pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Xavi się przyda w tym sezonie,ale musi akceptować,że będzie dużo siedzieć na ławie
0
Uważasz,że sprzedaż Alvesa i Neymara,a kupno Cuardado i Reusa by tak osłabiło Barce?Skład jest jaki jest i nie narzekam tylko napisałem swoją propozycje.
1
Ale ważne jest jak grają,a nie wygląd
7
Brawo Arsenal,brawo Alexis,życze wam wygrania Premier League
0
Roni na ławke jako joker to by było coś
0
Co jest porażką?Taka jest moja wizja zespołu.A jak to się nie uda to niech zostanie taki skład jaki jest,bo jest mocny.
0
Transfery wzmocniły Barce,sprowadzili kilku dobrych graczy,ale prawdziwa rewolucja powinna się zacząć od zarządu,a wybory dopiero w 2016
0
Najlepiej by było sprzedać Alvesa i Neymara,a kupić Cuardado i Reusa,a jak nie da rady to tylko kogoś za Alvesa kupić.
2
Trzeba wypożyczyć Roberto.Juanfran to dobry pomysł.
0
Ciekawe jak Villa się spisze w Ameryce.W Atletico zagrał dobry sezon.Idealny rezerwowy
0
Z jednej strony w Barcelonie nie pograł wiele,ale przynajmniej miał okazje być członkiem najlepszej Barcy w historii
0
OFFTOP:Radwańska wygrywa w Montrealu.Wczoraj Majka TDP także ten polski sport nie jest taki słaby
0
uważam że kara jest słuszna
nie powinni jej zmniejszyć,ale fifa z taką samą ostrością powinna traktować tych co brutalnie faulują
1
Przekonałem się do tego transferu.Dobry i niedrogi obrońca.Ciesze się z tego,że Arsenal leje City.Świetne zakupy zrobili w tym okienku.
0
Jak wzmocniono obrone to oczywiste,że Mascherano do środka pola
0
Za Songa powinni 10 mln wyciągnąć jak chcą go sprzedać
0
ja mam 10 lat w szkole a
dalej bym się nie dogadał
0
szkoda,że Suareza zamiast Hummelsa lub Benatie kupili,ale i tak obrona jest silna
1
Dobra decyzja
0
Bartra Vermaelen podstawowa para stoperów
4
Za Cuadrado 40 mln,za Piszczka 20 to odpowiednie ceny.Real dobry interes na Di Marii zrobił
0
*Ter Stegen
0
Na razie 1 Ter Steagen,Masip musi być cierpliwy
0
15 milionów to taka w sam raz cena.Dla barcy lepiej żeby to było 19.Wiecie jaka będzie jego pensja?
1
może wygryść Pique ze składu jeżeli nie wróci on do pełni formy.Bartre bym też dał do podstawowej 11.
0
No wątpie,ale zobaczymy
0
Mathieu na - ze względu na cene i wiek.Uważam że to dobry obrońca i nie rozumiem hejtu na niego,ale myśle ,że można było kupić kogoś z topu.A zamiast Suareza można było kupić inną tańszą 9 i dołożyć do stopera i następcy Alvesa
14
I to mi się podoba.Niektóre kluby wogóle nie szkolą piłkarzy tylko kupują trofea.
1
Na razie transfery na +:Rakitic,Halilović(sory jak źle napisałem),Ter Stegen,Bravo neutralne-Vermaelen,na minus Suarez,Mathieu
0
Na początku sezonu nie mogą grać,a pozatym wierze w Pedro i Delofeu