pepulinho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A chcesz się napić?
0
Iniesta niestety sprawia ze w grze obronnej mamy o jednego mniej. Denis na skrzydle lepszy niż w środku. Może to jest pomysł na niego. Kluczowy jest dynamiczny ofensywny pomocnik.
1
Bo nie musi. Wyjazd graja
1
Bez transferów nic nie będzie. Zmiana była znamienna. Krystyna vs denis ...
0
wyobraźcie sobie rajdy neymara nasza prawa strona...
1
Bo dobrze gra. To iniesta ma rozgrywać a tego nie robi. Rakieta bierze na siebie grę dziś a to nie jego rola
3
Vidal w obronie dramat. Oby semedo zaskoczył szybko. Dajcie żyć deulofeu, nie jest zle. Dajcie czas. Rakitic gra dobrze
0
Jeszcze będziecie przepraszać. Wygryzie busquetsa i bardzo dobrze. W końcu coś się zacznie dziec na DM. Świetny ruch przygotowany pod sprowadzenie coutinho. Wreszcie zaczyna być dobrze
0
Wyczuwam przesyłanie dokumentów na minuty przed końcem okienka i wielka klapę jak kiedyś De Gea do Realu... taka sytuacja zwieńczyłaby transferową kompromitację zarządu
0
Tegoroczny budget na transfery zjedli juz: Semedo, Deulofeu, Marlon
out: Douglas, Verma, Arda, Rafinha, Munir, Neymar = ok. 300 mln eur
wypozyczenie: Samper, Denis S.
in: Dembele, Eriksen, Seri = ok. 250 mln eur
I zostaje 50 mln na a/ czesciowa splate dlugu b/ ŚO lub DM z prawdziwego zdarzenia
0
Trudno. Mamy szeroki sklad, jest z kogo wybierac. Niech trener skupi sie na budowaniu zespolu, a nie poleganiu tylko na trojce z przodu. Niech zarzad zalatwi jednego prawdziwego kreatora gry i splaci czesc dlugu. Rynek popsuty, nie ma co wyrzucac kasy w bloto.
1
Patrząc na grę pogby, lukaku, bale i kwoty wydane na nich to aż ręce opadają. Bańka musi w końcu pęknąć bo aż się śmiać chce widząc poziom ich gry.
0
wyglada ok, ale Denis i Samper na wypozycznie. W ich miejsce Dembele i Paulinho (tak, tak). Kasy styknie, a kadra zyska na jakosci.
0
Możemy skupić się już na drużynie proszę? Za Newsy o Neymarze już dziękuję. Teraz konkrety o przygotowaniach do sezonu.
0
Coutinho jest nam potrzebny jak powietrze
0
cillesen, terstegen
semedo (aleix), Pique (Mache), Umtiti (Marlon), Alba, (Digne)
Busi (Andre Gomes), Eriksen (iniesta), Rakitic (Sergi Roberto)
Coutinho (Arda), Suarez (Paco), Messi (Deulofeu)
out: Neymar, Rafinha, Vermalen, Douglas + 260 mln
in: Semedo, Marlon, Eriksen, Coutinho, Deulofeu - 200 mln
Wypozyczenie: Denis, Samper
Barca B: Alena
Coutinho moze grac tez za Inieste.
Zostaje jeszcze 60 mln + 60 mln (juz zaplanowane na transfery).
I tu moim zdaniem trzeba pokusic sie o DM oraz wiatraka na lewe skrzydlo. Obecnie ani Sergi Roberto, ani Andre Gomes (eksperyment na tej pozycji) nie sa konkurencja dla Busiego, ktory musi poczuc oddech na plecach zeby wrocil do formy.
0
Niech sprzedadzą. Kupią coutinho, eriksena
0
Pierwszy Turek w historii fcb? A recber rustu? Dramar
0
Sergi roberto coś słabiutki. Oj nie widzę tego wzmocnienia srodka
1
On ma wszystko zeby grac za Inieste w pierwszym skladzie. A jak bedzie trzeba to i na skrzydle. Dobry ruch. Oby nie jedyny.
0
A real sprzedaje swoich graczy za 150 mln i nie maja problemu z kupieniem mbape z monaco za 100 mln, bo i tak sa na plusie. A my szkoda gadac...Moze tym ruchem zarzad chce pokazac ze tez umieja sprzedawac? :)
0
taaa kupimy 3 graczy po 70mln kazdy, bo mamy kase. Tylko ze zamiast Verratiego, Coutinho czy Dembele, przyjdzie Paulinho, Schweinsteiger i Blaszczykowski
0
Barca odda go za darmo i obwieści sukces, że zaoszczędzi na pensji
0
Z całym szacunkiem ale Roberto to jeszcze nie jest top (choć ma talent i wciąż moze sie rozwinąć). Jednak my obecnie musimy miec grajka który weźmie na siebie ciężar gry gdy msn nie idzie. Poza kilkoma fajnymi 'rajdami' w środku pola i bramka z psg sergi nie pokazał ze jest takim graczem. Wiem grał na PO, ale nie wierze żeby nagle w sr pola okazał sie drugim xavim czy deco.
0
Ter stegen
semedo - poque - umtiti - alba
Busi - Rakitic - ? (Crack)*
M-S-N
Cillesen
Vidal - masche - marlon - digne
Gomes - sergi roberto - iniesta
Deulofeu - alcacer - arda
Sprzedać: verma, daglas, munir, tello (done) = 20 mln
Wypożyczyć: denis suarez i Samper (la liga), rafinha (premier league)
* ok 40 mln w budżecie = dosypać z puli przyszłorocznej i kupić coutinho albo eriksena. Potrzebujemy przebojowego rozgrywajacego z ofensywnym zacięciem żeby zrobić miejsce dla msn. Veratti tego nie zrobi, jest bardziej defensywny.
8
Lepszego kabaretu dawno nie było. Co zawodnik to lepszy artykuł. Brzuch mnie boli od śmiechu. Do końca okienka jeszcze daleko. Chyba w końcu wyrobie sześciopak. I to będzie jedyny pozytyw czytania o Januszach biznesu z Camp Nou.
10
To jest jakis absurd. Nie udaje nam sie sprzedac pilkarzy srednich (Munir, Vermaelen), a chcemy dokupywac kolejnych i to za jakies koszmarne pieniadze. Swietnie. bedziemy miec jedna z najdluzszych lawek w Europie. Wszyscy idealni na pierwsze fazy pucharu krola. Przynajmnie jak bedziemy kolejno dostawac lanie to nie zrzuca na przemeczenie zawodnikow.
0
Oby bellerin do nas nie trafił. Kasa w błoto.
1
Tak, tak troliku
1
Nie po całym turnieju