2

Xavi się przyda w tym sezonie,ale musi akceptować,że będzie dużo siedzieć na ławie

0

Uważasz,że sprzedaż Alvesa i Neymara,a kupno Cuardado i Reusa by tak osłabiło Barce?Skład jest jaki jest i nie narzekam tylko napisałem swoją propozycje.

1

Ale ważne jest jak grają,a nie wygląd

7

Brawo Arsenal,brawo Alexis,życze wam wygrania Premier League

0

Roni na ławke jako joker to by było coś

0

Co jest porażką?Taka jest moja wizja zespołu.A jak to się nie uda to niech zostanie taki skład jaki jest,bo jest mocny.

0

Transfery wzmocniły Barce,sprowadzili kilku dobrych graczy,ale prawdziwa rewolucja powinna się zacząć od zarządu,a wybory dopiero w 2016

0

Najlepiej by było sprzedać Alvesa i Neymara,a kupić Cuardado i Reusa,a jak nie da rady to tylko kogoś za Alvesa kupić.

2

Trzeba wypożyczyć Roberto.Juanfran to dobry pomysł.

0

Ciekawe jak Villa się spisze w Ameryce.W Atletico zagrał dobry sezon.Idealny rezerwowy

0

Z jednej strony w Barcelonie nie pograł wiele,ale przynajmniej miał okazje być członkiem najlepszej Barcy w historii

0

OFFTOP:Radwańska wygrywa w Montrealu.Wczoraj Majka TDP także ten polski sport nie jest taki słaby

0

uważam że kara jest słuszna
nie powinni jej zmniejszyć,ale fifa z taką samą ostrością powinna traktować tych co brutalnie faulują

1

Przekonałem się do tego transferu.Dobry i niedrogi obrońca.Ciesze się z tego,że Arsenal leje City.Świetne zakupy zrobili w tym okienku.

0

Jak wzmocniono obrone to oczywiste,że Mascherano do środka pola

0

Za Songa powinni 10 mln wyciągnąć jak chcą go sprzedać

0

ja mam 10 lat w szkole a
dalej bym się nie dogadał

0

szkoda,że Suareza zamiast Hummelsa lub Benatie kupili,ale i tak obrona jest silna

1

Dobra decyzja

0

Bartra Vermaelen podstawowa para stoperów

4

Za Cuadrado 40 mln,za Piszczka 20 to odpowiednie ceny.Real dobry interes na Di Marii zrobił

0

*Ter Stegen

0

Na razie 1 Ter Steagen,Masip musi być cierpliwy

0

15 milionów to taka w sam raz cena.Dla barcy lepiej żeby to było 19.Wiecie jaka będzie jego pensja?

1

może wygryść Pique ze składu jeżeli nie wróci on do pełni formy.Bartre bym też dał do podstawowej 11.

0

No wątpie,ale zobaczymy

0

Mathieu na - ze względu na cene i wiek.Uważam że to dobry obrońca i nie rozumiem hejtu na niego,ale myśle ,że można było kupić kogoś z topu.A zamiast Suareza można było kupić inną tańszą 9 i dołożyć do stopera i następcy Alvesa

14

I to mi się podoba.Niektóre kluby wogóle nie szkolą piłkarzy tylko kupują trofea.

1

Na razie transfery na +:Rakitic,Halilović(sory jak źle napisałem),Ter Stegen,Bravo neutralne-Vermaelen,na minus Suarez,Mathieu

0

Na początku sezonu nie mogą grać,a pozatym wierze w Pedro i Delofeu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?