5

Koniec sezonu nie tylko dla Dembele, ale kibiców. Z taka ławką, cytując klasyka, nie będzie niczego. Szkoda tylko chłopaka, zapowiadał się świetnie, a kontuzje zmarnują mu karierę. Niech zarząd już planuje przyszły sezon, bo będzie kaszana. Z tą bandą kompetentnych inaczej mam niestety złe przeczucia...

1

Mental jeszcze nie ten. Tylko nie piszcie ze się oszczędzali z ogórkami...jak się ma chęć to się strzela ile wlezie, bo to jest solą piłki i każdy piłkarz woli ładować bramy niż klepać z bramkarzem. Niezależnie od poziomu. Patrz Liverpool - mogą już zluzować majty w PL, ale idą jak walec bo im to wpoił Klopp i piłkarzom się chce.

2

Widać postęp, ale widać Też brak umiejętności zabicia meczu. U siebie to nie tragedia, ale na wyjazdach nie raz daliśmy przez to ciała. Ps Arthur wszedł i co dotknie to kardynalny błąd

3

Przyszłość barcy to messi rozgrywający i 3 harpaganów z przodu. Przy de jongu/Arturze i dynamicznym DM (na zmiane z busim) może to dobrze wyglądać.

11

Ludzie! Messi ma 32 lata. Przez 14 lat eksploatowany na najwyższym poziomie. Nie chce mu się biegać? Człapie? Sprzedać? Absurd! On nie będzie robił sprintów 40m na wolne pole. On gra na małej przestrzeni, bo tu robi różnice i odsadza 2-3 rywali nawet w swoim wieku. Ma cyrkiel w nodze. Takiego rozgrywajacego na świecie nie ma nikt! Musimy dokupić mu partnerów, którzy swoją dynamiką dorównają jego wizji gry. Stara gwardia nie daje już rady.

28

Semedo jest jedynym szybkim graczem barcy. Jedynym obrońcą. Dzięki niemu łatane są braki w ustawieniu. Bez niego tracimy zdecydowanie więcej bramek. W dziesiejszym futbolu takich graczy musi być więcej. Jeśli Dembele w końcu znajdzie remedium na kontuzje to będzie drugi. Za mało. Brakuje zespołowi dynamiki. Liverpool jest tu wzorem.

3

Budżetu nam nie starczy na wymianę kadry.

3

De jong pracuje na solidna 1 w tym meczu

4

probleme tej drużyny jest to ze jej szkielet stanowi ter stegen i messi. Każdy inny zawodnik gra w większości meczów za słabo na pierwszy skład. Także albo grają nazwiska albo trener rzuca moneta. Powolna agonia tej drużyny przyspiesza. Setien raczej tego nie zatrzyma

3

De Jong do zmiany. Słaby jest dziś koszmarnie

0

Tyle w temacie. Dramat

0

Minusy:
-nieubłaganie nadchodzi wpier..ol w lidze i LM
- ten plaster na żywej ranie będzie odrywany powoli, żeby bardziej bolało
Plusy:
- nie będzie kolejnej szokującej porażki w dwumeczu LM. Po pierwszym meczu wszystko będzie jasne.

To co uważam powinnismy zrobić to kupić szybkich napadziorow do pierwszego składu a Messiego cofnąć na rozgrywajacego.

2

Niestety widać ze jedyną taktyką jest gra na zmęczenie rywala. Nikogo z przodu nie ma, wszyscy sobie klepią. Czyli zaatakujemy ok 70 min.

0

@BOSSS85 no irytuje jego skuteczność ????

15

Problemem tej Barcelony jest to, że mamy w kadrze znaczną przewagę graczy uzupełniających skład, niż tych podstawowych. Innymi słowy mamy deficyt jakości w tej ilości.

0

Priorytetem tej drużyny to:
- sr napastnik - Lautaro mile widziany
- ofensywny pomocnik - jeśli coutinho wróci to sprawdziłbym go na pozycji Iniesty
- defensywny pomocnik - kante żeby Busi miał ciśnienie
- sr obrońca - Virgil marzenie nierealne
- prawa obrona - ktoś kto oskrzydli akcje, Semedo wciąż jest zbyt zachowawczy

9

Co za pierd... Dla tych co maja krótka pamięć polecam finał pucharu króla sprzed 2 lat i pogrom Sevilli 5:0. Tak, tak za Valverde. Wtedy jeszcze grał Iniesta u schyłku kariery. Widać gołym okiem że brakuje nam ofensywnych rozgrywających tego formatu. Obecnie Messi pełni tę rolę.

0

Zmiany, zmiany...

1

„Być w dynamice pierwszej drużyny” - za to sformułowanie należy się Nobel. Wyjaśnia mniej więcej tyle samo co „nauczyliśmy się cierpieć na boisku” albo „cechy wolicjonalne nie były na odpowiednim poziomie”...

1

A może Messi powinien zostać grającym trenerem? A przynajmniej ogłosić to oficjalnie ;)

0

Wydaje się ze barca powinna zatrudniać trenerów na 1 sezon. Guardiola i Enrique potrójna korona, a Valverde dublet w pierwszym sezonie. Kolejne sezony tylko gorsze.

0

Termin operacji Suareza i zwolnienie Valverde wyglada na rzucenie ręcznika w tym sezonie... czy trener z łapanki ma większa szanse na wygranie la liga? Bo o to trofeum jeszcze toczy się realna gra

6

Kilka lat później...Duchy z Rzymu, Liverpoolu, Valenci, Madrytu, Neapolu, Paryża, Turynu, Monachium, Bukaresztu, Pragi, Sofii, Warszawy, Kielc...? Nie, to nie ma nic wspólnego. Valverde ma nasze pełne poparcie.

0

Każdy widzi ze brakuje tej drużynie dynamiki w obronie i środku pola. Rakitic, busquets (dziś akurat zagrał dobrze), umtiti, Roberto sa na sprzedaż. Za nich potrzeba gości z motorem w tyłku i głodem sukcesu.

7

Jedyny pozytyw ze to będzie ostatni sezon Valverde. Choć wspiął się o poziom wyżej. Przegrywał wygrane dwumecze, a teraz wygrane mecze

0

Valverde jednak jest mistrzem motywacji. Geniusz dotarł do głów piłkarzy w przerwie.

2

Vidal jest potrzebny tej drużynie jak impotentowi Viagra

0

Pisałem już 2 sezony temu. Jak nie sprowadzimy DM zamiast busquetsa to nie wygramy już niczego. Ngolo Kante moim zdaniem. Dodatkowo Busi na ławie mógłby zacząć zacząć zapierd... na treningach i meczach.

27

Najgorszy poziom el clasicco w mojej historii

0

Dawno nie widziałem tak bezradnej barcy. 2 linia nieistnieje, atak bez podań. Brak pomysłu na rozegranie. Dramat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?