0

Odebrałem to troche jak porównanie przyjścia Suareza i Messiego,bo pytanie dotyczyło Luisa,ale pewnie o la masie mu chodziło.Może źle zinterpretowałem.Uważa większość tej strony,że James był za drogi i się zgadzam.Jednak umiejętności jego i Neymara są podobne,a cena też wiele się nie różni.Nie ulega wątpliwości,że obydwa zakupy nieudane.A Real pewnie gdyby Neya kupił rok temu to nie braliby się za Jamesa.Choć w Realu wszystko możliwe.Poraża mnie polityka transferowa hiszpańskich gigantów,może jak la liga kurek by przykręciła,to by się nauczyli kase wydawać.I uprzedzam komentarze nie jestem trolem jak jest za co to chwale,jak nie to nie.

0

Pierwsze słysze o tym portalu.Ja tylko mam fejsa i to od 2 tygodni dopiero.

0

Neymar ma wielkie umiejętności i pomoże pewnie drużynie,ale za drogi był.Nie wiem jak Enrique może transfer Suareza do przyjścia Messiego porównać.

4

Nie dziwie mu się,że po tylu latach nie chce grać przeciwko Barcelonie.W latach 2009-2011 stawiałem go na równi z Messim,Iniestą i Ronaldo.Teraz obniżył loty i jest wartościowym zmiennikiem.W 2016 powinien skończyć kariere bo swoje już zrobił.Chyba,że taka gra w słabszym klubie dla przyjemności.

0

Byłem za tym,żeby go sprzedać,a Fabregasa zostawić.Jak już został to rezerwowy z niego idealny.Doświadczony,spokojny,dyrygent.Na końcówki powinien wchodzić.Legenda

0

Ładna.Inesta się przypomina.Tym bardziej,że to pierwszy mecz Barcy który widziałem.Z tyłu więcej niż klub,a z przodu katar,ale dobra nie czepiam się.Najlepsze stroje to wiadomo 10/11,ale tegoroczne całkiem całkiem.

0

To tylko pokazuje,że klub jest źle kierowany.Nie prowadze żadnych biznesów,ale na piłce się znam i widze,że te 18 mln to mało.To nie tak,że nic mi się nie podoba.Kupno Rakiticia,Ter Stegena,Bravo to były sukcesy,ale reszta to porażki.Podpisali dziesiątki umów,a zysk to 18 mln.Nie musze być ekonomistą,by stwierdzić że to nie jest dużo.

1

18 mln tylko?Biorąc pod uwagę,że skład tylko troche lepszy niż w zeszłym to źle.

0

Nie potrzebne to.Niech odbębnią tą kare.Jak chcieli kupować to mogli o tym 3 miesiące wstecz myśleć,a nie kupować zawodników za 80 milionów i teraz o zawieszeniu myśleć.

0

Barca jest w tej chwili najlepsza z całej trójki.Też stawiam,że wygrają tytuł.

0

Za drogo za niego zapłacili,ale brawo Mathieu.Ma u mnie plusy za te 3 mln dopłacone,za ambicje i za szybkość.

1

Raul wygrał lige mistrzów 3 razy i nigdy zespół nie grał pod niego,a strzelił 71 goli.Fajnie jakby ten rekord jeszcze troche się utrzymał.To jest symbol CL

0

Zasłużył by mieć swoje boisko.

0

Oglądaliście dzisiaj powtórkę finału na eurosporcie?Ja się na ostatnie 10 załapałem i piękną bramkę Munira:)

0

Oby Puyol nie poszedł w ślady Zubiego który też był wielkim piłkarzem,a dyrektorem jest słabym.Lato też piłkarz rewelacyjny,a teraz wszyscy znają go jako złego prezesa.Puyol to był najlepszy obrońca świata.Powodzenia Carles na nowym stanowisku!

0

Byli lepsi.Cenie Masche,ale Alexis powinien dostać.

