pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeden z bardziej znanych sędziów.Nie mam do niego jakiś wielkich żali.
0
Dziwi mnie sprawa Vermaelena.Dlaczego nie potrafią go wyleczyć?Dlaczego nie podadzą informacji o jego stanie zdrowia?To cały czas ta sama kontuzja,czy nowe?Wie ktoś?
0
Do FkubaC:99% moich komentarzy jest o piłce więc co złego w tym,że napisałem raz coś o tenisie i F1?
0
Do Fernando29:Styl różni się od tego za Pepa.Niby podobny,ale nie ta forma graczy,nie ten pressing,nie ta motywacja,nie ten pomysł.Taka tiki taka jak za Guardioli nadal mogłaby wygrywać.
Do owczar80:co ci mój nick przeszkadza?
0
Tak zmieniając temat w innych sportach wygrana Djokovicia w Paryżu i zwycięstwo Hamiltona w dzisiejszym grand prix.
13
Często krytykuje pewne rzeczy,ale teraz postaram się was pocieszyć przed spaniem.Mogliście oglądać najlepszą Barcelone w historii i cieszcie się z tego.Zawsze po latach tytułów będą lata posuchy.Obecna słaba gra ma wiele przyczyn,możliwe,że w następnych 2 latach wygrają jakiś ważny puchar,ale to nie będą dobre lata dla klubu.Powodem jest wypalenie i zły zarząd,ale miejcie w dupie te 2 lata!Jak uda się to coś wygrają jak nie to nie.Pełen luz,sielanka,bez nerwów!Po tych kilku złych latach przyjdzie piękna gra ,magia,sukcesy,puchary,nie martwcie się.Jestem optymistą i wy też nimi bądźcie!Pocieszyłem was?
1
Do darek 0729:No racja o bramkarzach zapomniałem zupełnie:) Jak już przesuneli tego bana to mogli przynajmniej porządnie te roszady przeprowadzić,bramkarzy kupili dobrych,ale na innych pozycjach już nie było tak różowo.
1
Okazuje się,że źle się stało,że kara została zawieszona.Tegoroczne okienko transferowe w skali 1-5 oceniam na 2.Może uda się wygrać mistrza w tym sezonie,może nie,ale narazie drużyna jest dość podobna do tej ubiegłosezonowej.Mogli odwalić tą kare i za rok by już nie było myślenia o banie tylko normalne transfery.
2
Fabregas i Alexsis błyszczą,a te cudowne zakupy zarządu?
6
Alexsisa i Fabregasa brakuje.Zawsze sprzedadzą nie tych co mają i kupują nie tych co mają.
1
Chelsea na mistrza w tym roku,City 2,tak myśle.
0
Do Michał 47:próbowałem wszystkiego,w grudniu problem się rozwiąże.
0
Do Bartra_FCB:W tym sezonie faktycznie go nie widziałem.Na Camp Nou już raczej nie zagra,chyba,że w innym klubie.Pewnie zgłosi się po niego ktoś z PL.
0
gregorio1994:Ile razy mam pisać,że u mnie w tel. się nie da?
0
Do Bartra_FCB:Troche przesadziłeś,ale masz racje,że Song to kawał dobrego gracza.Nie klasa Yaya,ale też dobry.Dziwiłem się troche,że Wenger się po niego nie zgłosił.
0
Wysoki poziom jest w derbach Manchesteru,czy słabo?
0
Yaya Toure to pomocnik i do defensywy i do ofensywy.Silny,potrafi rozegrać,strzela gole,przydałby się każdemu klubowi.
0
Do Michał47:Nie,zepsuty jest.Pisze z telefonu.
0
Szkoda,że City wygrywa z United,ale można się było spodziewać.Napewno w top 4 PL będzie Chelsea,City,Arsenal,tylko kto ten czwarty?
0
Do 91011:Myśle,że można spodziewać się niespodzianek,np.Bvb w lidze z tyłu,a w lm inna ekipa,
0
Napewno jest to strata.Jest jednak duży plus,zagra Bartra.Optymalne by było gdyby Bartra z Pique zagrali na stoperze,a Mascherano jako defensywny pomocnik,a po powrocie Mathieu para stoperów Bartra-Jeremy,a Mascherano nadal jako defensywny.Czy tak będzie?Powątpiewam.
0
Do viter_stg:Bo nie zna się na tym.Niech idzie do polskiej A klasy.
0
Cóż pomoc i atak na korzyść Realu.
4
Czerwony:wystawiony skład.
0
Nie ma wątpliwości do Zubiego-musi odejść.
1
To troche ich usprawiedliwia.
0
To zupełnie inna sytuacja.Wtedy już mieli dublet i szykowali się do finału lm,to normalne,że oszczędzali się przed tym meczem.
0
Piłkarze muszą grać na nominalnych pozycjach.
0
Enrique wystawia złych zawodników i na dodatek źle ich ustawia.Dlaczego on tego nie widzi?
5
Pisałem latem co myśle o tej "rewolucji",że MSN nie rozwiąże wszystkiego,ale pisaliście,że prowokuje i trolluje.I co się okazało?