pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tylu sponsorów,a transfery nadal średnie.Najdroższe to niekoniecznie najlepsze.
4
Tytuł troche nietrafiony,ale do "poziomu" onetu daleko.Nie wiem skąd ta wasza pewność,że Leo jest najlepszy w historii.Analizowaliście grę wszystkich w przeszłości najlepszych?
0
Tak napewno mecz z Juve jest finałem dla Atletico:) Ten mecz jest jednym z 6-ciu i napewno nie decyduje o niczym.
2
Wszyscy tak mówią,że by oddali,a potem się okazuje,że pieniądze są dla nich najważniejsze.
0
Kurde niedawno pisaliście,że tryplet i Lucho mistrz,a teraz już różnie.Napewno szkoda,że Martin i Bartra nie grają.Bez nerwów w rewanżu pokonają Psg,
0
No stawiałem na 1:0 po średnim meczu,a tu zaskoczenie.Przez tyle meczy gola nie stracili i odrazu 3 w jednym meczu.Mascherano trzeba na Dp przenieść i postawić na Bartre.A tak to bym nie narzekał.Wyniki dobre,jeszcze 4 mecze w grupie zostały i wyjdą z pierwszego.Messi i Neymar trzymają poziom,a Pedro i Munir jeszcze się rozstrzelają.
1
Wiem,że za półfinał więcej zarobili niż jakby odpadli w 1/4,ale chodziło mi o wrażenie.Dziwiło mnie,że jest mała radość z majstra i dalej myśli o Bayernie.A o wyniku dwumeczu jeszcze latami będzie się pamiętać.
0
Klub to zawsze więcej niż 1 zawodnik.Potrafie sobie wyobrazić Barcelone bez Messiego,a Real bez Ronaldo.Tylko zapełnienie luki po takich zawodnikach jest strasznie trudne.PSG bez Ibrakadabry nadal jest mocne,ale traci na swojej wartości.
1
Dla Barcy źle się stało,że wygrała ten ćwierćfinal w 12/13.Potem dostali 0,7 a tak by tego uniknęli i Bayern by spuścił łomot Psg.Pamiętam tą noc po zdobyciu mistrzostwa jak większość zamiast się cieszyć,rozpamiętywała półfinał Lm.Szkoda,że nie miałem jeszcze konta:(
0
Psg odpadnie w 1/4,może w 1/2.Jest kilka lepszych drużyn,choć Psg to 8 drużyna w moim europejskim rankingu.
0
Ibra jest pewny siebie,ale ma na to argumenty bo jest po prostu świetny.Nie podoba mi się,że gra w Psg.
0
Ibrahimović wybitny piłkarz,a nie zrobił długiej i pięknej kariery w Barcelonie.Obawiam się,że z Neymarem i Suarezem będzie to samo,a Alves,Alba,Pique,którzy jak przychodzili to nie byli uznawali za najlepszych przeżyli tyle lat i sukcesów w Barcelonie
0
Te jego kupienie było chore.Oddali Ett'o,który był tylko troche słabszy i dopłacili 50 mln,a potem nie grał na 9-tce.Czy to jest normalne?Pozbyć się Samuela,tyle zapłacić i jeszcze Pep się z nim nie dogadał.Jak to mogło się przytrafić w najlepszym klubie świata?
0
Wygrają 1:0 z tym Psg.Nie będzie wielkiego meczu,ale solidna gra.
0
Pamiętam tego pięknego gola na Euro 2012 i 4 przeciw Anglii,szczególnie tą jedną.Pamiętam jak ze spalonego trafił z Interem i jak mu się koszulka rozerwała.Cieszyłem się wtedy z tego wyniku bo to były moje początki z piłką i kibicowałem Interowi.Niezłe jaja też były jak Szwecja z Niemcami wyszła z 0:4 na 4:4.Ibra robi show.
0
Montoya za mało gra.
0
Nie jest moim ulubionym piłkarzem,ale bardzo go doceniam bo sprawdził się we wszystkich ligach.Jedynie w PL nie grał,ale Włochy,Holandia,Francja,Hiszpania wszędzie się sprawdził.Gra widowiskowo,strzela i z każdym klubem zdobywał mistrzostwo - snajper idealny.
0
Dla mnie Ibra to od lat najlepszy snajper świata,2 miejsce daje Suarezowi,ale on ma jeszcze wiele lat gry przed sobą,a Zlatan za rok,dwa obniży loty bo ma już swój wiek.
0
Maradona dla Napoli chyba chciał powiedzieć.Suarez miał ogromny wpływ na Live,ale jakby dobrze wydali kase zarobioną na niego to po pewnym czasie nie czuliby jego straty.
0
To oficjalnie mam więcej niż Pele,a może już nawet naj w historii:) 400 goli Leo robi wrazenie.
1
Ja też sobie licze wszystkie gole jak Pele i mam około 800:)
0
Ma racje.Też uważam,że wyniki powinny wynikać ze stylu gry.
1
Kogo uznajecie za najlepszego prezydenta w historii Barcy?
1
Same afery.Kto jeszcze zamieszany?
2
Montoya powinien być powołany.
1
Dalej twierdze,że jego transfer był zły co nie znaczy,że go nie cenie.
1
Psg jest silne,ale wątpie żeby mogli wygrać puchar europy.Dziwiło mnie jak w zeszłym sezonie stawialiście,że pokonają Chelsea.
0
Nie może już grać w każdym meczu co pokazały 2 ostatnie sezony,ale pełni role takiego jokera i gra gdy inni muszą odpocząć.
1
W ubiegłym sezonie też dobrze zaczął,a potem były różne kłopoty,no ale każdy hattrick to sukces.
0
Strzelał w 25,45,65 czyli co 20 minut,jaka precyzja:) Choć to tylko Granada,to zasłużył na pochwały.