0

No to ja bym nie ryzykował z pierwszym składem na real,bo czeka superpuchar.Po co superpuchar jak nie ma ligi?

0

Juve by dobry interes za te 15 mln zrobiło.Wyceniam go na 26-28 mln.

1

Sam widze,że Pedro od 3 lat gra średnio,ale pisanie żeby go za darmo oddać jest debilne.Mimo wszystko jest dobrym piłkarzem i nawet w zeszłym sezonie chyba 19 goli strzelił(może się myle).O sprzedaży można za 2 lata myśleć,ale nie za byle co.Może jeszcze pomóc w tym sezonie.

0

Nie mówie,że sytuacja z Ibrą i Suarezem jest identyczna,ale w obydwu przypadkach szło lepiej wydać kase.Nie,nie jestem MikiMessi2001 tylko pedroroddrriguues.Moje posty wcale nie są podobne do Mikiego.

0

Jak nie Reus to kto inny.Ibra też miał być takim hitem jak Luis,a wiecie jak się skończyło.

0

Jeszcze Reusa bym dał do ewentualnych wzmocnień w 2016 roku.Pedro w tym sezonie około 15 goli i 10 asyst będzie mieć.

0

Odniose się do komentarzy pod moim postem.Nie napisałem,że musi być akurat Mangala,tylko że wielki stoper.Ney,Luis dlatego,że najwięcej idzie za nich dostać.Ja nie zmieniam zdania odnośnie zakupów chyba,że ktoś mocno obniży loty.

0

15?Za mało.Za 30 mln by sie mogli zastanowić i ewentualnie go sprzedać,ale nie za 15.Poza tym za Neymara można dostać nawet 70.Ale teraz nikogo niech nie sprzedają bo jest ban,a w 2016 odeją Suarez,Neymar,Alves,Pique,a przyjdą Juanfran,Cuardado,Mangala(albo inny wspaniały stoper):)To by było piękne dla Barcy.

0

Przyznam,że nie śledziłem tego co robi zarząd Barcy w 2009.Jeżeli Laporta z kasy klubu kupował zegarki i płacił za urlop to musi za to odpowiedzieć.Kolejny zarząd znów robi przekręty,może w 2016 przyjdą porządni ludzie.

1

Pedro nie jest w wielkiej formie,ale jest kilku piłkarzy,którzy również ostatnio nie zachwycali.Oby Munir i Pedro wywarli presje na Neymarze i Suarezie.

2

Jeżeli wydali za dużo to powinni to zrekompensowć z własnych pieniędzy,ale narazie nie wiem czy są winni bo nie interesowałem się do tej pory tą sprawą.Napewno transfer Ibry w 2009 był niepotrzebny.Zlatan to i wtedy i może nawet dziś najlepsza 9 świata,ale dać Etto i 50 mln za niego to głupota.Transfery Neymara i Suareza też dostarczą kłopotów wspomnicie moje słowa.Oby obecny zarząd też miał kłopoty za to co robią.Laporta i spółka nie byli super,ale lepiej kierowali klubem niż obecny zarząd.To chore żeby ludzie z jednego klubu sądzili się i tak bili się o stołki.

0

Usa to oczywiste było,że wygra.Nie można po 3 meczach pisać o najlepszej barcelonie i najgorszym realu.Contador mam nadzieje,że nie był na dopingu.

0

Super news.Ale mam już dość tego swojego telefonu na którym nie idzie nic zrobić.Do tego jeszcze wszystko po angielsku pisze i po prostu gówno z tego wiem.Pewnie nie zagram w tą gre,a szkoda.Sory za nerwy,ale już wysiadam.

0

No i pięknie.Camp nou nie jest takie stare.57 lat to nie aż tak dużo,a słysze,że jest w złym stanie.Nie wiem czy nie było żadnych drobnych remontów,że trzeba teraz robić całkowitą przebudowę?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?