pepulinho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Firpo to jednak techniki nie ma
2
Rakiecie Son się włączył
0
Jedynym skandalem jest obecność Mahreza w 10. Poza tym kwestia subiektywnej oceny. Brawo Messi!
1
Jutro Messi wjedzie na gale na białym...tfu...bordowym koniu!
0
Niewykorzystane się mszczą. Zaraz coś strzelimy
17
Pamietam jak Messi cierpiał z powodu tego typu kontuzji. I jakiś sposób znalazł. Trzymam kciuki ze Dembele.
0
Takimi meczami wygrywa się mistrzostwo :)
0
Kiedyś wirus fifa nas dosięgał. Naszczescie Valverde uodpornił drużynę na jego działanie. Niczym szczepionka. Ale haters gonna hate
2
Myśle za nawet jak Valverde wygra dublet (Wątpliwe) to go zwolnią. Wszyscy widza ze drużyna jest przewidywalna i wolna. Trzeba trenera pracującego nad cechami wolicjonalnymi
0
@MalanFCB tak, bo widzę jak gra wyglada. Wynik mniej mnie interesuje
11
Macie swój skład z fify...
4
Analizować jest łatwiej, niż naprawiać (co widać po wpisach wielu z nas). Wenger dobrze podsumował to co widzimy, ale czy Zdiagnozował konkretny problem i dał rozwiązanie? Nie. Wsadzanie go od razu na ławkę to absurd. Myślicie, ze VV tego samego nie widzi? Widzi lepiej, niż ktokolwiek z zewnątrz. Problem w tym ze nie umie tym zarządzić. Dlatego trzeba zastanowić się co zmienić żeby sytuacje naprawić, a potem dobierać wykonawcow.
12
wnioski:
- Rakieta musi zostac sprzedany, jak widac lawka mu nie sluzy, brak zaangazowania, brak formy fizycznej
- griezman tylko na prawej stronie, inaczej nie istnieje
- obrona dziurawa jak szwajcarski ser, brak zmiennikow dla pique i langleta
- valverde musi odejsc jak najszybciej
1
Chyba jesteśmy świadkami rozkładu tej drużyny...smutne
1
Trochę nie wierze w to co widzę. Wyglada jakby do szatni w przerwie wszedł smutny pan i kazał im przegrać mecz z kretesem w drugiej. Obstawiałbym jednak jakiegoś bossa mafijnego, a to chyba nasz treneiro
1
Liga będzie ciekawsza...mecze barcy wręcz przeciwnie
2
Czuje ze Ernest może w końcu polecieć.
1
Cr7 ponoć złota piłkę dostanie. Żenada. Messi w tym sezonie lepszy o pare długości
6
Prawda jest taka ze Griezman powinien grać za messiego w drugiej. Leo bez stabilizacji formy niestety. Potrzeba czasu
1
@Zbyszard chyba najtrafniejszy opis tego zawodnika na przestrzeni ostatnich lat :)
4
Mówcie co chcecie ale gdyby nie Semedo byłoby 3:0 najmarniej. Krew zalewa co Valverde zrobił z tej drużyny. Ale i tak jest to wina presezonu. W lutym złapią w końcu świeżość ha ha ha
1
Czy ktoryś w końcu k.... strzeli na bramkę!!!
30
Za takie wypowiedzi należy się kara, albo przynajmniej publiczna reprymenda od federacji i związku
0
Czy mi się wydaje czy dembuś podpakował?
0
Odpuszczają ligę by skupić się na LM ????
3
Bilans punktowy i bramkowy meczów wyjazdowych jak u spadkowicza. Żenada co Valverde z nimi zrobił
17
Bezproduktywna kopanina. Nie ma stylu, nie ma zęba, nie ma przyszłości...Z tym składem można wygrać wszystko. Z tym trenerem nic
0
@gaijin tak, dokładnie. Dziękuje
0
Mogę prosić redakcje o podsumowanie okna transferowego w liczbach?
1
Obrona kryminał. Nie dziwi 0:4 z Liverpoolem. Tak się nie gra na najwyższym poziomie