0

Panowie pomóżcie. Szukam auta max 20 tys, myślałem o Punto (1.4, 100 koni, 6 biegowa skrzynia), byłem oglądać dwa, ale padaka. Czego szukać w tych pieniądzach najlepiej?

0

Panowie, nie ma ktoś przypadkiem na sprzedaż autka, ok 15 tys, klima, wspomaganie, nie starsze niż 10 lat, woj Śląskie/okolice? :D

0

zapomniałem dodać że musi mieć klime, wspomaganie i mniej niż 20 lat ;p

0

v do 10 tys nie znajdę niestety

0

Panowie, auto dla kobiety do 10 tys, małe, niezawodne to?

0

Witam ;)
Ktoś z Was ma, słucha muzyki z gramofonu? Czy to prawda, że dźwięk jest inny, bardziej ciepły? Jakie nagłośnienie posiada gramofon, sam w sobie jest głośnikiem, czy trzeba podłączyć go do zestawu głośników? bardzo proszę o opinie ;)

0

ok, wierzę w Twoją pamięć :p

0

Mój błąd, powinno być Panie i Panowie :D a możesz podać nazwę gumy której używasz? ;)

0

Witam :D
Mam pytanie dotyczące włosów, a mianowicie Panowie czym i jak je stawiacie? Używałem kilku rodzajów żelów, past itd, za każdym razem efekt mizerny, włosy wyglądały tragicznie, do tego efekt i tak nie był trwały. Mam dość gęste i (chyba) twarde włosy, czy możliwe że są z góry skazane na porażkę, że nie będą dobrze wyglądać postawione? Proszę o jakieś Wasze rady, doświadczenia. Może coś robię źle już przy nakładaniu żelu i modelowaniu fryzury? ;)

0

Witam, mam pytanie, od tygodnia mam światłowód w domu, mam router Dasan H660gw. Na porcie Lan 1, przez który mam neta w komputerze, świeci się kontrolka, z początku była zielona, teraz jest pomarańczowa. W instrukcji znalazłem tylko, że zielony kolor to port 1g w stanie połączenia, a kolor pomarańczowy to port 10/100m w stanie połączenia...ale co to za różnica? ;)

3

a ja 24! ;)

0

a jak sprawa wygląda z dekoderem który ma wejście na karty CA, są jakieś karty do kupienia, które umożliwiają oglądanie kodowanych kanałów?

0

czyli dekoder konieczny, dziękuję

0

Witam, nigdzie w necie nie mogę znaleźć jednoznacznej odpowiedzi. Mam nowy tv, z tamtego roku, LG. Oglądam na nim tv naziemną z pokojowej anteny, ale przez mój pokój idzie kabel z TV satelitarnej, cyfrowy Polsat, ustawiona na HotBird - pytanie, czy jak podłącze ten kabel bezpośrednio do tv, to będę mógł oglądać niekodowane kanały?

14

jak zamierzasz tak odpowiadać to nic nie pisz

0

Witam ;)
Jakie auto polecacie do 15 tys? Myślałem o Grande Punto, albo o Astrze h, zależy mi żeby to był max 10 latek i silnik benzynowy (zamierzam gazować). Jakieś Wasze opinie, propozycje?

0

ja kupiłem router z Tmobile na Allegro, taki ze ściągniętym simlockiem, do tego karta z Aero, 30zł za 30gb, przy oglądaniu meczy spokojnie starcza na miesiąc, prędkość też ok, u mnie w granicach 10mb/s, bez umowy - nie jesteś z nimi związany, kiedy chcesz rezygnujesz

0

o tak, bardzo Ci dziękuję ;)

0

Ludzie pomóżcie! :D

wczoraj, sylwester z dwójką, w pewnym momencie Brzozowski zabawiał publiczność do fragmentu piosenki, leciała ona z głośników, Brzozowski z publicznością klaskali, był to utwór chyba jakiegoś DJa.

