0

Ale tym razem to już ostatnia szansa... no dobra, ale tym razem...

16

zadziwia mnie jak wiele osob uzywa cytatu z Potopu 'koncz wasc, wstydu oszczedz' w bledny sposob.

1

Opcja 130m+rakitic za Neymara oraz wypożyczenie Cou+Dembele na odzyskanie formy i bez opłacania ich pensji brzmi dla mnie rozsądnie jak na ten cyrk, który obserwujemy

20

Na zimno:
- fati to wielki talent, ale przed nim i klubem trudna droga żeby go rozwinąć. Czas pokaże. Pieśn przyszłości.
- perez pokazał ze jest gotowy na zmiennika już teraz. Dynamika i prowadzenie piłki pokazują jego potencjał na skrzydle. Ale to tylko jeden mecz w lidze. To co odróżnia mężczyzn od chłopców to regularność. Musi dostać kolejne szanse.
- Griezman pokazał ze jest w stanie zrobić wynik pod nieobecność gwiazd, bardzo cenne są jego bramki. Dodadzą mu wiary w sukces w barcy
- nie ma co oceniać i wyciągać wniosków od stanu 3:1. To już był inny mecz.
- martwi łatwe dochodzenie do kontr Betisu ergo brak szczelności 2 linii w obronie
- przyjście Neymara nie ma sensu

2

Po tym co sie wyprawia, mam niestety wrazenie, ze pod koniec tego sezonu, bedziemy miec 0 trofeow i jeszcze wieksze 0 w budgecie transferowym (oczywiscie mam na mysli ogromne dlugi), a w kadrze wiekowych, wypalonych, sfrustrowanych i kontuzjowanych pilkarzy. Kolejny sezon z nowym trenerem bedzie na pozamiatanie i moze za 2 lata cos zaczniemy grac - z nowym trenerem, skladem - byc moze z zupelnie nowa rola Leo Messiego

0

Patrząc na cały sezon wydaje się ze Dembele i Suarez będa odgrywać role rezerwowych (wahania formy, kontuzje). Messi i Griezman podstawowa. Brakuje wiec 3go w ataku. Stad takie parcie na Neymara wbrew zdrowemu rozsądkowi. Potrzeba nam napastnikow robiących różnice na boisku. Aktualnie takim jest tylko Messi...

1

Stawiam orzechy przeciwko dolarom, że go nie wykupią. A po powrocie sprzedamy go komus za 70 mln. swoja droga facet ma zwykłego pecha i jak opuścił Liverpool to wtedy wygrali LM. Licze, ze sytuacja powtórzy się w barcy, choć nie życzę mu źle.

0

Może w końcu liga będzie wyrównana z emocjami do końca. Po pierwszym meczu nie podejmowałbym jeszcze radykalnych decyzji. Może się rozkręcą :)

1

Nieźle wryła się reklama la liga z eleven. Teksty weszły już do języka kibicowskiego. Chociaż raczej funkcjonują jako inside jokes dla tych co kumają :)

10

Na pewno o czymś nie wiemy. Ktoś z trójki Suarez, Ney, Griez będzie grzał ławkę notorycznie. A Dembele tylko na puchar króla będzie wchodził. Stad Wydaje się ze oprócz coutinho do PSG pójdzie jeszcze Dembele. Ale to byłby kryminał bo Ney obecnie nie jest wart tyle co Cou+Dembele.

57

Mam przeczucie ze przepłacimy zdrowo i tylko kompromitacją i kwasem w szatni się skończy

10

Maksymalnie Coutinho+80mln. Więcej to będzie zwyczajne palenie hajsu. Uważam ze taki atak (messi, suarez, ney, griezman, Dembele) sprawdziłby się może w fife ale w dryzunie złożonej z 80% z Ego w trakcie sezonu to w końcu pierdyknie.

0

Dla mniej conajwyzej coutinho + 40 mln. Ale jestem zdania ze trzeba go odpuścić. Jest to jak kupowanie bomby zegarowej

0

Nie ma dla niego miejsca w składzie. Wyobrażacie sobie atak dembele neymar coutinho... na ławce?

7

Hahaha cou+Dembele+40mln za Neya...turlam się kto takie głupoty wymyśla. To byłoby samobójstwo zarządu, pokaz głupoty i niegospodarności. Można włożyć między bajki...nadal nie wstałem...

0

@Rasheed bzdury

0

Tęsknie za Holandią bergcampa, kluiverta, Davidsa i wielu innych. W tamte reprezentacji na każdej pozycji był gwiazdor, włącznie ze zmiennikami na ławce i trybunach

0

Obecnie w Holandii więcej zrobiliby ban persie z robbenem niż te opszczymurki

4

Oglądam mecz z Anglia i nie jestem zachwycony de Ligtem

0

Kilka wniosków. Liverpool wygrywa silna ławka i bocznymi obrońcami którzy latają jak harty w te i wefte. Origi, Milner, shakiri, sturrige mogą zastąpić każdego. Klopp ma dar żeby ich wszystkich zmotywować. Barca zależna jest od podstawowej 11 i dnia Messiego. Tyle

1

super sa te przyczyny

1

Po Liverpoolu wogole mnie ta porażka nie boli. Jak bardzo nas barca rozpieściła ze staliśmy się 01. Tryplet albo nic. 

0

Poza trenerem brakuje nam zawodników jak Neymar i Pedro. Dembele i Malcom to obecnie półka niżej. A wogole zostawiać messiego bez wsparcia ofensywnego jest śmieszne. Widać ze nikt nie ma ciągu na bramkę. I to wie każdy KAŻDY. 

3

To bez napastnika barca ma problemy w ataku?

0

I tylko Messiego żal

3

@marek1262 bzdura

4

Hmm dawno nie widziałem tak dynamicznie poruszających się naszych w środku pola. Co do sytuacji lengleta powien jedno. De ligt

3

Valencia rzuci się na nas jak wygłodniałe psy, jak Liverpool, jak Tommy Lee Jones... a my nie mamy nikogo na kontrę. Wiec obrona Częstochowy będzie a po stracie gola nieudolne akcje z cyklu messi zaczyna messi prawie kończy gdyby nie 4 obrońców koło niego. W 60 min wejdzie Vidal, w 88 Alena. 

0

@OskarR01 A czy Paco nie zostal wypozyczony z opcja pierwokupu z ktorego dopiero po sezonie Borussia skorzysta?

21

Jesli chcemy znow sukcesow w LM trzeba wrocic do 433, inaczej ta druzyna sie dusi.
Zatem:
Trener:
NOWY TRENEIRO
Bramkarz:
Ter Stegen
NOWY BRAMKARZ nr 2
Obrona:
Semedo, Pique, De Ligt, Alba
NOWY PO, Langlet, Umtiti, NOWY LO
Srodek:
De Jong, Coutinho, Arthur
Busquets, Vidal, Sergi Roberto, Alena
Napad:
Messi, Suarez, Dembele
Griezman, Malcom
Out:
- Cillesen, Rakitic, Denis, Gomes, Vermalen, Murillo, Boateng, Rafiniha, Alcacer, Munir, Arda (oni oplaca z grubsza transfer Griezmana)
Loan:
- Todibo
In:
-De Jong, De Ligt, Griezman, PO, LO, BR, TRENER

ewentualnie mozna jeszcze sprzedac malcoma i kupic 2x tanszego sr napastnika + reszte na bramkarza nr 2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?