1

Nie wiem dlaczego Luis nie widzi swoich błędów.

4

Oj Lucho Lucho.Nie wyciągasz wniosków.Daje ci czas do nowego roku na poprawe.

0

Dobrze im idzie,jednak jeżeli Enrique wystawi sensowny skład,a oni zagrają na 100% to Barca wygra.

0

Do marekmessi:Nie jestem miki.Zarząd słusznie krytykuje,o odpowiadaniu już pisałem.

0

Gole są ważne,ale to nie wszystko.Narazie musi dużo pracować bo do Pele mu jeszcze sporo brakuje.Jego 40 goli w tym wieku robi wrażenie.

0

Czy dziennie musi być Suarez na 1-szym planie?

0

Do Daniel32778:Mam 16 lat.Co ma Pedro do Suareza?Tak Pedro grał źle,ale Suarez miał zły mundial.1 dobry mecz na piłkarza tej klasy to chyba mało prawda?
Do marekmessi:podaj 1 post w którym się ośmieszyłem.

0

Do torrmess:co zrobił przez te 4 miesiące?Mundial miał baaardzo słaby.W pierwszym meczu nie grał,w drugim zagrał bardzo dobrze,w trzecim grał słabo i jeszcze osłabił swój zespół,Urugwaj nie osiągnął niczego szczególnego.Jak uważasz,że to nie był słaby mundial to go nie doceniasz.

0

0

Brazylia musi pamiętać,że drużyna to nie tylko Neymar.

0

Porównanie tego roku u Suareza i Ronaldo...porażka.

0

Uważam,że powinien zostać nominowany,w moim rankingu za ten rok jest 15.PL nie jest najlepsza,tylko najciekawsza.Poziomem jest na 2 miejscu,za La Liga.Nie rozumiem tego jak piłkarze spuszczają się nad tą złotą piłką.

0

Z jednej strony szkoda,że olimpiada nie ma takiej wartości w piłce,z drugiej jest wspaniały turniej czyli mundial.Za to w koszu,siatkówce,ręcznej jestem za likwidacją mś,bo i tak IO są najważniejsze,a oprócz nich niech imprezy kontynentalne będą.Mś nie są tam potrzebne,troche za dużo tych turniejów,szczególnie w ręcznej.

0

Do Kan:jeszcze w Ajaxsie

2

Te halołin i inne głupoty są problemem.Z jednej strony jacyś szataniści,z drugiej kościelni i mają następny powód do kłótni.Tylko cały czas jakieś święta i narzucają ludziom oglądanie tych głupot.Też dzisiaj jakieś dzieci pukały do mnie,oczywiście nie otwarłem,bo nie będe dawać cukierków za robienie z siebie idioty.Mogłem otworzyć i powiedzieć:wypierdzielać mnie stąd,ale po co się denerwować?Jeszcze te wmawianie,że to taka kultura jest.Jeżeli tak to w dupie mam kulture!Zero kultury!

0

Cóż Suarez sam z siebie zrobił idiote to ludzie go tak traktują.Te halołin i reszta świąt to idiotyzm.

0

Napisze artykuł o polityce transferowej,o wadach i zaletach.

0

Do La4Pulga:wtedy się marnuje,trzeba wykorzystać jego rozegranie.

0

Mam już kilka pomysłów.

0

Oby pojawili się jacyś nowi ludzie,którzy obejmą stery i ten okręt o nazwie Barcelona poprowadzą w dobrą strone.

0

Jak Chelsea da te 30 mln to sprzedałbym Pique,postawił na pare Bartra-Matieu i w 2016 kupił porządnego stopera.Abidal kończy kariere,na jego miejscu nie pracowałbym od grudnia z tymi ludźmi.Cosmos New Your się chyba odradza.Raul miał troche pecha,że nie grał dłużej w kadrze,bo nie doczekał się najlepszego.Barcelona nie zawsze musi grać na 3 napastników.

0

Jest ktoś z was w cules?Fajnie jakbyśmy mieli realny wpływ na działania klubu,bo znamy się na rzeczy.

0

Adama też powinien grać częściej w 1-szej drużynie.

0

Do La4Pulga:możesz ty napisać,większe szanse,że redakcja to umieści.Z chęcią przeczytam twoje podsumowanie tego tematu i z pewnością będzie burzliwa dyskusja.

0

Napisze kilka,może któryś zostanie wybrany.Byłoby miło:)Jak żaden nie zostanie umieszczony,to trudno.

0

Nominacje powinien otrzymać.

0

Słyszałem już o tym,ale dobrze się stało.

0

Jest naprawde klasowym piłkarzem,pomimo młodego wieku.

0

Postaram się coś napisać.Dobrze się tylko przygotuje.Czekajcie na mój artykuł,będzie ciekawie.

0

Do Dorek15:Perez wydał ponad miliard euro na transfery,a przez te lata byli raczej gorsi niż Barca
Do N11:naucze się za miesiąc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?