Co to za utwór? :D

0

siemanko, mam pytanie, otóż będę brać internet mobilny, jako mój internet domowy, kupiłem już router Huawei B593 z LTE, na kartę SIM, i tutaj moje pytanie, z jakiej firmy ten internet? W grę wchodzi NJU Mobile, 29zł za 30GB, Plus 30 zł za 30GB, Netia 49zł za 100GB, albo Aero 30 zł za 30GB, czy ktoś z Was ma internet mobilny z któreś z firm i może mi coś na ten temat powiedzieć? ;)

0

ja chciałbym nawiązać do, jakże ostatnio "popularnego" A. Gomesa.

Czytam komentarze... wszyscy rugają go niesamowicie, ale ja mam trochę inne zdanie. Patrząc całkiem obiektywnie, bardzo młody chłopak, przeprowadza się do innego kraju, zaczyna grać w Barsie. Przeskok z ligi portugalskiej do hiszpańskiej jest ogromny, poziom w Barsie również jest o niebo wyższy. Rozumiem ze przyszedł za grube pieniądze i miał być z miejsca wzmocnieniem, jednak tak się nie stało. Ja nie rozumiem tego, jak można go oceniać, a tym bardziej skreślić po tak krótkim czasie. Dajcie mu trochę czasu na zaaklimatyzowanie się, może jemu akurat idzie to nieco wolniej, ja osobiście bym się wcale nie zdziwił, jak w następnym sezonie będzie grał tak, że szczęki będziecie z ziemi zbierac ;)

0

haha, wygrałeś internety tym komentarzem :D

1

z tego co czytam w tym artykule, wnioskuję, że albo Messi ma mózg rozmiarów tic-taca, albo świetnie o wszystkim wiedział, a to co mówi to jego linia obrony.....w takim czy innym przypadku mój szacunek do Jego osoby (osoby, kwestie sportowe zostawmy na boku), zmniejszył się

1

Neymar, chłop który ma hajsu jak lodu, zapewne sam nie wie do końca ile ma $ na koncie...ma opuszczać najlepszy klub na świecie, który zapewnia mu sukcesy, tytuły...dla np MU, który nie gra w europejskich pucharach. Dla mnie bilans jest prosty, zostaję w Barcy, gdzie są sukcesy, a hajs i tak i tak mam przeogromny...chociaż to może tylko ja tak myślę, jako "biedny polaczek cebulaczek"

11

Gunwo prawda, wyszliście na ten mecz jak na spacerek, Atleti było przygotowane na wojnę, na wyszarpanie zwycięstwa zębami, a Wy co najwyżej delikatne szczypanie. Planem było "doklepanie" do 90min przy 0:0...przykro mi, że nie zostawili serducha na boisku...można to tłumaczyć długim sezonem, zmęczeniem...ale tym meczem w dużej mierze zaprzepaścili wysiłki i starania w sezonie do właśnie tego meczu...ale cóż, trzeba teraz nie zostawić wątpliwości w LL i Pucharze.

0

mówi się o następcy Pedro..jakiś średniak z BCL, podstarzały Nolito, dostaliśmy za Pedro 30 baniek to nie powinniśmy kupić piłkarza za 30 baniek? młodego, perspektywicznego gracza?

1

nie wiem czy nasz trener nie jest świadom pewnych rzeczy, nie uczy się na błędach czy może jest przygłupi...ale na taki mecz, na Bilbao gdzie wiadomo, że w spotkaniach u nich zawsze jest "kocioł" wystawia Bartrę, Verme, Rafinie i Roberto...naprawdę, nie wiem czym i jak to można wytłumaczyć, odpoczynek dla innych nie jest dla mnie odpowiedzią, ponieważ wystawienie takiego składu dało Bilbao ogromną przewagę

1

dodałbym jeszcze Thiago

0

nie rozumiem jednej rzeczy, od kilku już lat na ŚPD gra ZAWSZE Busi, ostatnio tylko za niego zagrał dwa razy Masche, jak dla mnie Busi zagrał może jeden dobry sezon, który był kilka lat temu, od tego czasu nie gra niczego wielkiego, moim zdaniem powinniśmy na stałe przenieść Masche do pomocy, chciałbym też zobaczyć choć jeden mecz gdzie w pomocy zagra Xavi, Iniesta a na ŚPD Rakitić

0

lubię go, nawet bardzo, na boisku robi fantastyczne rzeczy, ale równocześnie bardzo spokojny i skromny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?