0

To miała być odp.do messi1599,który gdy pisałem,że Barca powinna przeprowadzić inne transfery uznał mnie za pseudoekspera,a teraz twierdzi,że nie powinni kupować gwiazd tylko stawiać na młodych

0

Racja

0

To po co transfery Neya i Luisa?

0

To bardzo źle.Ktoś musi grać na początku sezonu,a poza tym rywalizacja w ataku musi być.Jak nie on to może inny młody dostanie szanse.

0

Ale po co ta euforia przed ogłoszeniem decyzji i śmiechy z Realu?Pozostaje czekać na nowy sezon.

0

Fifa jest mafią,ale akurat nie ze względu na słuszną karę dla Suareza,tylko korupcje,głupie wybory kandydatów do złotej piłki i gospodarzy mistrzostw świata.Dobrze,że Luis dostał kare,ale Pepe i inni też powinni dostać taką kare.

0

Poszkodowany stwierdził tak pewnie pod publiczke,żeby odwrócić uwagę od włoskich prowokacji.Poza tym kara została zmniejszona,bo teraz może się z drużyną przygotowywać do sezonu.Logiczne jest,że za każdy kolejny wybryk kara jest wyższa,żeby go czegoś nauczyć i uniknąć takich sytuacji w przyszłości.Jest to też znak dla innych piłkarzy,że głupota tak się kończy.Pozdrowienia obiektywny kibibu Barcy.

0

Prosze bardzo.Wczoraj pisaliście o bólu dupy na rm.pl i najeździe hala dzieci,a dzisiaj niektórzy tutaj mają ból dupy.

0

Pomoc jest mocna,atak może troche słabszy,ale na pewno gra i wyniki nie są uzależnione od Suareza.

0

Suarez nie powinien grać z Realem.Najpierw niech pogra ze słabszymi przeciwnikami i odbuduje forme.Pierwszym meczem po takiej przerwie nie może być GD.Nie gra i tyle.

0

Dobra decyzja.Jakby mógł grać to by się niczego nie nauczył.Może inni zawodnicy w tym czasie błysną formą i jego brak nie będzie odczuwalny.

1

Fajnie jakby wreszcie def.zawodnik wygrał(Neuer,Lahm) bo też zasługują na uznanie.

0

Ma dużo wspólnego.Ocenia się piłkarzy grających w europejskich klubach,ale liczą się też ich mecze w kadrze.

1

1.Neuer Za fantastyczny sezon w bayernie i przede wszystkim mundial.Najlepszy bramkarz globu i zdobył najważniejsze trofeum. 2.Lahm Był czołowym graczem Bayernu i reprezentacji.Jako kapitan podniósł puchar świata. 3.Di Maria Lider Realu na wiosne.Wygrał puchar króla i la decime.Zaliczył indywidualnie dobry występ na mś i zdobył wicemistrza świata.Na liście brakuje Ibry.Messi i Suarez nie mieszczą się w 3 i obiektywni powinni to przyznać.

0

Ma racje,takie coś uderza w klub i całą lige.Myśle,że mimo wielkich umiejętności Suareza Liverpool zrobił na nim niezły interes.Teraz muszą pomyśleć o wzmocnieniach.Premier League jest może słabsza od hiszpańskiej,ale bardziej atrakcyjna.

1

Jak moge wejść na historie swoich komentarzy?Z góry dziękuje za odpowiedź.

0

O kurde co ja napisałem.Te United to tak z rozpędu i przyzwyczajenia.Sory

1

1.Bayern,2.Real,3.Chelsea,4.Barca,5.BVB,6.Atleti,7.Psg,8.Arsenal,9.United,10.City Tak ja to widze.

0

Suarez miał ogromny wpływ na Liverpool,ale jak porządnie wydają zarobione za niego pieniądze to dalej mogą wygrywać.Z Atletico co rok,dwa odchodzi supersnajper,a dają rade.

0

Ale jaja,LIejda do pierwszego składu

0

Wypożyczenie to najlepsza opcja

0

Chciałbym dziś zwycięstwa BVB.

0

Brawo Rafinha.Dziwi mnie,że na meczach juniorskich reprezentacji jest tak mało kibiców,przecież to przyszłe gwiazdy piłki.

0

Zacytuj posty w których się skompromitowałem.A młodzi niech dostają szanse bo to to jest La Masia.

0

W sumie racja,ale pomocników jest dużo.Niech pogra w Barcelonie B.

0

Munir się przyda na początku sezonu.Halilović i Samper mogą iść na wypożyczenie,a Deulofeu musi się nauczyć rozgrywać.

2

Jak nie zmniejszą to pewnie będzie straszny ból dupy na fcbarca.com

1

Nie i dlatego póki co BBC jest lepsze,bo oni już się sprawdzili w 13/14.A niektórzy uważają,że atak Barcy najlepszy,choć jeszcze meczu nie zagrali.Oczywiście każdy z napastników Barcy jest dobrym graczem.

0

W GD z Suarezem czy bez są wyrównane szanse.A niestety BBC jest na na ten moment lepsze niż atak Barcelony.

0

Czemu mieliby mieć ból dupy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?