pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To dobry pomysł.Niech na młodych postawią.A Alves se pogra w wielkim klubie.
0
Brawa dla nich.A Polska kadra u-21 przepieprzyła z Grecją.Bez sensu powołanie piłkarzy do pierwszej na mecz z Giblartarem jak był super ważny mecz młodzierzówki.
0
Wygrają z Realem tak mi się wydaje.Ważne,żeby wyracowali na początku przewage bo na wiosne im ostatnio nie idzie.I Barca i Real zawaliły transfery w tym roku,ale klasyk i tak powinien być ciekawy.
0
Dziwi mnie,że znowu Dunga trenuje Brazylie.Najpierw go krytykują,a teraz znowu biorą do kadry.Nie mogą być tak wpatrzeni w Neymara bo liczy się zespół,a nie 1 dobry zawodnik.
0
Bez Alexisa i Deulofeu może być troche problemów z atakiem,ale tragedii nie ma.
1
Fajna liga ale tyle rejestrowania,że mi się odechciało.
0
Nie uważam że Suarez by nie dał rady,ale w GD powiniem grać Pedro lub Munir.
0
Jeżeli Enrique ma umiejętności i jaja to nie będzie się bać posadzić go na ławce.
0
I tak nie zagra w tym meczu bo nie będzie w 100% gotowy do gry na tym poziomie,a są zawodnicy którzy go zastąpią.
1
Mascherano za Sergio,a Pedro do pierwszego.
0
Nie wiem o co wam chodzi.Nie jest to żaden trolling tylko świetnz plan,a zarząd musi odejść dla dobra klubu.A jak poczytalibyście moje posty to byście widzieli,że staram się sensownie pisać.
1
To teraz Bartra Pique w obronie
0
Należy mieć nadzieje,że Neymar zagra 2 wielkie sezony i w 2016 od zmiany zarządu zacznie się rewolucja.Sprzeda się go wtedy i kilku innych graczy i będą wielkie wzmocnienia.
0
Cienko 2:0.Rakitić to dobry transfer.
0
I dobrze że do Bayernu Xavi nie poszedł
1
0
0
1
0
0
1
0
0
1
0
Barcelona ma szanse jak w 12/13 być liderem cały sezon.Szanse na mistrza:Barca 39,5%,Real 35%,Atletico 25%,inna drużyna 0,5%
1
Mulsera był wielki.Z Drogbą galata by może wygrało.
1
Fenerbace z superpucharem
0
Panie messi1599.Piszesz,żeby mi nie odpisywać,a robisz to pod każdym postem:):)Neymar pisze sie z wielkiej litery.
0
Nie hejtuje Neya.To BARDZO DOBRY PIŁKARZ.Ale te zakupy wyszłyby na dobre klubowi.