pepulinho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To co cechuje obecny zespół to emocje do końca meczu. Dwumecz z Chealse to będzie nerwówka
1
Gramy zachowawczo z przodu. Nie ma komu wyjść zza obrońców. Gomes nie jest skrxydloeym.
4
Tak to jest jak się nie przepracuje okresu przygotowawczego. Do tego chęć pokazania sie, presja i młody wiek, czyli nieznajomość ograniczeń własnego ciała. W tym sezonie powinien być spokojnie wprowadzany do gry. Zbyt duże ryzyko. Więcej siłowni, mniej boiska dla dobra zawodnika i klubu.
1
Leje jak w finale w Paryżu. Może roberto jak belleti wejdzie w pole karne i da zwycięstwo :)
0
Ale ktoś tam się nadział na długim slupku
4
Zabawne ze na początku rakitic, Paulinki, busquets i roberto grali dobrze, spokojnie i pewnie. Po stracie gola jakby im odcięło prąd. I błąd za błędem. Gomes od początku niestety słabo. Alba za dużo pochwał za poprzedni mecz. Pomyślał ze biegać nie musi. Środek pola dziurawy. Ostatni raz w Paryżu tak grali. Brakuje iniesty i szybkiego napadzira na skrzydle. Iniesta, dembele za Paulinho i Gomesa.
0
Zupełnie jakby już uwierzyli ze są mistrzami. A AM tuż tuż. Niech dotrzymają do przerwy. Potem wchodź iniesta i jedziemy z nimi
0
Zero presingu. Z takim podejściem nic nie ugraja
0
Nie ma to jak nawkladac wszystkim do głowy ze klątwa. I piłkarze podświadomie w to wierzą. Samospełniająca się przepowiednia.
2
on akurat powinnin zostac i powalczyc. Wtedy mozna by sprzedac za wieksza kase w lecie. A teraz za tak mlodego i wyszkolonego zawodnika 25 mln to sa grosze. Pozbyc sie trzeba Denisa i Deulofeu.
0
Nikt sie o Dembele nie boi i nie oczekuje ze bedzie czarowal. Odroznijcie stwierdzenie faktu od narzekania. oezu
0
Dembele z duza blokada gra. Troche czasu minie zanim zacznie czarowac
2
Jak uda nam sie sprzedac: Arde, Gomesa, Denisa, Deulofeu i Masche za ok. 80 mln to bedziemy na plus jakies 35 mln. zakladajac ze w lecie znowu bedziemy miec ok. 60 mln to oznacza ok. 100 mln na letnie transfery. Oczywiscie nie liczac zmiennych, ktore kiedys musza uszczuplic znaczaco budzet.
3
To powinien być priorytet. Naturalny następca Iniesty. Kasa jest a takich grajków na palcach jednej ręki. Patrzę na jego grę z Leister i wiem ze musimy go mieć.
2
Vidal powinien zostac. Potrzebny taki zapier...lacz
Marzenie an nowa kadre:
Masche, Arda, Gomes, Deulo, Denis sprzedac w zimie = ok. 75 mln
Coutinho, Yerry kupic w zimie = ok. - 150 mln
I ten sezon zamknalby sie na plusie jakies +10 mln w budzecie - liczac tylko kwoty (czesto potencjalne) z transferow, ale wliczajac tez letnie ruchy 2017.
Mielibysmy zrownowazona kadre i w lecie 2018 mozliwosc wygospodarowania jeszcze kasy na 1 transfer z wysokiej pólki w zaleznosci od potrzeb na danej pozycji.
0
Marzenie:
Masche, Arda, Gomes, Deulo, Denis sprzedac w zimie = ok. 75 mln
Coutinho, Yerry kupic w zimie = ok. - 150 mln
I ten sezon zamknalby sie na plusie jakies +10 mln w budzecie - liczac tylko kwoty (czesto potencjalne) z transferow, ale wliczajac tez letnie ruchy 2017.
Mielibysmy zrownowazona kadre i w lecie 2018 mozliwosc wygospodarowania jeszcze kasy na 1 transfer z wysokiej pólki w zaleznosci od potrzeb na danej pozycji.
0
Nie wyglada to dobrze. Znów marazm w ataku i elektryczność w obronie. Może to nerwy a może niestety stały punkt programu. Busi najgorszy narazie
1
Carvajsl to kawał skur...
0
Nie było dpalonego
0
Sędzia kupiony
2
Czyli jednak messi z plasterkiem. Boją się go! Niech im pokaże że jest lepszy od krysi
2
Leo dziś jakiś nieswój. Wszystko jakby na pół gwizdka
0
Cały messi. Podanie zamiast strzału. Cr7 statystyki może sobie w żyć wsadzić. Najlepszy w historii? Hahahaha
0
442 na GD bez mydła
0
Messi przygaszony. Oszczadza się czy spadek formy?
0
2 piłki No i co. Nie wypaczyło to wyniku meczu
0
Pierwszy raz to napisze bo nie jestem haterem Rakiety, ale dziś jest jak dziecko we mgle. Nic nie wnosi. Do zmiany.
1
Zęby bolą jak się patrzy na to co robią z przodu
0
Żeby dał alternatywę dla Suareza który gra dlatego bo na ławce jest właśnie Alkacer
4
Znowu będzie krwi koryto żeby stworzyć zagrożenie z przodu. Zobaczymy. Coutinho jest dla mnie niezbędny. I to na początek procesu podwyższania jakości zespołu. Następnie ŚO i doświadczony napadzior na ławkę w dobrej cenie.