pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ostatni jego sezon to było coś,ale Liverpool nieźle na nim zarobił.
0
Odrodzenie po rozbiorach,a kultura to inny przedmiot.Pele ma 71 goli w kadrze?
0
Miałem odrodzenie Rzeczypospolitej.A co ty pax historykiem jesteś?Teraz mam kulture nienawidze tego przedmiotu.Ja mam swoją kulture,nie będą mnie uczyć.Hiszpanie widze,że w u-21 też porażka,szkoda,że kadra Dorny nie zagra.W 2017 się na me u-21 wybiore.
0
Ja myśle,że Iker jeszcze może dobrze bronić,ale to już nie to co kiedyś.Teraz wraca piłka klubowa.Ciekawe jak niektórzy wrócą do ekstraklasy po takich emocjach.Kończe bo na historii jestem.
0
Jak Ney się uśmiecha to dobrze,a jak Pedro to Wam się nie podoba.
0
Ogólnie to pa wszystkim bo chyba się spać położe.Jutro już szkoła i odrazu z ostrej rury na start.Pozdrawiam i dobranoc.
0
Co do mojego poprzedniego postu,to nie zakładam,że odrazu wyjdą z grupy.Tylko,że jak popracują to mogą powalczyć.W sobotnim meczu Barcy stawiam na 4:0,a potem mecz jesieni.
0
Rok skończy na 54 golach.
0
Jest dobrze z Polską reprezentacją.Ten dwumecz jest dużym sukcesem historyczny mecz z Niemcami i przyzwoity wynik ze Szkocją-świetnie.Są liderami i awansują.Mimo problemów,Niemcy też nie będą mieli trudności z awansem,a na 1 miejsce też mają wciąż spore szanse,Szkoci zagrają w barażach.Napewno drużyna Nawałki jest lepsza od tej Fornalika i Smudy.Muszą troche popracować to może na euro powalczą o wyjście z grupy.Zawsze dziwiłem się czemu Mila nie gra.Byłem za tym żeby grał na Euro 2012 i szkoda,że Smuda na niego nie postawił.Wierze w tego piłkarza.Ta dzisiejsza akcja z siatą i podaniem-cudo.Długi weekend mi się kończy więc niewiele będe pisać,ale napewno znajde czas by jutro dodać jakiś komentarz.
0
Tello wróć!Jesteś potrzebny.
0
Jest w wielkiej formie.
0
Widze pod spodem do Arsenalu odniesienie.Ja im sympatyzuje i nie jestem zły.Tworzą dobry zespół,przerwali serie bez pucharu,spłacili stadion,zawsze są w Top 4,a reszta to wina judaszy,a nie Wengera.
0
Na euro nie widze szans na tytuł tej drużyny.
0
Fifa wygrywa.Swoją gre skończyłem na 09.
0
Na euro to z palcem w dupie awansują.Myśle,że w 2016 z pierwszej grupy wyjdą,ale z drugiej nie.Ich priorytetem powinny być mś 2018.
0
Wiem,że jest Iniesta na obydu okładkach,ale czemu Suarez na głównej?Cała Europa gra,a oni o pierdołach piszą.
0
Chciałbym kupić te gazety żeby sobie tak pooglądać,ale gdzie kupić?
0
Idzie gdzieś w Polsce kupić te hiszpańskie gazety?
1
Ibra i Drogba to przez lata najlepsi napastnicy świata i w 100% zasłużyli na nagrodę.
0
Iniesta nagrodzony,reprezentacje grają ważne mecze,a na okładkach Suarez? Hahahahaha
0
Zapomniałem dodać Thiago 15 mln.Razem 95!A Ney 100!!
0
Zarząd do dymisji! Abidal+Cesc+Alexsis=80mln Neymar=100mln Albo ja jestem idiotą,albo zarząd.
0
100 mln jest jedynie Messi wart.Neymar 55-60 max.A oni na 2 co prawda świetnych graczy dali 180 mln,a sami sprzedają za przysłowiowe gówno śliwek.
0
Niech już się kończy ten cyrk.Jak tak mają sprowadzać gwiazdy to niech nie robią tego wcale.
0
Iniesta jest nieprawdopodobnym piłkarzem.Jak dla mnie większa legenda od CR7,a nawet od Leo.Różnica na korzyść Messiego to wiek.Jakbym miał wybrać jednego piłkarza z którym chciałbym zagrać byłby to Roni lub Iniesta.Nagrode powinien zdobyć Pirlo bo jest starszy,a też wiele osiągnął,a Iniesta za 2-3 lata.Wygrał już teraz i gratulacje.
0
Brawo dla Suareza za gole.Rywal słaby,ale i tak dobrze.Nie będe jednak zły jak atak będzie wyglądał inaczej niż MSN.
0
Bez sensu nominacje.Jeżeli nagroda za całą kariere to dlaczego np.Rooney,Ronaldo,którzy jeszcze troche pograją?Powinien wygrać Pirlo.Iniesta za kilka lat.
1
Lubie przerwy reprezentacyjne.Teraz jak polsat pokazuje eliminacje to można sobie pooglądać.Nawet Polska kadra jest mocna.Napięty terminarz teraz jest i w klubach i reprezentacjach.
0
Polska-Szkocja 1:0,Niemcy-Irlandia2:1 tak będzie
0
No dobra macie racje to objawienie tego sezonu.A co do sprzedaży Pedro to można podyskutować.Musieliby dostać dobrą oferte.