1

Oczywiscie najgorsi z Hiszpanów to Deulofei i Bellerin? Wiadomo

0

Bez bardzo dobrego PO nie mamy czego szukac. Teraz gra opiera sie na doskonalych skrzydlach, takich jak ma real (Marcelo i Carvajal). Inaczej srodek pola jest zduszony i nic nie moze zrobic. Potrzebny nam ktos o profilu Alvesa. Robiacy przewage w ofensywie i nieustepliwy w defensywie.

2

Wole eriksena za 40 mln. Veratti jest przereklamowany.

2

Teraz najważniejsze, żeby wyciągnąć odpoiednie wnioski po sezonie. Uzupełnić skład, dać nowemu trenerowi przepracować lato i nakreślić plan na kolejny sezon. Ten miał wiele dobrych momentów, ale w piłce liczą się trofea, a tych na razie brak. Nie przez brak szczescia, a moim zdaniem, waską lawkę i słabą formę kluczowych graczy jak busi, iniesta, czy rakitic. Prace Lucho oceniam dobrze. Tryplet, dublet, byc moze CdR na zakonczenie to swietny wynik jsk na 3 lata pracy. Zycie to nie FIFA. VeB!

3

Buffon, nie bufon śmietankowy

5

Ronaldo cały sezon gra przeciętnie jak cholera. 3 dobre mecze w LM i piszą o złotej piłce dla niego. Żenujące to jest. Messi w tym sezonie go zjada. Po el Classico to juz wogole. No ale wiadomo liczą sie tytuły z drużyna. Plus to co mnie totalnie rozwala czyli statystyki z całej kariery, a nie tylko danego roku. Doceniam ostatnia skuteczność cr7 ale ZP zdobywa sie na koniec roku.

0

W tym roku trzeba kogos sprzedac, zeby podreperowac budzet. Kandydatem nr 1 jest dla mnie Arda (nie licze Mathieu, bo za niego dostaniemy czapke ziemniorów). Turek sie po prostu marnuje, a mozemy za niego dostac niezly hajs jeszcze. Kupujemy Deulofeu, Eriksena i PO (tylko nie Bellerina). A z Gomesa robimy defendywnego jako alternatywe dla Busiego. Sprzedajemy Arde i Mathieu, a Denis na wypozyczenie.

0

Hmm, ciesze sie ze jestes taki przenikliwy. Lubisz szufladkowac bo to upraszcza zycie. Ok, jak chcesz. Mam swoje zdanie a ty masz swoje. Nie widze tu wielkiego powodu do agresji. Kojarzysz takiego pana jak edgar davids? On odmienil gre barcy w srodku pola. Uwazam ze obecnie ktos podobny jest nam potrzebny. I mysle za kante ma podobna charakterystyke, bo nie jest typowym makelele 'odbierz i podaj'. Umie grac do przodu, choc oczywiscie moze sie jeszcze podciagnac. A gdzie jak nie u boku busiego? Pozdro

0

Swietnego Rakitica? Kolega chyba kilka sezonow dopiero z nami?a wypowiedz pt kante ponoc nie umie rozegrac dyskwalifikuje na wstepie. Mysl chlopie szerzej. Uwazam ze arda jest dobrym zmiennikiem ale na nim mozna jeszcze teraz zarobic i trzeba to zrobic. Tak gomesa trzeba sie pozbyc poki nie stracil ogromnie na wartosci a denis to nie ta polka. Ja jestem z barcelona od 24 lat. Widzialem niejedno. Wyluzuj.

0

Po to zeby busi nie gral jak w tym sezonie. Musi miec realnego konkurenta, ktory go posadzi na lawke na dluzej. Poza tym moim zdaniem w niektorych meczach moga grac razem

1

Jesli dla ciebie Kante to nonsens to nie mamy o czym dyskutowac

0

Atak; ney, suarez, messi (paco, DEULOFEU)
Pomoc: COUTINHO, KANTE, ERIKSEN (iniesta, busquets, rafinha, roberto)
Obrona: alba, umtiti, pique, SIDIBE (digne, KOULIBALI, masche, alex vidal)
OUT: denis, rakitic, arda, gomes, matieu

0

W tej chwili to nawet mnie nie martwi klasa zawodnikow, ale ich motywacja. Brak pary i checi cechuje linie pomocy i obrony. Zle sie musi dziac w szatni. Widac to na boisku.

0

Co sie stalo z ta druzyna w przerwie?

0

Zakupy: ŚO, PO, DP, OP - wszyscy klasowi.
Do widzenia: mathiue, denis, rakitic
Reserwowy sr pola na lawce: iniesta, busquets, gomes

0

Pierwsza tez roberto zawali. Nie wraca na czas. Prawa strona to od dawna autostrada dla rywali

0

A gdzie byl roberto?

1

A kogo jak nie gomesa? Denisa? Realowi rezerwowi wygrywaja sezon jak dotychczas, nam wrecz przeciwnie. Taka prawda

3

Bardzo jestem ciekawy letniego okienka. Widac, ze zespol potrzebuje klasowych zawodnikow, a nie sredniakow w stylu Denisa, Gomesa, Rafinhi (tak, tak), Roberto (tak, tak) czy Deloufeu. Aby uzupelnic wszystkie potrzebne pozycje nie bedzie znowu hajsu, wiec trzeba wybrac te najpilniejsze, czyli pomoc i prawa obrona. Ciekawe kto odejdzie, a kogo uda sie kupic.

0

Miller to porazka

0

A ja Wam mówie, ze bedzie tryplet. Nie mam racjonalnych argumentow, ale czuje to mocno. Mam to samo uczucie, ktore pozwalalo mi wierzyc w remontade z PSG. Poza wszystkim wczoraj brakowalo troche szczescia. Jeszcze bedziemy zbierac szczeki z podlogi na koniec sezonu. Zobaczycie. VeB!

9

Bedziemy miec tryplet w tym roku. Nawet bez Neymara Barca wygra w GD, a Real przegra z Celta. Reszta wynikow na utrzymanie status quo. LM tez wygramy bo z Juve w koncu znajdziemy zrownowazone ustawienie na boisku, ktore da bezpieczenstwo w obronie i sile w ataku. Puchar Krola bedzie juz tylko wisienka na torcie - tam bedzie brylowal Paco Alcacer, ktory strzeli 2 gole. Brzmi jak sen fanatycznego kibica? Zobaczycie, ze sie sprawdzi. VeB!

2

No dobra. Liczylem na serie zwyciestw po meczu z psg. Ale kratka sie utrzymala takze liga i liga mistrzow nie dla nas. Moze puchar krola. Trudno. Ta druzyna juz nic wiecej nam w tym sezonie nie da.

0

Caly zespol gra piach. Takze na wlasne zyczenie. Mysleli ze sie samo wygra. Samo to sie przegra

0

I jeszxze pepe. Rece opadaja. I znowu wrzutka. Masakra

0

Atletico bardzo niemrawo w ataku. Duzo niedokladnosci. W obronie fura szczescia.

0

Najsmieszniejsze w tych nowych messich i busqetsach jest to, ze przewaza zdecydowanie kryterium wygladu. Z samych zdjec widac ze wyglada jak patyczak, ergo - nowy busi. Pamietam jak Modric mial byc nowym Cruyfem, bo z mordy podobny :)

2

Potrzeba gola jeszcze zeby niespodzianki przyjkrej nie bylo

0

Ktore pary spotkają sie w półfinale?

4

nic nadzwyczajnego. Grajek jakis wielu. Kasa w bloto

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?