1

Firpo to jednak techniki nie ma

2

Rakiecie Son się włączył

0

Jedynym skandalem jest obecność Mahreza w 10. Poza tym kwestia subiektywnej oceny. Brawo Messi!

1

Jutro Messi wjedzie na gale na białym...tfu...bordowym koniu!

0

Niewykorzystane się mszczą. Zaraz coś strzelimy

17

Pamietam jak Messi cierpiał z powodu tego typu kontuzji. I jakiś sposób znalazł. Trzymam kciuki ze Dembele.

0

Takimi meczami wygrywa się mistrzostwo :)

0

Kiedyś wirus fifa nas dosięgał. Naszczescie Valverde uodpornił drużynę na jego działanie. Niczym szczepionka. Ale haters gonna hate

2

Myśle za nawet jak Valverde wygra dublet (Wątpliwe) to go zwolnią. Wszyscy widza ze drużyna jest przewidywalna i wolna. Trzeba trenera pracującego nad cechami wolicjonalnymi

0

@MalanFCB tak, bo widzę jak gra wyglada. Wynik mniej mnie interesuje

11

Macie swój skład z fify...

4

Analizować jest łatwiej, niż naprawiać (co widać po wpisach wielu z nas). Wenger dobrze podsumował to co widzimy, ale czy Zdiagnozował konkretny problem i dał rozwiązanie? Nie. Wsadzanie go od razu na ławkę to absurd. Myślicie, ze VV tego samego nie widzi? Widzi lepiej, niż ktokolwiek z zewnątrz. Problem w tym ze nie umie tym zarządzić. Dlatego trzeba zastanowić się co zmienić żeby sytuacje naprawić, a potem dobierać wykonawcow.

12

wnioski:
- Rakieta musi zostac sprzedany, jak widac lawka mu nie sluzy, brak zaangazowania, brak formy fizycznej
- griezman tylko na prawej stronie, inaczej nie istnieje
- obrona dziurawa jak szwajcarski ser, brak zmiennikow dla pique i langleta
- valverde musi odejsc jak najszybciej

1

Chyba jesteśmy świadkami rozkładu tej drużyny...smutne

1

Trochę nie wierze w to co widzę. Wyglada jakby do szatni w przerwie wszedł smutny pan i kazał im przegrać mecz z kretesem w drugiej. Obstawiałbym jednak jakiegoś bossa mafijnego, a to chyba nasz treneiro

1

Liga będzie ciekawsza...mecze barcy wręcz przeciwnie

2

Czuje ze Ernest może w końcu polecieć.

1

Cr7 ponoć złota piłkę dostanie. Żenada. Messi w tym sezonie lepszy o pare długości

6

Prawda jest taka ze Griezman powinien grać za messiego w drugiej. Leo bez stabilizacji formy niestety. Potrzeba czasu

1

@Zbyszard chyba najtrafniejszy opis tego zawodnika na przestrzeni ostatnich lat :)

4

Mówcie co chcecie ale gdyby nie Semedo byłoby 3:0 najmarniej. Krew zalewa co Valverde zrobił z tej drużyny. Ale i tak jest to wina presezonu. W lutym złapią w końcu świeżość ha ha ha

1

Czy ktoryś w końcu k.... strzeli na bramkę!!!

30

Za takie wypowiedzi należy się kara, albo przynajmniej publiczna reprymenda od federacji i związku

0

Czy mi się wydaje czy dembuś podpakował?

0

Odpuszczają ligę by skupić się na LM ????

3

Bilans punktowy i bramkowy meczów wyjazdowych jak u spadkowicza. Żenada co Valverde z nimi zrobił

17

Bezproduktywna kopanina. Nie ma stylu, nie ma zęba, nie ma przyszłości...Z tym składem można wygrać wszystko. Z tym trenerem nic

0

@gaijin tak, dokładnie. Dziękuje

0

Mogę prosić redakcje o podsumowanie okna transferowego w liczbach?

1

Obrona kryminał. Nie dziwi 0:4 z Liverpoolem. Tak się nie gra na najwyższym poziomie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?