0

To co cechuje obecny zespół to emocje do końca meczu. Dwumecz z Chealse to będzie nerwówka

1

Gramy zachowawczo z przodu. Nie ma komu wyjść zza obrońców. Gomes nie jest skrxydloeym.

4

Tak to jest jak się nie przepracuje okresu przygotowawczego. Do tego chęć pokazania sie, presja i młody wiek, czyli nieznajomość ograniczeń własnego ciała. W tym sezonie powinien być spokojnie wprowadzany do gry. Zbyt duże ryzyko. Więcej siłowni, mniej boiska dla dobra zawodnika i klubu.

1

Leje jak w finale w Paryżu. Może roberto jak belleti wejdzie w pole karne i da zwycięstwo :)

0

Ale ktoś tam się nadział na długim slupku

4

Zabawne ze na początku rakitic, Paulinki, busquets i roberto grali dobrze, spokojnie i pewnie. Po stracie gola jakby im odcięło prąd. I błąd za błędem. Gomes od początku niestety słabo. Alba za dużo pochwał za poprzedni mecz. Pomyślał ze biegać nie musi. Środek pola dziurawy. Ostatni raz w Paryżu tak grali. Brakuje iniesty i szybkiego napadzira na skrzydle. Iniesta, dembele za Paulinho i Gomesa.

0

Zupełnie jakby już uwierzyli ze są mistrzami. A AM tuż tuż. Niech dotrzymają do przerwy. Potem wchodź iniesta i jedziemy z nimi

0

Zero presingu. Z takim podejściem nic nie ugraja

0

Nie ma to jak nawkladac wszystkim do głowy ze klątwa. I piłkarze podświadomie w to wierzą. Samospełniająca się przepowiednia.

2

on akurat powinnin zostac i powalczyc. Wtedy mozna by sprzedac za wieksza kase w lecie. A teraz za tak mlodego i wyszkolonego zawodnika 25 mln to sa grosze. Pozbyc sie trzeba Denisa i Deulofeu.

0

Nikt sie o Dembele nie boi i nie oczekuje ze bedzie czarowal. Odroznijcie stwierdzenie faktu od narzekania. oezu

0

Dembele z duza blokada gra. Troche czasu minie zanim zacznie czarowac

2

Jak uda nam sie sprzedac: Arde, Gomesa, Denisa, Deulofeu i Masche za ok. 80 mln to bedziemy na plus jakies 35 mln. zakladajac ze w lecie znowu bedziemy miec ok. 60 mln to oznacza ok. 100 mln na letnie transfery. Oczywiscie nie liczac zmiennych, ktore kiedys musza uszczuplic znaczaco budzet.

3

To powinien być priorytet. Naturalny następca Iniesty. Kasa jest a takich grajków na palcach jednej ręki. Patrzę na jego grę z Leister i wiem ze musimy go mieć.

2

Vidal powinien zostac. Potrzebny taki zapier...lacz
Marzenie an nowa kadre:
Masche, Arda, Gomes, Deulo, Denis sprzedac w zimie = ok. 75 mln
Coutinho, Yerry kupic w zimie = ok. - 150 mln
I ten sezon zamknalby sie na plusie jakies +10 mln w budzecie - liczac tylko kwoty (czesto potencjalne) z transferow, ale wliczajac tez letnie ruchy 2017.
Mielibysmy zrownowazona kadre i w lecie 2018 mozliwosc wygospodarowania jeszcze kasy na 1 transfer z wysokiej pólki w zaleznosci od potrzeb na danej pozycji.

0

Marzenie:
Masche, Arda, Gomes, Deulo, Denis sprzedac w zimie = ok. 75 mln
Coutinho, Yerry kupic w zimie = ok. - 150 mln
I ten sezon zamknalby sie na plusie jakies +10 mln w budzecie - liczac tylko kwoty (czesto potencjalne) z transferow, ale wliczajac tez letnie ruchy 2017.
Mielibysmy zrownowazona kadre i w lecie 2018 mozliwosc wygospodarowania jeszcze kasy na 1 transfer z wysokiej pólki w zaleznosci od potrzeb na danej pozycji.

0

Nie wyglada to dobrze. Znów marazm w ataku i elektryczność w obronie. Może to nerwy a może niestety stały punkt programu. Busi najgorszy narazie

1

Carvajsl to kawał skur...

0

Nie było dpalonego

0

Sędzia kupiony

2

Czyli jednak messi z plasterkiem. Boją się go! Niech im pokaże że jest lepszy od krysi

2

Leo dziś jakiś nieswój. Wszystko jakby na pół gwizdka

0

Cały messi. Podanie zamiast strzału. Cr7 statystyki może sobie w żyć wsadzić. Najlepszy w historii? Hahahaha

0

442 na GD bez mydła

0

Messi przygaszony. Oszczadza się czy spadek formy?

0

2 piłki No i co. Nie wypaczyło to wyniku meczu

0

Pierwszy raz to napisze bo nie jestem haterem Rakiety, ale dziś jest jak dziecko we mgle. Nic nie wnosi. Do zmiany.

1

Zęby bolą jak się patrzy na to co robią z przodu

0

Żeby dał alternatywę dla Suareza który gra dlatego bo na ławce jest właśnie Alkacer

4

Znowu będzie krwi koryto żeby stworzyć zagrożenie z przodu. Zobaczymy. Coutinho jest dla mnie niezbędny. I to na początek procesu podwyższania jakości zespołu. Następnie ŚO i doświadczony napadzior na ławkę w dobrej cenie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?