pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Roberto wypożyczyć,a Songa sprzedać,chyba że nikt się nie zgłosi to też wypożyczyć.Troche się dziwie,że Arsenal się po niego nie zgłasza.
1
Nie ma co tak żałować Luisa.Zasłużył na to,a Barca kupując go wiedziała o karze.
0
Trenować mu powinni pozwolić,ale jeżeli o mecze chodzi to kara jest odpowiednia,może go czegoś nauczy.Teraz trener musi liczyć w pierwszych meczach na Pedro i młodych.W końcu wygrali Uefa young league to potencjał mają.
0
Rezerwowi napastnicy są akurat dobrzy.Licze nawet,że czasem Pedro i Deulofeu będą wchodzić do 11.
0
Wczoraj wielu pisało,że Real nie do pokonania,a tu o tryplecie mówicie
0
Bartra do pierwszego składu.
0
Obawiam się,że będzie tak jak z Ibrą.A Messiego nie zmobilizuje bo Leo i tak ma pewne miejsce w 11
0
Alves powinien za kilka milionów odejść.Fiorentinie też można go oddać za Cuadrado i 25 mln.
0
Atletico dobrze wydaje pieniądze.Zawsze potrafią zastąpić piłkarzy którzy odeszli,szczególnie napastników.W przeciwieństwie do Barcy zawsze dobrze trafią z napastnikiem.
0
Mówiłem,że transfer Suareza bez sensu.Dadzą go na skrzydło,może jeszcze Alvesa zostawią na prawej obronie.Real mocny,ale grają bez DM i to jest szansa na strzelanie im goli.
0
Benzema zagrał 2 świetne sezony w Realu-11/12,13/14.Potrafi dobrze rozegrać i ma koło siebie świetnych skrzydłowych.Pedro jak odzyska forme(co najmniej z jesieni 13) to niech walczy o 1 skład
1
W całej karierze lepszy Messi przez ostatnie 1,5 roku Ronaldo.A Barca myśle,że wygra mistrza,a w lidze mistrzów odpadnie w 1/2
0
Nie chodziło o same umiejętności,ale o to,że Benz jest zgrany z drużyną i pasuje do Realu.Poza tym Suarez pauzuje jeszcze ponad 2 miechy i nie trenuje z zespołem,a Karim może grać.Indywidualnie Luis lepszy.
1
Kurde skasowała mi się część postu,a nie chce mi się 2 raz pisać.Dobranoc
0
Ter Stegen>Navas,Alba=Marcelo,Verma
0
Barca i Real mają porównywalne drużyny.Real może troche mocniejszą,ale przepaści nie ma.Ani Real ani Barca nie wygrają trypletu.
0
Benz to dobry napastnik.W zeszłym sezonie był bez formy na początku,ale potem pokazał w Realu i na mundialu,że jest dobry.Bale lepszy niż Ney,a Ronaldo na poziomie Messiego
0
Biorąc pod uwage zeszły sezon,transfery i superpuchar to porównując Real i Barce:bramka Barca,obrona remis,pomoc real,atak real,ławka remis,ale wszystko się okaże w sezonie.
0
Zasłużenie wygrali,choć koniec mieli słaby.Ronaldo i Bale w formie
0
Końcówka dla Sevilli,mogliby trafić
0
Krychowiak.Podoba mi się dzisiaj
0
Jak ocenicie Denisa?
0
Jeżeli Manchester za te 65 milionów kupi Di Marie to Real dobrze na tym wyjdzie
2
Też nie wiem po co Bale w tej opasce gra
0
Beto wybronił.James ładnie.Real mocny od początku.
0
Real z superpucharem.Szkoda
5
Znowu symulka
0
pierwsza kartka
0
Casillas a tak na niego pluli
1
O nie