0

No szkoda bo przydałby się. Zupełnie niewykorzystany transfer. Wina na pewno leży po obu stronach. Oby tylko nie wymienili go za człap, człap Ozila. Wciąż uwazam ze Coutinho pasuje do nas idealnie. Brałbym go za 110mln+Turek.

3

Większość śmieje się z Realu ze grają padake i już mamy mistrza prawie. Oj co za brednie. Szczególnie ze w wiekszosci naszych meczów marazm w ataku był neutralizowany przez genialnego Umtitiego i Matsa. Pierwszy wyleciał do lutego. Drugi jak było widać wczoraj wszystkiego nie wyjmie. Nowych Opcji w ataku tez brak do lutego (dembele). Także najbliższe 2 miesiące będą cholernie ciężkie. I sytuacja może się mocno skomplikować. Nie byłbym zaskoczony gdybyśmy stracili przewagę do zera. Nie mówiąc ze w styczniu możemy liczyć stratę do Valenci. Ciekawe co się wydarzy w zimowym okienku. Może być ciekawie.

2

No i jak przegramy gd to zrobi się 3 pkt przewagi. I tyle z naszej dominacji

4

Ze umtiti nam tak odpalił to jest cud! To jest obecnie najlepszy środkowy obrońca na świecie!

12

Problemy pierwszego świata

0

Dobrze ze chociaż zmiennicy sobie pograli z ogôrkami. Niestety dopóki dembele nie wróci to silniejszymi drużynami w ofensywie mamy problemy. A i on będzie zagadka. Zimowe okienko zapowiada się ciekawie

8

W sumie to wyniki barcy odzwierciedlają jej grę i charakter trenera. 3 remisy z silnymi przeciwnikami (AM, Valencia, Juve) na wyjeździe i minimalne wygrane ze średniakami (nie licząc mocno osłabionego juve na cn). Niby niepokonani, ale niestety widoczny jest marazm w ataku. Valverde musi pogłówkować bo coraz mniej pary w tej maszynie widać

1

Nieuznany gol rozwalił drużynę psychicznie. Nie powinien. Ale tak to wyglada niestety

0

Trudno. Będzie dziś remisik

0

Prawa strona dziś otwarta. Semedo niestety nie daje rady. Musi się chłopak jeszcze wiele nauczyć. Ma warunki wiec jest potencjał na gracza światowej klasy. Ofensywnie niestety mamy duże problemy. Brakuje szybkiego skrzydlowego

2

Bez messiego nie ma ataku. 2 linia tylko na przetrzymanie piłki i podejście pod pole karne. Zero zagrożenia. Skład i ustawienie na remis

7

Ten mecz pokazuje siłę naszej ławki. Nikt z tej gromadki nie potrafi wziąć ciężaru gry na siebie. Nikt nie ciągnie. Deulofeu jeden i ten sam zwód a myśli ze jest messim. Brakuje jakość w tej kadrze. Jest banda średniaków.

4

Boże w ataku nie ma pomysłu na nic. To jest żart. Valverde ma ogromna prace do zrobienia bo bez messiego nic się z przodu nie dzieje.

0

Suarez to taka czarna dziura na boisku. Jak piłka wpada do niego to słuch po niej ginie...

2

Widzę niezrozumienie między 2 grupami - hejtujacymi i broniącymi Gomesa. Otóż linia sporu powinna przebiegać gdzie indziej. Po latach wspaniałej drugiej linii obecnie mamy tam zatrzęsienie przeciętności lub poprawności. Gra barcy opiera się na środku pola i dlatego właśnie tam potrzeba topowych graczy. Szczególnie o inklinacjach ofensywnych. Obecnie nikt z kadry nie należy do graczy topowych. I koniec. To jest źródło problemu. Reszta to pochodna.

0

Spoglądając na jakość zawodników ofensywnych barcy można się za głowę złapać. Nikt poza messim nie robi różnicy. Nikt

6

Będzie 1:1. To dobry wynik z uwagi na okoliczności

3

Na lewej gra chyba Jessica Alba

0

Widać ze Valverde chce zaskoczyć przeciwników zmiana ustawienia bo jego piłkarze są pod forma. Skutek niestety przykry. Gomes nie sprawdza się. Reszta gra słabo. Brakuje w zespole dynamiki. Pique chyba potrzebuje psychologa.

1

Nie mamy ofensywy. Pomoc i atak gra w dziadka. Słabo to wyglada. Valverde reaguj!

0

No właśnie nie

0

Myślałem ze Suarez nie dobiegnie do bramki nawet

0

Żarty się skończyły. Niech się ogarną bo padaje grają i przegrają zaraz. Vidal zostaje w szatni, wchodzi iniesta. Inaczej może być rozbie

0

Nie chce im się grać. Oby to się nie zemściło...

5

Po 10 min jeden wniosek. L. Suarez musi schudnąć

0

Oglądacie ten sam mecz? Większość zagrań do tylu. Za wolny, sporo strat. Nie daje wartości dodanej na skrzydle. Nie mówię ze zle gra, ale nie widzę nic specjalnego. Liczyłem na więcej

0

Denis nie wykorzystuje dziś szansy. Wielka szkoda

7

Na lekcjach czytania ze zrozumieniem chyba się spało smacznie?

28

Skąd taki wykwit idiotów i chorągiewek na forum? Widzę sami znawcy medycyny sportowej i strategii transferowej. Po Espanyolu był kocurem z ogromnym potencjałem, a teraz przepłacony kot w worku? Fajnie jest czytać komentarze racjonalne i rzeczowe, ale niestety widzę, że 80% komentujących woli leczyć swoje frustracje sraczką hejterskich wpisików

1

Na szxzęście mamy zmienników. Valverde musi dać szanse Denisowi. A Arda niech bierze dupę w troki, bo będąc w firmie może się przydać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?