1

No i po lidze mistrzów i po mistrzostwie.to jest najlepszy przykład ze nic nie osiągniemy w tym sezonie. Pół składu out, valverde out. Real bez Ronaldo nas rozjedzie. To już jest jasne. Boże dlaczego tak rujnujesz mi życie. To już koniec.

Jeśli tak myślisz to jesteś niezłym kartoflem i nie znasz się na piłce. Pozdrawiam

2

A ja powiem tak. Obyśmy wypłacili wszystkie te zmienne co do jednego euro! Vamos Triplete!

1

Załatali zalepili i podlali

0

Messi żenial pass

0

Robi się kopanina i padaka przez murawę. Oby bez kontuzji!!

0

Poker Kraków :)

6

Nosz masz no. Denis, samper powinni iść do betisu. Rafinia zostaje. Choć jego rozumiem. Jest pomocnikiem nr 6 obecnie. Ale szkoda go.

0

Suarez dziś strzeli dublet. Czuje to

1

Odszedł Gomes to zaczyna się jazda na Dembele. Gra dziś dobrze. Brakuje tylko ostatniego podania.

1

Dembele dziś aktywny ale brakuje ostatniego podania, pewności siebie i wyrachowania. Za szybko pozbywa się piłki. Duża robota EV tu konieczna

4

Tęsknie za Ronaldinho

0

Nie fejk. Co więcej, ziemia nie jest płaska wyobraź sobie

0

Zobaczymy jak będzie wyglądał pierwszy skład w finale LM. Zaczynamy zachowawczo. Jestem pewien ze skończymy z conajmniej 3 zmianami w podstawowym w ostatnim meczu sezonu. Vamos!

0

Coraz więcej troli. Coraz mniej rozumu

0

Messi powinien zgolić lub przystrzyc brodę. Wyglada jak krasnolud

4

Jeśli chcemy liczyć się w LM to Kante jest rozwiązaniem. Namiesza w środku pola, busi zacznie zapierd... a didatkowo Valverde moglby stosowac wariant z oboma na boisku w 442. Potrzeba nam kogoś takiego w środku. Żadne Gomesy, Denisy, Rafinie, Alenie nie są grajkami na pierwszy skład LM.

0

Musimy sprzedać jeszcze 9 zawodników. Ze 2 jeszcze kupić którzy powalczą o pierwszy skład. Napastnika i defensywnego pomocnika.

1

Anglicy graja nudy. Ciężko się ich ogląda. Jeśli Chorwaci nie złapią zadyszki i przejdą dziś Rosję to powinni ich klepnąć. Wolałbym ich w finale niz te wyspiarskie flaki. Ich gra jest jak ich jedzenie. Źle wyglada i takoż smakuje

0

Delle Ali gra poniżej swoich umiejętności na tym mundialu. Szkoda bo ma potencjał na fajnego grajka.

38

Przestańcie pierd.... ze Messi się nie stara. A co ma robić? Biegać bezsensu jak wy po orlikach? Drużyna w rozsypce a wy chcecie żeby sam wziął piłkę i okiwał wszystkich? Za dużo FIFY dzieciaki

1

Co wy chcecie od Masche? Musi latać dziury bo w pomocy nikomu się nie chce walczyć. Dobrze się ustawia a to ze jest często spóźniony bo genetyki nie przeskoczy i koledzy nie pomagają to nie jego wina.

0

Argentyna ma tak słabych zawodników ze aż się wierzyć nie chce. A sędzie wyraźnie na nich cięty. Drewno z przodu i tylu. Masche najlepszy na mistrzostwach. To mówi wszystko

19

Obejrzyjcie mecz jeszcze raz. Zobaczycie jak messi grał, wracał i stosował pressing. Problem w tym ze nie miał komu podac jak miał piłkę. Zawodnicy Argentyny są słabi a trener ustawia ich beznadziejnie. Ja będę bronił Messiego bo do gry trzeba mieć partnerów. Poza tym, oczywistym było ze taktyka na ten mecz jest odwrotna do tej z Islandia. Gramy szeroko, nie wszystko przez messiego. I dlatego miał tak mały udział w grze

6

Ale dobrze ze Griezman nie przyjdzie...

0

Moznaby zwalić winę na autobus Islandczyków gdyby nie karny i postawa Leo w tym meczu. Wyglądał momentami jakby grał na 20%. Widać ze coś mu w głowie przeszkadza w pokazaniu potencjału. A gra kolegów to inna kwestia.

0

Dokładnie, chodzi mi o wyniki. A te idą w świat...

1

Niestety 3 ostatnie lata to szczescliwa passa dla cr7 i seria nieszczęść dla Leo. Nikt już nie patrzy na lokalne podwórko. Liczy się ekspozycja w Europie/świecie. A tu jest przepaść i dlatego tak serce boli, bo wydaje się to dziejowa niesprawiedliwością. Oby kolejne mecze przyniosły pozytywne przełamanie dla Messiego

0

Messi rozczarował. Wydaje się ze jest w gorszej formie niż 4 lata temu kiedy byl po koszmarnym sezonie w klubie. Oby się otworzył. Dziś islandczycy go zamknęli, ale karny to już katastrofa w jego wykonaniu.

0

Problem jest z prawa obrona. Semedo świetny w ataku, roberto świetny w wyprowadzeniu spod linii bocznej+asysty natomiast żaden z nich nie umie bronić. Jeśli sergiego przeniesiemy do środka, to trzeba postawić na kompletnego prawego obrońcę od którego semedo będzie uczył się gry w obronie by po tym sezonie zająć jego miejsce w pierwszym składzie.

22

Ronaldo dziś najgorszy na boisku poza Kariusem. Taki life.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?