pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
piętka ładna.Jak to dobrze ze nie trafił
0
Ale wrzuta Suareza
0
Pepe się rozkręca
0
Tych symulek mam dość
0
No Arsenal zdradził i mam o to żal.Ale byłby dobrym następcą Xaviego
0
Ale mógł kto inny.Poza tym nie rozumiem 2 lat szumu o powrót Fabregasa,żeby grał na różnych pozycjach i po 3 sezonach odszedł.
0
Fizycznie najlepszy nie jest,ale nadrabia techniką.Podeszły wiek? 30 lat to nie tak dużo
0
Fakt transfery dobre,ale odejścia Cesca i Alexisa niepotrzebne.
0
Iniesta zostaje,chyba że sam będzie chciał odejść.Reus może za któregoś z naszych napastników przyjść.
0
Kross oczywiście też,ale chodziło mi o Barce.
0
Fajnie będzie go oglądać.Naprawde tanio został kupiony.On,Bravo i Ter Stegen to zdecydowanie najlepsze transfery w tym okienku.
0
To nurkowanie mi właśnie przeszkadra.Z Alexisem też tak było,ale potem już mniej nurkował,nauczył się strzelać setki i ogólnie się stał lepszym zawodnikiem.Trzeba liczyć,że to samo będzie z Neyem.
0
Jak nie dopadnie go kontuzja to podstawowy skład.
0
Ale w tamtym okresie Pedro też grał dobrze,a większość by go chciała za darmo oddać.Nie wspomne o Fabsie i Alexisie, których sprzedano za cene Suareza.Nie traktujcie tego jak hejtu na Neymara i Suareza.
0
Legia ma amatorów w swoim sztabie.Ale te głupoty Uefa i Fifa mnie wkurzają.Legia powinna dostać porządną kare finansową,a nie wykluczać jej z LM.Bereszyński nie miał wpływu na mecz,więc wykluczenie klubu to bezsens.
0
W zeszłym sezonie by grał w 11,a teraz mógłby iść na ławke,a jakby chciał to by odszedł.Wielki błąd zarządu.
0
Myśle,że i Abi i Affelay sprawdzą się w nowym klubie.Dwaj bohaterzy meczu 1/2 LM na Bernabeu.
1
Chory był pomysł z jego sprzedażą.W zeszłym sezonie byłby najlepszym stoperem,a w tym idealnym zmiennikiem.Powodzenia w Grecji
0
Wpisałbym sobie,ale z telefonu pisze i ciężko mi internet chodzi.Dzięki za odpowiedź
0
Dobrze,że zostaje bo uniwersalny i godzi się z siedzeniem na ławce
0
Jakby miał być poziom podobny do odcinków kiepskich z czasów Yoki to dobrze,że nie wznowili
0
Ile Adrano ma lat?
1
Song to dobry gracz ale za 10 mln bym oddał,Adriano powinien zostać,chyba że daliby bdb oferte.Live jak dobrze wyda kase za Luisa to dobrze wyjdą na tej sprzedarzy
0
Zgodze się,że to dobry i przyszłościowy zawodnik,ale za tą cene można było lepiej wzmocnić skład.Co do Neymargate nie wiem jak było,ale znając zarząd mogło byc różnie.Przy transferach na 1 miejscu powinien być aspekt sportowy,a nie marketingowy.Pozdrawiam
1
Kupno Neya to niewypał.Wydanie 86 mln to zdecydowane przepłacenie.Do tego Neymargate.To było niepotrzebne,mogli już rok temu wzmocnić obrone.Choć przyznaje technike ma świetną.
0
Dobrze,że to nic poważnego.Bravo da rade
0
Oni też nie powinni tego robić.Symulki z boisk trzeba eliminować.
0
No jest szansa na sukcesy w tym sezonie.Na potrójną korore bym nie liczył,ale w walce o mistrza Barca jest faworytem.
4
Symulować to by się akurat mógł oduczyć,bo to nie przystoi wielkim piłkarzom.
0
Licze,że stoczą z Pedro walke o pierwszy skład.Szykuje się ciekawa rywalizacja.