0

Roberto wypożyczyć,a Songa sprzedać,chyba że nikt się nie zgłosi to też wypożyczyć.Troche się dziwie,że Arsenal się po niego nie zgłasza.

1

Nie ma co tak żałować Luisa.Zasłużył na to,a Barca kupując go wiedziała o karze.

0

Trenować mu powinni pozwolić,ale jeżeli o mecze chodzi to kara jest odpowiednia,może go czegoś nauczy.Teraz trener musi liczyć w pierwszych meczach na Pedro i młodych.W końcu wygrali Uefa young league to potencjał mają.

0

Rezerwowi napastnicy są akurat dobrzy.Licze nawet,że czasem Pedro i Deulofeu będą wchodzić do 11.

0

Wczoraj wielu pisało,że Real nie do pokonania,a tu o tryplecie mówicie

0

Bartra do pierwszego składu.

0

Obawiam się,że będzie tak jak z Ibrą.A Messiego nie zmobilizuje bo Leo i tak ma pewne miejsce w 11

0

Alves powinien za kilka milionów odejść.Fiorentinie też można go oddać za Cuadrado i 25 mln.

0

Atletico dobrze wydaje pieniądze.Zawsze potrafią zastąpić piłkarzy którzy odeszli,szczególnie napastników.W przeciwieństwie do Barcy zawsze dobrze trafią z napastnikiem.

0

Mówiłem,że transfer Suareza bez sensu.Dadzą go na skrzydło,może jeszcze Alvesa zostawią na prawej obronie.Real mocny,ale grają bez DM i to jest szansa na strzelanie im goli.

0

Benzema zagrał 2 świetne sezony w Realu-11/12,13/14.Potrafi dobrze rozegrać i ma koło siebie świetnych skrzydłowych.Pedro jak odzyska forme(co najmniej z jesieni 13) to niech walczy o 1 skład

1

W całej karierze lepszy Messi przez ostatnie 1,5 roku Ronaldo.A Barca myśle,że wygra mistrza,a w lidze mistrzów odpadnie w 1/2

0

Nie chodziło o same umiejętności,ale o to,że Benz jest zgrany z drużyną i pasuje do Realu.Poza tym Suarez pauzuje jeszcze ponad 2 miechy i nie trenuje z zespołem,a Karim może grać.Indywidualnie Luis lepszy.

1

Kurde skasowała mi się część postu,a nie chce mi się 2 raz pisać.Dobranoc

0

Ter Stegen>Navas,Alba=Marcelo,Verma

0

Barca i Real mają porównywalne drużyny.Real może troche mocniejszą,ale przepaści nie ma.Ani Real ani Barca nie wygrają trypletu.

0

Benz to dobry napastnik.W zeszłym sezonie był bez formy na początku,ale potem pokazał w Realu i na mundialu,że jest dobry.Bale lepszy niż Ney,a Ronaldo na poziomie Messiego

0

Biorąc pod uwage zeszły sezon,transfery i superpuchar to porównując Real i Barce:bramka Barca,obrona remis,pomoc real,atak real,ławka remis,ale wszystko się okaże w sezonie.

0

Zasłużenie wygrali,choć koniec mieli słaby.Ronaldo i Bale w formie

0

Końcówka dla Sevilli,mogliby trafić

0

Krychowiak.Podoba mi się dzisiaj

0

Jak ocenicie Denisa?

0

Jeżeli Manchester za te 65 milionów kupi Di Marie to Real dobrze na tym wyjdzie

2

Też nie wiem po co Bale w tej opasce gra

0

Beto wybronił.James ładnie.Real mocny od początku.

0

Real z superpucharem.Szkoda

5

Znowu symulka

0

pierwsza kartka

0

Casillas a tak na niego pluli

1

O nie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?