pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To miała być odp.do messi1599,który gdy pisałem,że Barca powinna przeprowadzić inne transfery uznał mnie za pseudoekspera,a teraz twierdzi,że nie powinni kupować gwiazd tylko stawiać na młodych
0
Racja
0
To po co transfery Neya i Luisa?
0
To bardzo źle.Ktoś musi grać na początku sezonu,a poza tym rywalizacja w ataku musi być.Jak nie on to może inny młody dostanie szanse.
0
Ale po co ta euforia przed ogłoszeniem decyzji i śmiechy z Realu?Pozostaje czekać na nowy sezon.
0
Fifa jest mafią,ale akurat nie ze względu na słuszną karę dla Suareza,tylko korupcje,głupie wybory kandydatów do złotej piłki i gospodarzy mistrzostw świata.Dobrze,że Luis dostał kare,ale Pepe i inni też powinni dostać taką kare.
0
Poszkodowany stwierdził tak pewnie pod publiczke,żeby odwrócić uwagę od włoskich prowokacji.Poza tym kara została zmniejszona,bo teraz może się z drużyną przygotowywać do sezonu.Logiczne jest,że za każdy kolejny wybryk kara jest wyższa,żeby go czegoś nauczyć i uniknąć takich sytuacji w przyszłości.Jest to też znak dla innych piłkarzy,że głupota tak się kończy.Pozdrowienia obiektywny kibibu Barcy.
0
Prosze bardzo.Wczoraj pisaliście o bólu dupy na rm.pl i najeździe hala dzieci,a dzisiaj niektórzy tutaj mają ból dupy.
0
Pomoc jest mocna,atak może troche słabszy,ale na pewno gra i wyniki nie są uzależnione od Suareza.
0
Suarez nie powinien grać z Realem.Najpierw niech pogra ze słabszymi przeciwnikami i odbuduje forme.Pierwszym meczem po takiej przerwie nie może być GD.Nie gra i tyle.
0
Dobra decyzja.Jakby mógł grać to by się niczego nie nauczył.Może inni zawodnicy w tym czasie błysną formą i jego brak nie będzie odczuwalny.
1
Fajnie jakby wreszcie def.zawodnik wygrał(Neuer,Lahm) bo też zasługują na uznanie.
0
Ma dużo wspólnego.Ocenia się piłkarzy grających w europejskich klubach,ale liczą się też ich mecze w kadrze.
1
1.Neuer Za fantastyczny sezon w bayernie i przede wszystkim mundial.Najlepszy bramkarz globu i zdobył najważniejsze trofeum. 2.Lahm Był czołowym graczem Bayernu i reprezentacji.Jako kapitan podniósł puchar świata. 3.Di Maria Lider Realu na wiosne.Wygrał puchar króla i la decime.Zaliczył indywidualnie dobry występ na mś i zdobył wicemistrza świata.Na liście brakuje Ibry.Messi i Suarez nie mieszczą się w 3 i obiektywni powinni to przyznać.
0
Ma racje,takie coś uderza w klub i całą lige.Myśle,że mimo wielkich umiejętności Suareza Liverpool zrobił na nim niezły interes.Teraz muszą pomyśleć o wzmocnieniach.Premier League jest może słabsza od hiszpańskiej,ale bardziej atrakcyjna.
1
Jak moge wejść na historie swoich komentarzy?Z góry dziękuje za odpowiedź.
0
O kurde co ja napisałem.Te United to tak z rozpędu i przyzwyczajenia.Sory
1
1.Bayern,2.Real,3.Chelsea,4.Barca,5.BVB,6.Atleti,7.Psg,8.Arsenal,9.United,10.City Tak ja to widze.
0
Suarez miał ogromny wpływ na Liverpool,ale jak porządnie wydają zarobione za niego pieniądze to dalej mogą wygrywać.Z Atletico co rok,dwa odchodzi supersnajper,a dają rade.
0
Ale jaja,LIejda do pierwszego składu
0
Wypożyczenie to najlepsza opcja
0
Chciałbym dziś zwycięstwa BVB.
0
Brawo Rafinha.Dziwi mnie,że na meczach juniorskich reprezentacji jest tak mało kibiców,przecież to przyszłe gwiazdy piłki.
0
Zacytuj posty w których się skompromitowałem.A młodzi niech dostają szanse bo to to jest La Masia.
0
W sumie racja,ale pomocników jest dużo.Niech pogra w Barcelonie B.
0
Munir się przyda na początku sezonu.Halilović i Samper mogą iść na wypożyczenie,a Deulofeu musi się nauczyć rozgrywać.
2
Jak nie zmniejszą to pewnie będzie straszny ból dupy na fcbarca.com
1
Nie i dlatego póki co BBC jest lepsze,bo oni już się sprawdzili w 13/14.A niektórzy uważają,że atak Barcy najlepszy,choć jeszcze meczu nie zagrali.Oczywiście każdy z napastników Barcy jest dobrym graczem.
0
W GD z Suarezem czy bez są wyrównane szanse.A niestety BBC jest na na ten moment lepsze niż atak Barcelony.
0
Czemu mieliby mieć ból dupy?