecz pokazał,że łapią forme.Co złego jest w nicku pedroroddrriguues?Nie jestem trolem,a Neya i Luisa chce sprzedać nie po sezonie tylko za 2 lata.Nie jestem Miki.On stworzył własną historie na tej stronie,ja tworze własną.

0

Koniec tej szopki niech odbędzie kare do końcaw

0

Nie wiedziałem,że w koszu jest liga katalońska:)

0

Bardzo charakterystyczna postać,był najlepszym stoperem świata.Zawsze w mojej pamięci.

0

Podsumuje teraz kolejke ligi mistrzów.Barca zawiodła troche,Realowi pomógł sędzia,a kluby i piłkarze w których wierze w większości potwierdzili klase.Atletico znów wygrało,Arsenal pokazał,że złe lata ma za sobą,Tello w 11-tce i asysta,Alexsis super mecz napewno by się przydał Barcelonie,Bvb w lm dużo lepiej niż w Bundes.Jedynie Barca i Bilbao poniżej moich oczekiwań.

0

Pedro gra słabo w ostatnich sezonach,nie jestem jego wielkim fanem i przyznaje racje jak gra źle.Ale nie jest tak słaby jak piszecie.Przyda się jeszcze kiedyś.

1

Lepiej będzie bez tego kataru.Zaoszczędzom na transferach za rok to im zostanie na potem.Licze,że będą robić mądre transfery,a nie pod publiczke.

0

Nie pisz,że jest nic nie wart,jest dobry,ale mogli go sobie odpuścić.

0

Niech obniży wymagania finansowe i pogra w jakimś fajnym klubie.Kiedyś najlepszy PO świata.

0

Messi jest wart 120-140 mln,a Ney 150? Neymara wyceniam na 55-58 mln.Bardzo dobry,ale 150 to nienormalna cena i szkoda,że Perez nie kupił go za tą kwote.

0

Ja napisałem najmądrzejsze rozwiązanie,dziwne,że zarząd na to nie wpadł.

0

Jak to prawda to Pereza nieźle postraszyło.Już Barca dała za dużo,ale jednak nie 150 mln.Trzeba go było tam puścić,Real by stracił kupe kasy,nie kupiliby Bale'a,a jakby kupili to mieliby już 250 mln wydane,szybciej by się pozbyli Di Marii,troche by trwało zanim by się wkomponował w Real,a tyle gwiazd to może do konfliktu by nawet doszło?Dla Barcy same plusy,czemu do tego nie doszli?

0

Alves zagrał wiele świetnych sezonów w Barcelonie,ale dobrze,że odchodzi.W Anglii pozna nową lige,a Barca sobie poradzi.

0

Messi,Neymar,Munir,Pedro atak wygląda dobrze.Choć z Alexisem i Cuardado by było lepiej.

2

Widziałem mecz,grali słabo,ale piękna szarża przy 1-szym golu i karny na koniec przesądziły o wyniku.Fajnie jakby w młodej i normalnej lm wyszły z grupy Barca i Ajax.

0

Rakitić jest wart te 30 mln patrząc na dzisiejsze ceny.Fabregas jest troche lepszy,ale nie dużo.Cesc to świetne rozegranie,Rakitić lepszy w defensywie i strzałach.Już wiele razy pisałem jak rozwiązać kłopoty.Bartra i Montoya do składu,a Javier do pomocy.Prześlijcie Lucho moje posty to będzie wiedział jak to zrobić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?