pepulinho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Widać ze nic nie wiesz o piłce. Oszczędzać się na treningach? To po co trenować? Lepszego żartu dawno nie slyszalrm
16
Dembele, dembele, dembele...jak zacieta płyta. Koleś cały presezon przesiedział grając w playaka, 4 miechy leczył kontuzje mięśniowa, ma 20lat czyli zerowe doświadczenie w światowej piłce, ale drogi to musi grać. Co za brednie. Ten sezon to powolne wprowadzanie do drużyny. Mądrość Valverde polega na tym żeby nie wyhodować sobie drugiego Gomesa, który nie wytrzymuje presji oczekiwań. Jak poczuje się pewniej na treningach to zacznie dostawać więcej szans. Gomes chyba już się nie odblokuje przy szerszej publiczność skoro na treningach wymiata a od 2 lat grając bardzo dużo nie pokazał nic
0
@omoziu - teraz ewentualnie można wprowadzać Dembele
0
Zabezpieczy tyły. Czytanie ze zrozumieniem się kłania
1
Co Wy chcecie od Valverde? Dobry podstawowy skład i naturalna zmiana za Iniesta. Paulinho ma w nogach 80 spotkań. Gra piach, musi odpocząć. Gomes ma motywacje i siły. Miejsca na boisku mało a on ma tylko blokować lewa stronę AM. Dembele nic nie wniesie bo za kruchy a w obronie zbyt delikatny.
0
Ale messi ich zrobił. To było cudo
2
Frajerstwo i tyle. Graja słabo i jedna jaskółka z girona tego nie zmienia. Beznadzieja
0
Busi od dłuższego czasu pod forma. Dziś fayalnie
2
Paulinho słabiutko. Od kilku meczów. Musi odpocząć dluzej
0
Mówiłem ze nie oszczędzają się z eibar tylko tak grają. To było oburzenie ze LM zaraz. Przy takim wyniku z taka gra będzie bardzo ciężko awansować.
1
Jak można tego zawodnika tak zostawić???? Katastrofa
1
Messi zatracił zmysł strzelecki. Oby się odblokował szybko
2
To może być krótka przygoda z LM. Chealse wyszła z dołka. A barca wciąż w nim tkwi. Środek pola gra strasznie niepewnie. To co niepokoi, barca wolna - czelsi wręcz przeciwnie
0
Boje sue taki meczy bo mimo iż zawodnicy się oszczędzają na Chelsea to jednak w głowie zostaje ze eibar robił dużo wiatru i nie mieli kontroli nad meczem. Myślenie ze zagramy na 100% w Londynie może odbić sue czkawka na stamford bridge. Od 4 meczów nie gramy dobrze.
0
Już wiemy jak zagra Chelsea od początku next week
0
No i atletico które punktuje reguralnie już tylko 7 pkt. Nie grają LM. Tylko liga. Końcówka będzie gorąca. Oby z Chelsea zagrali lepiej
0
Środek pola dziś katastrofa. Oby coś ukąsili szybko
1
Cou, Mina, dembele potrzebują czasu. Trzeba się przyzwyczaić grając co mecz z autobusem. Żaden nie miał okresu przygotowawczego z barca. Dla mnie Paco gra zbyt defensywnie w tym meczu. Ale i tak widać ze technicznie się podciągnął. Stawiam na 2:1 dla nas
0
Nic już nie zrobią. Nie umieją grać wrzutkami w pole karne. Takie mecze to loteria. Gra piłka po ziemi nie ma sensu. No nic. Trzymać kciuki dziś za Valencie.
1
Niebywałe. Klątwa el prat?
0
Nie. Najpierw ja wyciągnął blokując pique. Nie naturalne ułożenie ręki i faul dla barcy
1
Bez faulu. Jeśli już to baptistao faulował. Nie wolno biec z ręka wyprostowana blokując obronce
2
Valverde musi wyciągnąć wnioski. Ofensywne ustawienie jak dziś i kilka groźnych kontr poszło. Nie było miazgi w środku pola, szczególnie gdy alaves było przy piłce. Brakowało presingu i zdecydowania w odbiorze. Chyba ostatni raz widzieliśmy taki skład grający razem. Teraz zaczyna się ból głowy. A co dopiero jak wroci Dembele. Pierwsza decyzja to rotowanie iniesty z Cou. Nie mogą grać w tej samej strefie boiska a obaj czuja się najlepiej na lewej stronie. Dzisiejszy mecz pokazał ze jednak nie są komplementarni a drużyna traci w defensywie. Jak dobrze ze nie ja muszę decydować
2
Dziś los nam oddał to co zabrał we wcześniejszych meczach. Pierwsza bramka ręka, druga po wolnym którego być nie powinno (spalony Alcacer)
1
Najbardziej martwi to ze mamy bardzo ofensywne ustawienie i graczy. A nawet sytuacji groźnych nie mamy
1
Musi wejść Gomes i uspokoić grę. Coutinho jeszcze kilku meczów potrzebuje. I niech w przerwie obuwie zmienia.
36
Vidala z tej całej gromadki to bym akurat zostawił. Solidny rezerwowy. Dynamiczny. Takich nam trzeba.
0
Brakuje ataku przy dobrze ustawionym przeciwniku
2
Pierwszy mecz z umtitim na ławce, to słaba psychika wysłała maila do kulasow, ze spotkanie jest w zabiegowym. Szkoda. Grał świetnie. Animo Verma!
1
Verma mnie szokuje. Jest niesamowity. Obecnie mamy chyba najsilniejsza obronę od czasów guardioli.